ID: 290092
Odbierajcie kasę póki się da!!!
ID: 290092
ID: 290092
Grupa Ziegler, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży spedycyjno-magazynow ej, złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Jako powód wskazano problemy finansowe związane głównie z rosnącymi kosztami działalności. Oznacza to, że zatrudnienie może stracić ponad 3200 pracowników 8211; podał serwis Dlahandlu. pl.
Gigant spedycyjno-magazynow y, Grupa Ziegler, po 115 latach działalności złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Dotyczy to czterech podmiotów: Ziegler, Intertrans, Dornach i Universal Express. Teraz zadanie sprzedaży każdej ze spółek i zwolnienie pracowników będzie należało do syndyków. Firma działa w 16 krajach i zatrudnia ponad 3200 osób.
Grupa Ziegler, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży spedycyjno-magazynow ej, złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Jako powód wskazano problemy finansowe związane głównie z rosnącymi kosztami działalności. Oznacza to, że zatrudnienie może stracić ponad 3200 pracowników 8211; podał serwis Dlahandlu. pl.
Gigant spedycyjno-magazynow y, Grupa Ziegler, po 115 latach działalności złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Dotyczy to czterech podmiotów: Ziegler, Intertrans, Dornach i Universal Express. Teraz zadanie sprzedaży każdej ze spółek i zwolnienie pracowników będzie należało do syndyków. Firma działa w 16 krajach i zatrudnia ponad 3200 osób.
Posty (3)
|
ono
| jak w temacie... | |||
| ~Kto ludowi ukradł boczek! | Acha. | |||
| ~ono | Czy rozumiecie temat w wątku? |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



