Spedycja
ID: 243590

Witam ktoś poleci spedycje na Dużego z woj Świętokrzyskiego dzięki z góry.

REKLAMA

Posty (3)

Transbar
2019-06-25 06:38:48
jak w temacie...
Boss82
2019-06-25 12:41:48
Jesteśmy firmą spedycyjną. Głównie działamy na rynku zachodnim (Niemcy, Benelux, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja) również wysyłamy auta na Litwę, Łotwę, Ukrainę i bliską Rosję (Niemcy, Francja, Beneluxy, Hiszpania), Włochy, Austria oraz Czechy, Węgry i Słowacja. W tych krajach mam najwięcej klientów, a co za tym idzie ładunków również. Nie jest problemem dla mnie rozbudowanie bazy w ewentualnie innych krajach.

Termin płatności, który możemy zaproponować, to 45 dni. Nasza firma jest firmą wypłacalną, o czym świadczą między innymi pozytywy na TRANSie (jako zleceniodawca mamy 314 pozytywów, przy zerowej ilości neutralnych czy negatywnych opiniach).

Ilość kilometrów które bezproblemowo mogę zrobić, to powyżej 10 000 kilometrów. Jest to 8222; ruchoma8221; wartość, ponieważ wszystko też zależy od okresu, jaki aktualnie jest w transporcie. W okresach letnich ilość tych kilometrów oscyluje w granicach 12 000 kilometrów.

-oczywiście stawki możemy negocjować nie są to sztywne warunki
- jezeli mają Państwo swoją propozycję współpracy warunki itd itp możemy jak najbardziej negocjować

Ps na transie proszę wpisać LEO GROUP aby poznać opinie o nas:)

www. leo-group. eu
specjalista ds. klientów kluczowych
Przemysław Pryciak
Patrycjaa01
2019-10-07 13:55:41
783 555 504 zapraszam do kontaktu :)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.205.176.85

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce