REKLAMA

Noscie rękawiczki
ID: 250511

Noście rekawiczki tak jak robimy to na stacjach benzynowych > czyli po zatankowaniu wyrzuć do kosza.
To jest druga strona medalu co dotyczy zakupów w sklepie.
Inne działania nie mają sensu. >zrobiłeś zakupy, wyszłeś ze sklepu wyrzuć do kosza.
Nie chowaj ich do kieszeni spodni, kurtki, czy do samochodu, bo w tym wypadku tak wirus cie dopadnie.
Amen.

~lucuś
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

REKLAMA

Posty (13)

~lucuś
2020-04-03 17:00:10
jak w temacie...
jacek-kuba
2020-04-03 17:14:15
Dzięki lucuś. Ale jak już, to wyszedłeś. Chyba, że jakiś maleńki sklepik i było b. blisko, to wówczas -wyszłeś będzie OK.
~Forseco
2020-04-05 13:31:04
nie ma żadnego wirusa imbecylu
~Ups
2020-04-05 14:37:25
A jak zdezynfekuje?
~caramba
2020-04-05 14:41:41
~Ups
A jak zdezynfekuje?
Niby tak by można, ale ryzyko jest zawsze, i należy je traktować jako materiał zakazny. Wiec jak sama nazwa mówi, rękawiczki jednorazowe po założeniu i sciągnięciu z rąk należy je wyrzucić.
~Gucio
2020-04-05 15:59:36
Obserwuje jakiś czas różne media z różnych Państw i co zauważyłem - że wszelkie rady, porady odnośnie tego koronawirusa to takie sobie może dobrze, może źle nikt tak na prawdę nie wie z czym walczy. Przykład USA prezydent nakazuje używanie maseczek (nawet można samemu zrobić jak to pokazywał żołnierz USA) , a tymczasem u Nas nie stosować, bo będzie więcej chorych -szkodzicie sobie. Teraz nagle Minister zdrowia mówi : przymierzamy się do noszenia maseczek wychodząc na dwór -zakupy itp jest to zalecane -co jeszcze chwile temu Nie zakładać, to samo rękawiczki obowiązkowe w sklepach od 1 kwietnia -wcześniej przez cały marzec wszyscy bez. Czyli Rzad wie tyle co "chodzące dzieci we mgle ". Co gorsza robi się piękna wiosenna pogoda i jak myślicie, że uda się ludzi trzymać tygodniami w domu to się mylicie, ludzie zaczną olewać te zakazy -bo na długą metę to jest nie możliwe. Przykład Szwecji ludzie żyją normalnie -owszem jak to będzie nikt nie wie, mało tego dzisiejsze obrazki z Włoch miasta Neapolu masę ludzi -gdzie w ich kraju tyle zgonów. Albo głupie zakazy wchodzenia i spacerowania po lesie - absurd.
~Gucio
2020-04-05 17:49:21
W TVP wszystko pięknie, opanowane, wzór dla Świata, a tymczasem okazuje się, że w tej otoczce jest też wielki burdel - wywiad z MZ - środki ochronne w jedne miejsce idzie za dużo, w drugie za mało, a trzecie wcale i co ciekawego część ginie - gdzie nikt nie wie. Toruń Prezydent Miasta płacze publicznie i prosi o pomoc, Bytom zamknięci lekarze z personelem przez Dyrektora szpitala na oddziale bo niby zarażeni i wiele wiele innych. Poradnik koronawirus - dziadek wirusolog sam nie wie co mówi, dziś tak za tydzień co innego.
~Gucio
2020-04-05 18:02:09
Przykład z dnia dzisiejszego wychodzę z rodziną na spacer z którą przebywam 24h na dobę w domu, śpię z żoną, razem jemy posiłki, żyjemy, organizujemy czas dzieciom. Podjeżdża Policja - dlaczego Państwo idą w grupie -trzeba iść od siebie dwa metry, proszę iść do domu, nie wolno spacerować -szybko wyprowadziłem z błędu Policjanta i poszliśmy na spacer dalej -spacer bezpieczny z dala od ludzi - to co teraz chce Nas Rząd bezprawnie trzymać wszystkich w domach - a jeszcze chwilę temu chcieli zgonić ludzi na wybory do lokali. Trzeba działać i starać się podchodzić do tego problemu racjonalnie, bezpiecznie, ale jak wirus zostanie z nami na dłużej to co? ?? I nie że kogoś namawiam do zgromadzeń - nie ale spacer z bliskim jak najbardziej.
~ku-ku
2020-04-05 18:12:36
Lewatywa na sucho w gabinecie transportowym !
~Breaker Breaker
2020-04-05 18:26:04
Gucio, obrozy nie chcesz?
Taka świecąca, dla psa.
Będzie widać jak się w nocy "przemieszczasz"
~Slawek
2020-04-05 18:28:59
Kierowca to obszczymur
~Witek
2020-04-05 18:49:22
Rękawiczki w pierwszej kolejności powinni nosić zarażeni, bo oni zostawiają wszędzie po sobie wirusa, maseczki oczywiście też, a najlepiej jak chory to nie wchodzić z domu.
Dla zdrowych najlepsze jest mycie rąk w wodzie z mydłem najlepiej z żelem, bo łatwiej dozować, a jak wody i mydła brak zdezynfekować w alkoholu.
Nosze nie rękawiczek nic nieda komuś kto nie umie ich zakładać, zdejmować lub dotyka nimi coś jeszcze czego nie powinien np. portfel, skórę twarzy, zakupy, ubranie, a potem ich po powrocie do domu nie odkazi i dotknie on lub ktoś inny te zakupy rękoma bez ochrony w domu.

Najważniejsze jest myślenie, nie ślepe wykonywanie poleceń. Mycie rąk jest ważniejsze od noszenia rękawiczek. Izolacja jest ważniejsza od noszenia maseczek.
~Witek
2020-04-05 19:08:06
Poza zakażonymi rękawiczki powinny też nosić oczywiście i to przez cały rok osoby opiekujące się chorymi i zakażonymi.

Bieżcie przykład z lekarzy lub służby medycznej, bo oni w pierwszej kolejności niechcąc zarazić społeczeństwa, a nie mając przesłąnek do jednocześnej izolacji zakupy robią w maskach i rękawiczkach.
Osoby chore i w kwarantannie pomijam, bo one nie powinny wychodzić z domu mieszkania, a inne osoby mające z nimi kontakt zakupy powinny robić w rękawiczkach i maseczkach o ole też nie mają wyraźnych objawów choroby typu temperatura, kaszel.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.234.241.200

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels