Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Rotorr Sp. Z o. o. Kobierzyce Opinie
ID: 269002

Opinie o firmie Rotorr z Kobierzyc

~Miriam
*.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl

REKLAMA

Posty (30)

~Miriam
jak w temacie...
~Misiek
Firma nie płaci.
~Matusz Felicki
Przestrzegam przed zatrudnieniem kierowcy Mateusz Felicki. Totalnym amator. Naraził naszą firmę na straty ponad 60. 000zł
Na pierwszym rozładunku zostawił tyczki, po czym olał temat i nawet nie chciało mu się zadzwonić do innego kierowcy którego do którego dostał nr który miał tam być, żeby je odebrał. Gdy jechał z kolejnym ładunkiem gps uchwycił wiele gwałtownych hamowań po czym na rozładunku nie chcieli rozładować towaru, bo był mocno przechylony do przodu. Mateusz twierdził oczywiście, że jak jechał to nigdzie w ogóle nie hamował na odcinku 500km. Rozładowali nas dopiero po kilku dniach i obciążyli dodatkowymi kosztami za ręczne przełożenie towaru. Jadąc z innym ładunkiem zaparkował na zwykłym parkingu w Niemczech jedną stroną w polu i się zakopał. Oczywiście nie jego wina tylko firmy, ponieważ nie powiedziano mu na jakich parkingach ma stawać. Nie potrafił zorganizować, żeby go ktoś wyciągną, tylko chciał, żeby wezwać pomoc drogową. Po kilku telefonach okazało się, że taka usługa miałaby kosztować około 10. 000zł Stał tam półtora doby, aż przyjechało tam nasz inny zestaw i go wyciągną. Oczywiście rozwalił opony boksując i musieliśmy założyć 4 nowe. Na rozładunku w Niemczech awanturował się nie chciał ustawić palet tam gdzie sobie na magazynie życzyli. Później odjechał stamtąd bez podpisanych dokumentów. Teraz Ci Niemcy twierdzą, że on żadnego towaru nie przywiózł i spedycja nie chce zapłacić nam za transport i dodatkowo, obciążyła nas za cały towar. Oczywiście, żadna wina Mateusza bo on wszystko robił tak jak go na kursie uczyli.
~Mateusz
Uwaga firma ROTORR Spółka z. o. o. Kobierzyce 55-040 ul. Kupały 10 (Virnik Sławomir J. ) Elephant II Sp. z o. o. Elephant Artur K. Virnik Transport Sławomir J. OTIS Aleksandra Z. Rotorr sp. z o. o były lub są zarejestrowane albo Kupały 10 Kobierzyce lub Sportowa 9 lub Spółdzielcza wszystkie te firmy założył Virnik.

Jeżdżą z KĄTÓW WROCŁAWSKICH ze stacji paliw SHELL LUB CITRONEX chłodniami na Anglię (kółka) ogłoszenie wisi cały czas na OLX mnie oszukali na 6000 zł. Ciągłe przeginanie tachografu czas jazdy i pracy, parkowanie tylko po dzikusach, obciążenia za wszystko, nie dajcie się nabrać na dobrą gadkę tego pseudo biznesmena tak jak ja.
~Kierowca Złodziej
Felicki. Po pierwsze to na kursie nic nie uczą poza sama jazda. Po drugie gdzie jest temat o tym rzekomym kierowcy? A po trzecie spiepszaj dziadu.
~Gejsza
Dzięki Mateusz czyli plotki się potwierdziły, że ta firma ROTORR to jakiś przekręt jest...
~Kat
Niebawem dziada zycie pozamiata. Nawet oszustwo mu nie pomoże.
~LTD
Nie płacą też za transport...
~Tadex
Dziad dziadem, od kiedy kiero odpowiada za mocniejsze przychamowanie zestawem?, może miał wdupcyc w innego, twoja retoryka jest głupia i bezpodstawna, towar jest ubezpieczony a firmy dziady szukajaja oszczędności na szoferze, gnój i kupa szlamu
~Mateusz
Sprostowanie na zarzuty pseudo biznesmena (szefa - dziada) Sławomir J. Pseudo Virnik.

Zarzut 1 - Kazali mi odpiąć i zostawić naczepę (po przekroczonym czasie jazdy 10h oraz czasie pracy 15h) na placu firmy (manewrowi sami tam podstawiają) w Anglii i wrócić już po rozładowaną naczepe na drugi dzień. Fakt odjechałem bez sprawdzenia czy te 4 zdezelowane tyczki sa w środku naczepy, ale na następnym rozładunku odrazu to zgłosiłem do pseudo szefa żeby napisał chociaż e-maila z translatora jak nie potrafi rozmawiać po Angielsku. To usłyszałem, że mam sam to załatwić poprzez jakiegoś kierowcę który tam będzie za tydzień. Więc, jeśli firma tak do tego podchodzi i nie działa odrazu to już mi się zapaliła ostrzegawcza lampka, że coś tu nie gra.
Zarzut 2 - dobrze jechałem z kolejnym ladunkiem, to jak mnie załadowali nie mam żadnego wpływu bo nawet nie mogłem zobaczyć tego, zabezpieczylem tylko ostatni rząd palet 4 tyczkami, plombe dali i pojechałem, to że towar się lekko pochylił było powodem nieofoliowanego towaru od spodu palety.
Zarzut 3 - tak zakopałem się przodem, ponieważ jak raz zaparkowałem po zjeździe w nocy z promu w Calais na płatnym parkingu to miałeś wielkie pretensje i obiekcje, że to strata pieniędzy. Zaznaczam, że znowu miałem przekroczony czas pracy 15h wtedy to co miałem jeździć o 2 w nocy i szukać parkingu dzikusa w Calais? Czy jeździć na Twoje magiczne pinezki z lejbami? Po zakopaniu się na dzikusie w Niemczech grunt osunął się pod ciężarem i przechyliło mnie lekko na jedną stronę, ponieważ to Ty kazałeś stawać na takich gównach bo parę Euro było Ci szkoda żeby normalnie zaparkować jak człowiek... Kazałeś mi na własną rękę organizować pomoc, bez jakiejkolwiek liny, po 2 dniach stania dopiero inny Twój kierowca przyjechał, i gdyby nie moje doświadczenie na wywrotkach i patelniach to uwierz, że przy wyciąganiu uszkodziłby świeżak zestaw stojący obok.
Zarzut 4 - Sytuacja miała miejsce na magazynie centralnym Aldi w Niemczech, przyjechałem z towarem, podstawiłem się pod rampe, zacząłem wywozić towar na pasy dostaw a gdy wywiozłem większą połowę przyleciał Szwab I zaczął na mnie krzyczeć i ubliżać mi, że cały ten towar mam im jeszcze na tym potężnym magazynie porozwozić na osobne działy, przypominam że miałem wtedy Mixa czyli różne palety dal mi kartkę A4 i po niemiecku oznaczenia działów, gdybym miał to tam robić to by trwało kilka godzin, ponieważ ja mówiąc wprost nie znałem tego magazynu, kierowca który obok mnie rozładowywał jeździł tylko na ten magazyn już 2 lata i dalej się gubił... więc dziadu Ty wzioles ładunek a nawet się nie dowiedziałeś co tam kierowca będzie musiał robić.
~Domino
:) :) :) :)
~Kowal
I dobrze Mateusz dziad się nauczy chociaż. Transport to nie tylko zysk to też straty.
~Ejut
Ja bym sie tam zatrudnil. Jest mozliwe stawac tylko na platnych parkingach. Bo Pan pisze "nie jego wina tylko firmy, poniewaz nie powiedziano mu na jakich parkingach ma stawac".
Co do sytuacji z wozeniem towaru po magazynie -czy pracodawca wykupuje dodatkowe niemieckie ubezpieczenie od wypadkow przy pracy w magazynie?
~Tomas
ZŁODZIEJ, ZŁODZIEJ, ZŁODZIEJ, NIE ROZLICZA SIE ZA TRANSPORTY, NIE POLECAM WSPOLPRACY Z TĄ FIRMA!
Ł ysy
Mateuszku, jaki ty koorwa nieszczęśliwy jesteś. Masz racje, pracowałeś u dziada. Porządny szef pociągnąłby cię po sądach. Zapłaciłbyś, w przyszlości wiedzialbys, że trzeba dbać o powierzone mienie. Przed wjazdem czy zatrzymaniem pojazdu trzeba sprawdzić teren.
Jesteś pi z dą nie kierowcą.
~Ha ha
Będziesz jeździł Będziesz sprawdzał łysy i wtedy nie będziesz *ą
Ł ysy
Mieć pretensje do całego świata za "zakopanie się "na parkingu może mieć tylko pi z da nie szofer.
~Miriam
Miałem się zatrudnić w tej firmie ale patrząc na opinie i pytając innych kierowców z Wrocławia odpuściłem sobie.
tago1
W centrach ALDI, szczególnie we wschodnich landach, pracują Niemcy ze skłonnościami rasistowskimi. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie są to tylko moje przeżycia. Faktem jest, że trzeba u nich rozwozić palety po działach - nie wystarczy wywieźć na rajki przed rampę. Wymaga, to rzeczywiście poświęcenia dużej ilości czasu, bo magazyny są ogromne i trzeba za elektrykiem chodzić pieszo. Z przejawem rasizmu jaki ma miejsce w ALDI, raczej nie ma problemu w innych sieciach - przynajmniej w takim stopniu.
~Kierowca
Już teraz nawet firma Rotorr szuka z własna działalnością dają 500-550 zł dniówkę na własnej działalności, a widać pali się grunt pod nogami już bo teraz na już wyjazd na swieta oferują 500 zł czyżby kierowcy nie chcieli wyjeżdżać na swieta?
~Majki
Chciałem się zatrudnić w firmie Rotorr siedziba w Kobierzycach koło Wrocławia jakieś opinie?
~Rik
Daj sobie spokój chyba ze chcesz pracować za darmo.
~Ślunska Klucha
Siema mo*dy i Wariaty mówi Ślunzok! Dawno dawno temu jechał żem na Raicha i na pauza wjechał żem na wypolerowaną ladniusuenką stacje w Kuntach Wrocławskich. Zjadł żem w bistro obiad, obejrzał żem sklep dla Truckerów, nadeszła i pora odwiedzić ustęp. Idę ja a z nad przeciwka same uchachane chłopy wychodzą, pokazują sobie w telefonia jakieś cuda. Myśla se: fajnie tu macie. Staje przed pisuarem a tam z naklejki na mnie jakiś plastuś patrzy. Kły białe szczerzy i na chmurce napis : " jechać, jechać !!!" No to śmieszne ni to głupie mi się wydało, poszedł żem na kawa. Po kawie przycisło więc idę na kabina. A tam ki czort? Zaś z muszli uśmiecha się do mnie jakieś dziewczę na naklejce. Podpisane to Wielka Prezes firmy. Aż się chwila nad tym faktem pochyliłem, myśla sę; rany boskie takie dziewczę mało urodziwe, fryz jak Szczota do kibla a tu napis prezes... No ale nie nie oceniam. Przecież dziewczę może umieć sto języków, może być nadzwyczaj inteligentna, znać się na transporcie jak nie jeden kierownik... Albo se myśla dziewczę dobrze struga fryte... Siadam se i już się goszczę a patrzę że z chmurki napis widnieje "a pytałeś Słauwka czy możesz? " Rany boskie se myśla, żebym ja się miał pytać... I wtem se przypomniał że Suawek mi już krzyczał : jechać jechać. No to cyk dwujeczka ! Morał z bajki taki że fajnie tam macie :) historia powstała z dobrego humoru, zbieżność imion nazw i faktów jest zaledwie przypadkowa. Siema mo*dy i Wariaty!
~Słuwek
Zdecydowanie odradzam, pracodawca zrobi wszystko żeby zająć chociaż część wynagrodzenia, także biorąc pod uwagę że płaci pod stołem przy rozstaniu łatwo się domyśleć ile dostaniesz wypłaty.
~KierowcaWro
Z opowieści parkingowych słyszałem ze byli kierowcy walczą o pieniądze w sądzie.
~Domino
Kurs do Anglii i zrzutka, później na pusto do BE w międzyczasie w Dover 33 palety na naczepę wrzucić i szybko szybko do Pragi CZ.
Tępo ogromne pauzy skracane do 7h żeby zdążyć się wypauzować bo wyjazdy zawsze w sobotę. Po powrocie palety które w Pradze oddali do paleciary. Byłem widziałem ODRADZAM !
Na kasie oszukują
~MaxWit
Oszukują bo to są złodzieje a szef jeździ nissanem gtr białym na niemieckich blachach ta firma
To jeden wielki przekręt żeby tylko kierowcę z kasy wydymac.
~I co Sławek na to?
Kierowcy walczą w sądzie a jak wygrają idą do KAS i szanowni państwo oszuści pójdą za kratki za przestępstwa skarbowe. Także Sławuś i Ewelinko żałośni oszuści możecie się prześcigać w pisaniu pięknych komentarzy sami sobie na goworku ale sprawiedliwość was dosięgnie. PS: dalej oszukujecie podmioty zlecające przewóz na temperaturze robiąc fałszywe wydruki w paincie? Bo żal 2 litry na godzinę działania chłodni? Może prokuratura powinna się zainteresować np. Takimi oszustwami dotyczącymi przewozu leków?
~CalvinKlein
Słyszałem słuchy ze pozew grupowy się szykuje przeciwko firmie Rotorr Sp. z o. o. W Kobierzycach (woj dolnośląskie) czy ktoś wie coś więcej?
~MiroslawW
Też jestem ciekawy tego grupowego pozwu, miałem się u niego zatrudnić ale posłuchałem opinii innych kierowców na stacji paliw shell na Kątach Wrocławskich tam gdzie parkują to zrezygnowałem.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.229.63.28

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels