REKLAMA

Szukam dobrej spedycji 3. 5 t PL-Skandynawia, PL-zachód
ID: 247167

Witam. Nazywam się Grzegorz. Mam w planach założenie swojej firmy transportowej. Posiadam środki finansowe, mam prawo jazdy i wsparcie ojca, który od ponad 20 lat jest kierowcą międzynarodowym C+E, więc posiada duże doświadczenie na temat transportu. Chciałbym wziąć busa w leasing i podpiąć się pod spedycję, która realizuje transport drobnicowy na Skandynawię (najlepiej, choć mogą być również Niemcy, Holandia czy Francja). Jakie spedycje polecacie do współpracy przy transporcie na Skandynawię?

REKLAMA

Posty (3)

glagot98
2019-11-13 15:56:28
jak w temacie...
~Max4
2019-11-13 16:07:36
Qurwa młodzian myśli że tu jest piekarnia zaraz się posypią oferty pracy posłuchaj chłopczyku dla spedycji to ty jesteś mięso armatnie będziesz dymany jak dzi/wka w tajlandzkim burdelu
~Pan Profesor z Garbsena
2019-11-13 16:49:54
nasłuchał się taty starego szofera co wszędzie był i wszystko widział - synu na skandynawii to się na statku najesz, napijesz wyśpisz i poruchasz i jeszcze żarcia na drogę weźmiesz, synu jeźdźij na skandynawię tam miód malina robota, tylko stary zapomniał powiedzieć mu skąd wziąść dobrą spedycje lub robotę bo pewnie głąb nie wie a na szweda jedzie za połowe pensji bo przecież na promie pasuje
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.191.145

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels