ID: 290095
Gdzie jest Ł-ysy?? ?
ID: 290095
ID: 290095
Jak pierdzielił, to jego ale znikł... chory czy popłynoł?? ?Pamiętaj, wroga szanuj...
Jak pierdzielił, to jego ale znikł... chory czy popłynoł?? ?Pamiętaj, wroga szanuj...
Posty (38)
| ~Wonsuś | Proszę nie obrażać mi Pana łysego! To zasłużony weteran walki z chrzanowskim przygłupem. Pan łysy jak to będzie czytał to serdecznie go pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze | |||
| ~przewoźnik pustaka | Pany łyskowi... szybkiego powrotu do formy... zdrówka mistrzu. | |||
| ~Donald Truck | Nie posprzątał złomowiska i są konsekwencje | |||
| ~sid | Pielęgniarka z Choroszczy 3 godzin temu Obecnie pacjent przebywa w szpitalu w Choroszczy na oddziale Psycho Geriatrii. Odmawia przyjmowania leków KUKU WEZ LEKI ! | |||
| ~Franek | może siedzi bo ratek nie płacił? | |||
| ~Transportowski | To forum już dawno sięgnęło dna, z kim tu pisać? | |||
| ~koks | To geyuch kuku razem z Ickiem zasrali foruma... !!! | |||
|
tagoo
| Do psychiatry przygłupie KałOwski kuku na terapię prądem... !!! | |||
| ~Wonsuś | Geyuch Tagoo pruuuuuu prrruuuu pruuuuuu prrruuuu pruuuuuu prrruuuu pruuuuuu prrruuuu | |||
| ~Artur Kotek | Ł ysy Zbyszek upadł, nie odmładzał taboru i konkurencja go wykonczyła | |||
| ~Solidarni z Iranem | Łysy zamknął się w premiumce i nie che otworzyć krokodylom | |||
| ~maorolny | Łysy to mój największy przyjaciel z dawnych lat. Łysy żyje i ma się dobrze ale dał sobie spokój z transportem. Swojego czasu siedzieliśmy w jednej celi na białołęce. To człowiek na którego zawsze można liczyc | |||
| ~Artur Kotek | o którym Ty łysym mówisz?? Na pewno nie o tym co miał premiumki bo on by cię sprzedał za dwa złote, Tobie pewnie chodzi o ł ysego gwałciciela jak na białołecę siedziałeś, ł ysy rozpruwacz. | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Obecnie jest dobra koniunktura na szczury, digital transporte gangster glaca nie ma czasu! Howgh! | |||
| ~Dorota | może kot mu jednak zasrał kawiaturę i nie da rady klikać? druga opcja Choroszcza. | |||
| ~Jacek Placek | Dorotko, a pokaż nam się jak Ty wyglądasz? Pokaż tutaj fotę do mnie 696527984, Jacek Placek jestem i bede czekał. Zrób mi tez fotki dolnego zawieszenia, przedstaw się jak najlepiej potrafisz Dorotko. | |||
| ~sid | Wszyscy i ta spotkamy sie w Choroszczy | |||
| ~sid | A L-ysy bana dostal, kuppa go podjepal | |||
|
taqoo
| Nie będzie batyr pluł nam w twarz nie dzieci nam alfąsił. Kaczor Balbina kryptgej nie będzie nam już mącił. Tuska my naród Tuska ród tak nam dopomóż Bóg, tak nam dopomóż Bóg. | |||
| ~sid | Bog to cie juz dawno opuscil panie Kuku | |||
| ~sid | Zeby bylo to zapraszam na kosiare | |||
| ~sid | Ja ci to pomoge a czy wzienes leki | |||
| ~icek zapina nawet murzyna | Acha. | |||
| ~Stan Tutaj | piosenka... Jestem Łysy, nie mam włosów, zostały po nich wspomnienia, jestem łysy, to mój sposób, żeby uniknąc siwienia... ps Stan Tutaj | |||
| ~Darek | fakt, jakoś brakuje tego przygłupa... może na białoruś spierdzielił? | |||
| ~Mobil | A taki mundry był, taki filozof grecki... Od wszystkich najmądrzejszy | |||
| ~kat | Na spacer z owczakiem poszedł, już dajcie mu spokój. | |||
| ~Wyścig apacza do sracza! | Digital transporte gangster glaca, to dobry herbatnik jest. Howgh! | |||
| ~Były fan Ł ysego | Ł ysy nie żyje, umarł na zawał. taka prawda jest, nie wiadomo, czy zona przejmie jego konto itd, Łysy spoczywaj w pokoju. | |||
| ~, sid | Fan, to nie bylo smieszne |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



