Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rotorr Sp. Z o. o. Kobierzyce Opinie
ID: 269002

Opinie o firmie Rotorr z Kobierzyc

~Miriam
*.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl

REKLAMA

Posty (19)

~Miriam
2022-10-09 17:00:36
jak w temacie...
~Misiek
2022-10-10 13:06:11
Firma nie płaci.
~Matusz Felicki
2022-10-14 20:40:09
Przestrzegam przed zatrudnieniem kierowcy Mateusz Felicki. Totalnym amator. Naraził naszą firmę na straty ponad 60. 000zł
Na pierwszym rozładunku zostawił tyczki, po czym olał temat i nawet nie chciało mu się zadzwonić do innego kierowcy którego do którego dostał nr który miał tam być, żeby je odebrał. Gdy jechał z kolejnym ładunkiem gps uchwycił wiele gwałtownych hamowań po czym na rozładunku nie chcieli rozładować towaru, bo był mocno przechylony do przodu. Mateusz twierdził oczywiście, że jak jechał to nigdzie w ogóle nie hamował na odcinku 500km. Rozładowali nas dopiero po kilku dniach i obciążyli dodatkowymi kosztami za ręczne przełożenie towaru. Jadąc z innym ładunkiem zaparkował na zwykłym parkingu w Niemczech jedną stroną w polu i się zakopał. Oczywiście nie jego wina tylko firmy, ponieważ nie powiedziano mu na jakich parkingach ma stawać. Nie potrafił zorganizować, żeby go ktoś wyciągną, tylko chciał, żeby wezwać pomoc drogową. Po kilku telefonach okazało się, że taka usługa miałaby kosztować około 10. 000zł Stał tam półtora doby, aż przyjechało tam nasz inny zestaw i go wyciągną. Oczywiście rozwalił opony boksując i musieliśmy założyć 4 nowe. Na rozładunku w Niemczech awanturował się nie chciał ustawić palet tam gdzie sobie na magazynie życzyli. Później odjechał stamtąd bez podpisanych dokumentów. Teraz Ci Niemcy twierdzą, że on żadnego towaru nie przywiózł i spedycja nie chce zapłacić nam za transport i dodatkowo, obciążyła nas za cały towar. Oczywiście, żadna wina Mateusza bo on wszystko robił tak jak go na kursie uczyli.
~Mateusz
2022-10-17 11:08:46
Uwaga firma ROTORR Spółka z. o. o. Kobierzyce 55-040 ul. Kupały 10 (Virnik Sławomir J. ) Elephant II Sp. z o. o. Elephant Artur K. Virnik Transport Sławomir J. OTIS Aleksandra Z. Rotorr sp. z o. o były lub są zarejestrowane albo Kupały 10 Kobierzyce lub Sportowa 9 lub Spółdzielcza wszystkie te firmy założył Virnik.

Jeżdżą z KĄTÓW WROCŁAWSKICH ze stacji paliw SHELL LUB CITRONEX chłodniami na Anglię (kółka) ogłoszenie wisi cały czas na OLX mnie oszukali na 6000 zł. Ciągłe przeginanie tachografu czas jazdy i pracy, parkowanie tylko po dzikusach, obciążenia za wszystko, nie dajcie się nabrać na dobrą gadkę tego pseudo biznesmena tak jak ja.
~Kierowca Złodziej
2022-10-17 15:10:11
Felicki. Po pierwsze to na kursie nic nie uczą poza sama jazda. Po drugie gdzie jest temat o tym rzekomym kierowcy? A po trzecie spiepszaj dziadu.
~Gejsza
2022-10-17 18:23:44
Dzięki Mateusz czyli plotki się potwierdziły, że ta firma ROTORR to jakiś przekręt jest...
~Kat
2022-10-18 20:34:23
Niebawem dziada zycie pozamiata. Nawet oszustwo mu nie pomoże.
~LTD
2022-10-20 17:54:29
Nie płacą też za transport...
~Tadex
2022-10-20 20:31:56
Dziad dziadem, od kiedy kiero odpowiada za mocniejsze przychamowanie zestawem?, może miał wdupcyc w innego, twoja retoryka jest głupia i bezpodstawna, towar jest ubezpieczony a firmy dziady szukajaja oszczędności na szoferze, gnój i kupa szlamu
~Mateusz
2022-10-21 19:06:55
Sprostowanie na zarzuty pseudo biznesmena (szefa - dziada) Sławomir J. Pseudo Virnik.

Zarzut 1 - Kazali mi odpiąć i zostawić naczepę (po przekroczonym czasie jazdy 10h oraz czasie pracy 15h) na placu firmy (manewrowi sami tam podstawiają) w Anglii i wrócić już po rozładowaną naczepe na drugi dzień. Fakt odjechałem bez sprawdzenia czy te 4 zdezelowane tyczki sa w środku naczepy, ale na następnym rozładunku odrazu to zgłosiłem do pseudo szefa żeby napisał chociaż e-maila z translatora jak nie potrafi rozmawiać po Angielsku. To usłyszałem, że mam sam to załatwić poprzez jakiegoś kierowcę który tam będzie za tydzień. Więc, jeśli firma tak do tego podchodzi i nie działa odrazu to już mi się zapaliła ostrzegawcza lampka, że coś tu nie gra.
Zarzut 2 - dobrze jechałem z kolejnym ladunkiem, to jak mnie załadowali nie mam żadnego wpływu bo nawet nie mogłem zobaczyć tego, zabezpieczylem tylko ostatni rząd palet 4 tyczkami, plombe dali i pojechałem, to że towar się lekko pochylił było powodem nieofoliowanego towaru od spodu palety.
Zarzut 3 - tak zakopałem się przodem, ponieważ jak raz zaparkowałem po zjeździe w nocy z promu w Calais na płatnym parkingu to miałeś wielkie pretensje i obiekcje, że to strata pieniędzy. Zaznaczam, że znowu miałem przekroczony czas pracy 15h wtedy to co miałem jeździć o 2 w nocy i szukać parkingu dzikusa w Calais? Czy jeździć na Twoje magiczne pinezki z lejbami? Po zakopaniu się na dzikusie w Niemczech grunt osunął się pod ciężarem i przechyliło mnie lekko na jedną stronę, ponieważ to Ty kazałeś stawać na takich gównach bo parę Euro było Ci szkoda żeby normalnie zaparkować jak człowiek... Kazałeś mi na własną rękę organizować pomoc, bez jakiejkolwiek liny, po 2 dniach stania dopiero inny Twój kierowca przyjechał, i gdyby nie moje doświadczenie na wywrotkach i patelniach to uwierz, że przy wyciąganiu uszkodziłby świeżak zestaw stojący obok.
Zarzut 4 - Sytuacja miała miejsce na magazynie centralnym Aldi w Niemczech, przyjechałem z towarem, podstawiłem się pod rampe, zacząłem wywozić towar na pasy dostaw a gdy wywiozłem większą połowę przyleciał Szwab I zaczął na mnie krzyczeć i ubliżać mi, że cały ten towar mam im jeszcze na tym potężnym magazynie porozwozić na osobne działy, przypominam że miałem wtedy Mixa czyli różne palety dal mi kartkę A4 i po niemiecku oznaczenia działów, gdybym miał to tam robić to by trwało kilka godzin, ponieważ ja mówiąc wprost nie znałem tego magazynu, kierowca który obok mnie rozładowywał jeździł tylko na ten magazyn już 2 lata i dalej się gubił... więc dziadu Ty wzioles ładunek a nawet się nie dowiedziałeś co tam kierowca będzie musiał robić.
~Domino
2022-10-27 21:52:41
:) :) :) :)
~Kowal
2022-10-28 21:01:23
I dobrze Mateusz dziad się nauczy chociaż. Transport to nie tylko zysk to też straty.
~Ejut
2022-10-29 13:01:01
Ja bym sie tam zatrudnil. Jest mozliwe stawac tylko na platnych parkingach. Bo Pan pisze "nie jego wina tylko firmy, poniewaz nie powiedziano mu na jakich parkingach ma stawac".
Co do sytuacji z wozeniem towaru po magazynie -czy pracodawca wykupuje dodatkowe niemieckie ubezpieczenie od wypadkow przy pracy w magazynie?
~Tomas
2022-12-25 11:40:09
ZŁODZIEJ, ZŁODZIEJ, ZŁODZIEJ, NIE ROZLICZA SIE ZA TRANSPORTY, NIE POLECAM WSPOLPRACY Z TĄ FIRMA!
Ł ysy
2022-12-25 12:16:05
Mateuszku, jaki ty koorwa nieszczęśliwy jesteś. Masz racje, pracowałeś u dziada. Porządny szef pociągnąłby cię po sądach. Zapłaciłbyś, w przyszlości wiedzialbys, że trzeba dbać o powierzone mienie. Przed wjazdem czy zatrzymaniem pojazdu trzeba sprawdzić teren.
Jesteś pi z dą nie kierowcą.
~Ha ha
2022-12-25 13:14:31
Będziesz jeździł Będziesz sprawdzał łysy i wtedy nie będziesz *ą
Ł ysy
2022-12-25 13:19:56
Mieć pretensje do całego świata za "zakopanie się "na parkingu może mieć tylko pi z da nie szofer.
~Miriam
2023-02-04 16:08:51
Miałem się zatrudnić w tej firmie ale patrząc na opinie i pytając innych kierowców z Wrocławia odpuściłem sobie.
tago1
2023-02-04 16:32:49
W centrach ALDI, szczególnie we wschodnich landach, pracują Niemcy ze skłonnościami rasistowskimi. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie są to tylko moje przeżycia. Faktem jest, że trzeba u nich rozwozić palety po działach - nie wystarczy wywieźć na rajki przed rampę. Wymaga, to rzeczywiście poświęcenia dużej ilości czasu, bo magazyny są ogromne i trzeba za elektrykiem chodzić pieszo. Z przejawem rasizmu jaki ma miejsce w ALDI, raczej nie ma problemu w innych sieciach - przynajmniej w takim stopniu.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.209.138

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels