JaroslawKaniuk
Jarosław Kaniuk

Lokalizacja:Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
O sobie:Witam zainteresowanych:) Mam na imię Jarek, mieszkam w Toruniu, lat 37. Wysportowany, dbający o siebie, zdrowo żyjący człowiek. 180cm wzrostu, waga: 73kg. Bez nałogów, nie palę i nie piję alkoholu. Poszukuję pracy w charakterze kierowcy w transporcie (najchętniej: międzynarodówka). Gotowość do podjęcia pracy od 1 lipca 2016, ale szukam już teraz, ponieważ chcę wybrać dobrego pracodawcę. Pokończyłem niedawno kursy, pozdawałem egzaminy, czekam już tylko na wyrobienie blankietu prawa jazdy oraz karty kierowcy i będę "do wzięcia".
Parę słów o mnie... jestem kawalerem, bezdzietnym. Koledzy żartują... nic tylko jeździć, nikt w domu nie marudzi, za nikim tęsknić nie będzie:) Zgadzam się z nimi, dlatego interesuje mnie praca w ruchu międzynarodowym, najchętniej dalekie trasy, dużo jeżdżenia:) Jestem człowiekiem rzetelnym, uczciwym i sumiennie wykonuję swoją pracę. 12 lat prowadziłem Agencję PKO, myślę że to mówi samo za siebie. Oczywiście jako kierowca zawodowy będę świeżakiem, ale wierzę że firma która mi zaufa i zatrudni mnie, to będzie miała na lata oddanego pracownika, na którego będzie mogła zawsze polegać. Oczywiście cenie oddanie i uczciwość w obie strony i tego oczekuję. Terminowość i rzetelność w wypłacaniu pensji oraz diet zawartych w umowie to jest to czego oczekuje bez dwóch zdań. Jestem gotowy rozważyć ofertę pracy z dowolnej firmy na terenie całego kraju jak również z zagranicy.
To tyle na początek z mojej strony, jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania, sugestie, wątpliwości itp... to pisz na maila lub dzwoń na mój tel kom: 792-974-188, Pozdrawiam.
Ostatnia wizyta:2017-08-28 14:57:43

Aktywność w etransport.pl

Wątki które komentuje:

Wróć
Regulamin
v.2015.10-rev.1
Pomoc: help@etransport.pl