ID: 289880
Pierwsza trasa na Austrie
ID: 289880
ID: 289880
Witam, jestem nowym kierowcą i będę jechał ze Szczecina na Austrie. Mam do dyspozycji tomtoma, który nie radzi sobie z wymaganiami spedycji, dlatego proszę Was o poradę. Mam jechać jak najdłużej przez Polskę i do pepika wjechać przez Bogatynie. Później w Czechach mam jechać drogą nr 38. Obmyśliłem to tak, lecę S3 mniej więcej do wysokości ZG i zjeżdżam na Nową Sól, jadę przez Kożuchów i Szprotawę i drogą 297 przez jakieś pipidówy, wjeżdzam na A18, żeby wjechać na A4 i jadę w kierunku Jędrzychowic, potem na Bogatynie. W czechach lecę przez Liberec do Mlady Boleslav i wjeżdżam na 38. Słyszałem że to dość popularna trasa przez Polskę, czy przelecę tak bez problemów?
Witam, jestem nowym kierowcą i będę jechał ze Szczecina na Austrie. Mam do dyspozycji tomtoma, który nie radzi sobie z wymaganiami spedycji, dlatego proszę Was o poradę. Mam jechać jak najdłużej przez Polskę i do pepika wjechać przez Bogatynie. Później w Czechach mam jechać drogą nr 38. Obmyśliłem to tak, lecę S3 mniej więcej do wysokości ZG i zjeżdżam na Nową Sól, jadę przez Kożuchów i Szprotawę i drogą 297 przez jakieś pipidówy, wjeżdzam na A18, żeby wjechać na A4 i jadę w kierunku Jędrzychowic, potem na Bogatynie. W czechach lecę przez Liberec do Mlady Boleslav i wjeżdżam na 38. Słyszałem że to dość popularna trasa przez Polskę, czy przelecę tak bez problemów?
Posty (3)
|
Vadarel94
| jak w temacie... | |||
|
tagoo
| A jakie wymagania ma twoja spedycja, że nie radzi sobie twój Tomtom? Jeśli każą ci płynąć promem, to by wszystko tłumaczyło. | |||
|
Vadarel94
| Tomtom prowadzi głównymi drogami i przez niemcy. |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



