REKLAMA

TRAILER Magazine

Partner etransport.pl - TRAILER Magazine

TRAILER Magazine – miesięcznik branży transportu samochodowego i spedycji jest na rynku polskim od 2002 roku.
Czasopismo skierowane jest do kadry zarządzającej w transporcie i spedycji, kierowców, pracowników firm transportowych oraz entuzjastów zawodowo z transportem nie związanych.

TRAILER dostarcza pełne, rzetelne i obiektywne informacje o branży transportowej. Przedstawiamy reportaże o działalności firm, relacje z targów i wystaw, zlotów, prezentacji, lokalnych imprez przewoźników. Na bieżąco prezentujemy aktualności prawne, tesujemy auta ciężarowe i dostawcze, piszemy o nowych i używanych pojazdach i sprzęcie.
Magazyn jest młodszym bratem szwedzkiego TRAILER Magazine, czasopisma z niemal 30-letnią historią, lidera wśród czasopism branżowych w Szwecji, a także organizatora NORDIC TROPHY, jednego z najważniejszych europejskich konkursów tuningowanych ciężarówek.

www.trailer.pl

Artykuły partnera

Kolejne wydanie TRAILER Magazine
Kolejne wydanie TRAILER Magazine
2021-12-06
Sprawdźcie szczegóły wydania.
DAF XF – sprawdzona konstrukcja
DAF XF – sprawdzona konstrukcja
2021-10-11
Co czwarty kupowany w Polsce ciągnik siodłowy pochodzi z Holandii. W klasie powyżej 16 ton, DAF zajmuje po raz 16. pierwsze miejsce w Polsce. I mimo że produkcja nowej generacji XF-a rozpoczyna się już za miesiąc, to dotychczasowy model, który zapracował na swój sukces pozostanie w ofercie jeszcze przez około rok.
Rodzina z Japonii
Rodzina z Japonii
2021-10-03
Jeśli chodzi o transport, to Japonia kojarzy się nam głównie z niezwykle szybkimi pociągami oraz licznymi promami łączącymi poszczególne wyspy oraz umożliwiającymi dostanie się na kontynent. Tymczasem tak naprawdę to transport ciężarowy napędza japońską gospodarkę, handel i rolnictwo.
Stracona szansa
Stracona szansa
2021-09-30
Pod koniec lat 60. ciężarówki Star 25 i 27 były już konstrukcjami archaicznymi i nieprzystającymi do zmieniającej się rzeczywistości. Ich słabe silniki, mała ładowność, ciasne i niewygodne kabiny nie tylko przekreślały szanse na eksport, ale także były powodem do narzekań krajowych odbiorców. Wszystko to miała zmienić zupełnie nowa konstrukcja, nazwana Star 200.
TRAILER Magazine 9/2021
TRAILER Magazine 9/2021
2021-09-17
Sprawdźcie szczegóły wrześniowego wydania.
Silny może więcej
Silny może więcej
2021-07-08
Scania 770S to obecnie najsilniejsza seryjnie produkowana ciężarówka na świecie. Nie mogliśmy zatem nie skorzystać z okazji, by przekonać się samemu, jak prowadzi się takie auto z przedrostkiem „naj”?
Gigantyczne wyzwanie
Gigantyczne wyzwanie
2021-07-04
W roku 2020 w Chinach zarejestrowano 1,6 miliona nowych ciężkich samochodów ciężarowych. To niewiarygodnie duży rynek stwarzający nowe możliwości dla największych producentów ciężarówek na świecie. Jednak chińscy producenci mają także ochotę na ekspansję na cały świat.
Big Red Truck
Big Red Truck
2021-06-26
Podczas gdy silniki turbinowe są od wielu dekad powszechnie stosowane do napędu czołgów, śmigłowców i samolotów, to wykorzystanie ich do poruszania samochodów miało jedynie wymiar eksperymentalny. Był jednak taki czas, gdy w silnikach turbinowych pokładano duże nadzieje.
TRAILER Magazine 6/2021
TRAILER Magazine 6/2021
2021-06-24
Sprawdźcie szczegóły czerwcowego wydania.
Pionier cudu gospodarczego
Pionier cudu gospodarczego
2021-06-06
Właśnie minęło 70 lat od wprowadzenia do produkcji pierwszego po wojnie całkowicie nowego samochodu ciężarowego marki Mercedes-Benz. Mimo iż model L 6600 wyglądem przypominał konstrukcję z końca lat 30., to pod tą powłoką kryła się technika zwiastująca nową epokę.
25 lat serwisu Scania we Włocławku
25 lat serwisu Scania we Włocławku
2021-06-03
Scanserwis, diler Scanii z Włocławka obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia. O tym, jak powstał jeden z pierwszych w Polsce serwisów Scanii rozmawiamy z Janem Hołowińskim oraz pracownikami firmy.
Rodzinna tradycja
Rodzinna tradycja
2021-05-29
W dzisiejszych czasach coraz częściej znajomości zawiera się w internecie mimo iż tak naprawdę nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu między ludźmi. Niestety miniony rok „uziemił” nas wszystkich i praktycznie uniemożliwił dalsze podróże. Okazuje się jednak, że w zdalny sposób można poznać niezwykle ciekawych ludzi, którzy dzielą z nami podobne zainteresowania.
Smart Truck – nie tylko auto
Smart Truck – nie tylko auto
2021-05-28
Smart Truck to program promocji Actrosów poprzez poznanie jego zalet w warunkach realniej pracy, w konkretnej firmie. Wystarczy zgłosić chęć przetestowania auta. Przez tydzień lub nawet dłużej. Za darmo.
TRAILER Magazine 5/2021
TRAILER Magazine 5/2021
2021-05-19
Sprawdźcie szczegóły majowego wydania.
Kalendarz z nostalgią
Kalendarz z nostalgią
2020-12-01
Wydawany od wielu lat kalendarz TRAILER Magazine w wydaniu na 2021 rok przybrał nieco inną formę niż w latach poprzednich, ale mamy nadzieję że także i on spodoba się miłośnikom ciężarówek, którzy z przyjemnością powieszą go sobie na ścianie.