Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Zestaw ważył 61, 1 tony, brakowało też zezwolenia i pilotów

ID: 289825


Inspektorzy dolnośląskiej ITD zatrzymali na autostradowej obwodnicy Wrocławia zestaw przewożący dwa kontenery z Gdańska. Pojazd ważył 61, 1 tony zamiast dopuszczalnych 40 ton, a przewoźnik nie miał wymaganego zezwolenia na przejazd pojazdem nienormatywnym.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (16)

~Kotbury
Zezwolenie na ładunek podzielny, oni czytają co piszą?

1

~EXTRIM
Przewoźnik zdecydował się podjąć dwa kontenery, więc zgodnie z prawem powinien uzyskać na taki transport zezwolenie. Czego nie rozumiesz?
~Stary lis
Do extrim
Nie pisz kesli nie masz pojecia
Kotbury wie co pisze i taka prawda
~Inspektorek
Nie posiadał zezwolenia na przewoz nienormatywny i za to jest kara. Kwestia jest jeszcze jedna, ten transport nie podlega pod żadne zezwolenie ponieważ jest podzielny.
~xthx
Z tego artykułu wynika że potrzebne jest zezwolenie na trasnport podzielny przeczytaj dokładnie
~Stasiek
Acha
~Ziutek69
Tak przeładowane stonogi to codzienność w Gdańsku i Gdyni. Chłopcy i dziewczęta dobrze się bawią ( dopóki kogoś nie zabiją na drodze) a ITD udaje, że nie widzi. I tak to się kręci
~Kulfon
Gdyby nie Stonogi i Szamba z Radomia to chlopcy z ITD nie mieli by premii bo gdyby chcieli to jedno pismo o cofnięcie Licencji i po sprawie a tak to zabawa w kotka i myszkę
~Arci
Nie ma zezwolenia na ładunek kontenera piszą o zezwolenia ty takowe uzyskasz to przy kontroli jest i tak nie ważne
~Galop apacza do sracza!
Acha.
~Tir mały
Niechaj inspektory zważa swoje busy i policji. Czego się boją i unikają odpowiedzi. Na droszeyz pracownikami a niedaj Bóg z kierowcą dużo są przeładowane.
~Kierowca-zlodziej
A skad wiesz ile ładowności mają ich busy?
~Kierowca-zlodziej
Rozstrzelać dziada
~maly
Stanowczo za lekko pytam co tak malo?
~Inspektor Marcin
Gdy ładunek jest podzielny to kara jest i tak jak za brak zezwolenia- to wynika wprost z prd
~Konrad ex kierowca
Jaki przeładowany. Patrz ile ma osi. Ważny jest nacisk na osie. U nas cały czas mentalność sowiecka. Przy tej ilości osi ani hamowanie ani nacisk na osie nie jest przekroczone. Powinniśmy wyrzucić te postsowieckie przepisy do kosza
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.97.14.88

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2026
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels