1200 złotych za sfałszowane prawo jazdy...
ID: 254772

Podrobionym prawem jazdy posługiwał się kierowca ciężarówki zatrzymanej do kontroli przez funkcjonariuszy kujawsko-pomorskiej ITD. Ustalono, że mężczyzna miał zatrzymane uprawnienia za jazdę pod wpływem alkoholu a sfałszowany dokument kupił.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~//~
2020-10-15 17:35:00
Jak widać, podrabianiem, sprzedażą i kupnem sfałszowanych praw jazdy grzeszą i w Polsce (nie tylko wyjątkowo u wschodnich sąsiadów, jak tu niektóre niby to "panowie", nie mylić z prawdziwymi, są upewnione).

1

~Milicyjna guma
2020-10-25 10:01:13
Takiml niski mandat? Tak niski mandat to chłopaków tydzień odrobi... Nie ma sensu odnawiać prawka, lepiej zatrudnić się u dziada i latać na tarczki wkoło komina. A mandat może i dziad pokryje?
~Loki
2020-10-25 10:05:10
Obiektywnie- ta kwota mandatu jest śmieszna
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.66.86

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels