REKLAMA

Szukam zmiennika na podwójną obsade, bez Anglii.
ID: 249241

Szukam zmiennika na podwójną obsadę-tylko bez Anglii. Mogę wszędzie jeździć, tylko nie UK. Wszystko do dogadania, odnośnie systemu. Nie mam, za dużego doświadczenia, 3 miesiące w podwójnej obsadzie -międzynarodówka i 9 miesięcy solówka. Mam 39 lat, nie palący, dbający o higienie, bo to podstawa. Jeżeli też szukasz zmiennika, i masz jakieś namiary na firmę. To zawszę można wyjechać razem. Wiadomo, że każdy chciałby system ludzki, 2/2-3/2. Ale prawdopodobieństwo znalezienia takiego systemu jest znikome. Tak jak znalezienie kobiety na podwójną. Wiem, że komentarze mogą być, tego typu, a sam nie potrafisz jeździć, co z ciebie za kierowca, czego nie Anglia, itp. Każdy zna swoje możliwości, a jedni preferują podwójną, jak nie mają zbyt dużego doświadczenia, drudzy sami wolą. Jak wszystko mają w jednym paluszku. Żyjmy i szanujmy się, bo Polak Polaka, by w łyżce wody utopił. Nie musimy brać przykładu z tych świń w rządzie, co obrzucają się błotem. Podam swojego emaila, marcin030680@wp. pl

~Marcin
*.przemysl.zicom.pl

REKLAMA

Posty (3)

~Marcin
2020-02-15 18:13:37
jak w temacie...
~Gruby2
2020-04-01 19:58:04
Podaj jakiś namiar to pogadamy
gigi
2020-04-01 21:47:00
te podwójne obsady to jakiś hard core, chyba że z kobietą, to wtedy pisze się na to
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.234.241.200

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels