Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

SmartFrigo

Partner etransport.pl - SmartFrigo

SmartFrigo to europejska giełda transportowa umożliwiająca organizowanie oraz zlecanie przewozów towarów wymagających temperatury kontrolowanej pojazdami typu chłodnia, mroźnia oraz przewozów towarów neutralnych pojazdami typu izoterma czy plandeka. Z giełdy SmartFrigo korzystają zweryfikowane firmy produkcyjne, handlowe, spedycyjne poszukujące transportu oraz firmy przewozowe oferujące wolne pojazdy z całej Europy.

SmartFrigo oprócz funkcji giełdy transportowej dla jednorazowych zleceń przewozów to również profesjonalna platforma przetargowa, umożliwiająca pozyskiwanie usługodawców do długoterminowej współpracy. Za pomocą platformy SmartFrigo możesz zorganizować jednorazowy przewóz towaru od 1 palety do 24 ton, zorganizować przetarg na usługi przewozów regularnych oraz przetarg globalny na transporty liniowe, usługi dystrybucji, usługi spedycji, usługi terminalowe czy obsługę logistyczną.

Od roku 2012 roku do 2014r z platformy SmartFrigo skorzystało już ponad 2100 firm z całej Europy. Dołącz do grona zadowolonych klientów SmartFrigo.

www.smartfrigo.com

Artykuły partnera

Wiosenne ożywienie w transporcie chłodniczym
Wiosenne ożywienie w transporcie chłodniczym
2016-04-27
Wiosna to dla konsumentów idealny okres na zmianę stylu odżywiania oraz położenie nacisku na jakość spożywanych produktów. Częściej sięga się po sałatki, świeże warzywa oraz owoce, a wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego, większym zainteresowaniem będzie cieszyło się mięso – wołowina, wieprzowina oraz drób, a także – ważne we wiosennym jadłospisie – ryby.
Nowe perspektywy przed transportem chłodniczym
Nowe perspektywy przed transportem chłodniczym
2014-02-05
Początek nowego roku w branży transportu chłodniczego pokazał, że polscy przewoźnicy mogą liczyć na coraz więcej ofert stałej współpracy od zagranicznych załadowców oraz zleceń krótkoterminowych we wszystkich najważniejszych kierunkach europejskich.
Rola IT w rozwoju transportu chłodniczego
Rola IT w rozwoju transportu chłodniczego
2014-01-23
Branża transportowa nie obyłaby się współcześnie bez programistycznych nowinek technicznych. Są one bardzo ważne również w transporcie chłodniczym, który raptownie rozwija się właśnie dzięki IT.
Jesienne ożywienie w transporcie chłodniczym
Jesienne ożywienie w transporcie chłodniczym
2013-11-04
Sektor przewozu towarów w warunkach kontrolowanych stanowi papierek lakmusowy rodzimej gospodarki, która wyraźnie wydobywa się z kryzysu.
Magazyny chłodnicze na wyciągnięcie myszki
Magazyny chłodnicze na wyciągnięcie myszki
2013-06-28
W przewozie towarów wymagających kontrolowanej temperatury transportu, często niezmiernie istotne okazują się magazyny.
Polscy przewoźnicy coraz bardziej widoczni
Polscy przewoźnicy coraz bardziej widoczni
2013-05-28
W rzeczywistości biznesowej zdominowanej przez globalną sieć, ważne dla każdego przedsiębiorcy jest bycie dostrzeżonym. Najpopularniejszym wariantem uzyskania odpowiedniej widzialności jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach. W sektorze przewozów chłodniczych to rozwiązanie zyskuje teraz dodatkowy wymiar.
Zaczyna się złoty czas dla transportu chłodniczego
Zaczyna się złoty czas dla transportu chłodniczego
2013-05-10
Początek sezonu grillowego to okoliczność wyraźnie sprzyjająca transportowi chłodniczemu. Niektórzy handlowcy starają się w tym okresie maksymalnie stymulować możliwości przewozu produktów spożywczych za sprawą nowatorskich rozwiązań IT.