REKLAMA
Patronat etransport.pl

TRANSPORTEX - Targi Transportu i Spedycji

Rozpoczęcie:Środa, 14 kwietnia 2021 r.
Zakończenie:Czwartek, 15 kwietnia 2021 r.
Miejsce:Expo Silesia sp. z o.o. , Sosnowiec
Województwo:śląskie

Targi TRANSPORTEX

to wydarzenie, na które zapraszamy dyrektorów i właścicieli firm transportowych, przewoźników, producentów i dystrybutorów poszukujących rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, właścicieli taboru transportowego, spedytorów, przedstawicieli firm kurierskich, kierownictwo portów i terminali przeładunkowych, dostawców usług logistycznych oraz inwestorów.
Wydarzenie jest okazją do nawiązania wartościowych relacji, poznania nowości w branży transportu i spedycji, jak również zaprezentowania swojej firmy wraz z produktami i usługami, które oferuje. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki różnych obszarów, związanych z transportem.

• Panel dyskusyjny Finansowanie inwestycji w transporcie i spedycji (Akademia WSB)
• Szkolenie RODO w transporcie (Data Protection Advisory Group)
• Konferencja Rewolucja ANDROID – zmiany w mobilnych systemach operacyjnych (Aspekt)
• Szkolenie 4 filary transportu międzynarodowego – transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy (BBA Transport System)
• Warsztat Optymalizacja procesów z wykorzystaniem narzędzi KAIZEN (Kaizen Institute)

Organizowane przez nas wydarzenie spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Zostały wprowadzone nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online. Istotną zmianę stanowią zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji. Umożliwimy Państwu możliwość zakupu środków ochrony osobistej na terenie targów, zapewnimy odpowiednią ilości punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednią obsługę medyczną przez cały czas wydarzenia. Czekamy na Was!
Organizator:Expo Silesia Sp. z o.o.
Kontakt:karolina.luszcz@exposilesia.pl
Link:Więcej