Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

Partner w Transporcie

Partner etransport.pl - Partner w Transporcie

To nowa inicjatywa firmy Europart Polska . To również nazwa bloga, na łamach którego czytelnicy znajdą artykuły dotyczące tego, co ważne dla zachowania bezpieczeństwa, efektywności i komfortu – zarówno transportu, jak i kierowcy zawodowego. Nie zabraknie również tekstów poruszających zagadnienia związane z obsługą logistyczną, ale i prawną transportu. Celem Europart jest uczynić bloga miejscem przyjaznym dla każdego kierowcy. Miejscem, w którym znajdzie on odpowiedzi na trapiące go pytania związane z transportem oraz porady, dzięki którym jego praca stanie się prostsza, przyjemniejsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza. Tak bowiem rozumiana jest rola prawdziwego Partnera w Transporcie.

www.partnerwtransporcie.pl

Artykuły partnera

Olej do używanej ciężarówki. Czy trzeba wymieniać po zakupie?
Olej do używanej ciężarówki. Czy trzeba wymieniać po zakupie?
2018-02-18
Zakup pojazdu z drugiej ręki to decyzja, która najczęściej podyktowana jest względami ekonomicznymi. Nie każdemu przedsiębiorcy opłaca się inwestować w nowy pojazd, nawet jeżeli nie będzie on kupowany na własność, a jedynie użytkowany w ramach oferowanego przez dealera finansowania.
Czym różni się olej stosowany w osobówkach od tego w ciężarówkach?
Czym różni się olej stosowany w osobówkach od tego w ciężarówkach?
2017-08-23
Silniki samochodów osobowych i ciężarowych różnią się zarówno charakterystyką, jak i eksploatacją. Silniki samochodów osobowych i ciężarowych różnią się zarówno charakterystyką, jak i eksploatacją.