REKLAMA

Jak wygląda kontrola ITD
ID: 43441

Panowie powiedzcie jak właściwie wygląda kontrola ITD na drodze? Wszyscy piszą o niezgadzających się kilometrach ale ja nie rozumiem jak oni mogą to sprawdzić? Posiadam tach keinzle i na tachografie zapisują się km, czy porównują oni km z tacho z km z tarczki? Czy ze stanem licznika? Ale jak to wygląda, jeśli np. auto prowadzi dwóch kierowców na zmianę. Zatrzymają jednego i jest logiczne, że stan licznika nie będzie się zgadzał z posiadanymi tarczkami przez jednego kierowcę, ponieważ potrzebne są tarczki drugiego kierowcy?

~kontorler
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Posty (4)

aequitas
2013-06-14 23:04:25
Jak to jest możliwe, że znów został z. g. noj. ony dobry temat szczególnie dla kierowców, którzy nie mieli jeszcze styczności z WITD i resztą?
Po raz kolejny 0 merytoryki i dopier. dalanie sobie nawzajem, ogarnijcie się.
aequitas
2013-06-14 23:07:58
gdyby ktoś miał konkretne, merytoryczne pytania co do kontroli ITD, ORGANÓW CELNYCH itp. instytucji i oczekiwał profesjonalnej zgodnej z prawem anie z błędną praktyką organów nakładających kary praktycznie za bzdury to proszę pisać na maila biuro@aequitas. com. pl lub tel. kom 724 086 483, pozdr.
~oki98
2019-04-15 11:47:04
jak chcecie poznać fachowe porady i pomoc to polecam www. itdinfo. pl
~Kierowca
2019-04-15 12:20:36
Każdy kierowca ma swoją kartę kierowcy i ją zczytują i musi się wszystko zgadzać
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.171.183.163

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce