Jaki tytoń i gilzy polecacie?
ID: 101376

Jak wiadomo papierosy z roku na rok drożeją...
Postanowiłem zainwestować w maszynkę, tytoń i gilzy...
Nie wiem jednak na jaki tytoń się zdecydować, podobno "virginia gold" jest jednym z lepszych, ktoś kupuje taki tytoń, smakuje? ; -)
Co do gilz to chyba większej różnicy nie ma ale chętnie dowiem się w jakie się zaopatrujecie.

REKLAMA

Posty (3)

feromon
2014-12-18 23:46:51
No z tymi papierosami to już jest prawdziwa plaga. Człowiek był głupi za młodu, że uczył się palić ; / Masz rację Ja już dawno zainwestowałem w maszynkę, tytoń i gilzy. zaopatruję się na :/www. skleptytoniowy. pl lubię tam robić zakupy bo mają super sklep internetowy a przede wszystki hurtowe niskie ceny. Zajrzyj na pewno nie zaszkodzi ; )
bombowy
2016-05-09 14:54:52
Najlepszy tytoń do nabijania to tradycyjna Virginia a jeśli chodzi o gilzy to tak naprawdę bez znaczenia gdyż większość nieróżni się praktycznie niczym oprócz ceny :) Ja tytoń papierosowy i gilzy kupuję w sklepie tytoniowym s://tabakiera. com. pl/ mają tam największy wybór tytoni papierosowych i fajkowych. Do tego jeśli lubicie tabaki to na pewno tam coś wybierzecie dla siebie. W sklepie tabakiera mają również szisze, fajki bongo, papierosy, cygara, zapalniczki i akcesoria zippo i wiele innych produktów. Z tego co zauważyłem prowadzą sklep i hurtownię.
adamwoj
2019-06-25 11:57:28
Virginia Gold rzeczywiście jest jednym z najlepszych tytoni do nabijania gilz. Polecam też Route 66. Tytoń kupuję na [url=://tytontani. pl/]tytontani. pl[/url] za 65 zł za kilo. Jakie gilzy rzeczywiście nie jest zbyt ważne, kupuję dowolne w najbliższym sklepie.
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce