Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

LogEasy

Partner etransport.pl - LogEasy

Firma LogEasy jest powstałym w roku 2009 przedsiębiorstwem oferującym klientom konsulting, szkolenia sprzedażowe i zarządzanie tymczasowe w zakresie transportu, logistyki i łańcucha dostaw.

Założycielem jest Krzysztof Szakowski, menadżer o wieloletnim doświadczeniu w sektorze TSL uzyskanym w Europie Zachodniej i w Polsce.

Korzyść ze współpracy z LogEasy wynika bezpośrednio z naszej znajomości szans i wyzwań stojących przed zarządzającymi firmami transportowymi i logistycznymi. Praktyczne spojrzenie na branże łączymy dla Państwa z efektywnym i kooperatywnym stylem pracy . To umożliwia nam znaleźć dla klientów potencjały rynkowe dla dalszego rozwoju działalności jak i wskazać drogę i skuteczne metody dla rozwoju sprzedaży i relacji partnerskich.

LogEasy rozwija działalność na drodze ku sieci konsultantów i zaprasza do współpracy menadżerów o międzynarodowym doświadczeniu i referencjach uzyskanych w zakresie spedycji, logistyki, dystrybucji i łańcucha dostaw. Pasja , ludzie i ich doświadczenie stanowią LogEasy, który zgodnie ze swoja misja dąży do osiągnięcia uznanej pozycji na polskim rynku doradztwa gospodarczego.
Zapraszamy do współpracy !

Kontakt:
Krzysztof Szakowski, Założyciel
tel. 515 342 886,
k.szakowski@logeasy.pl

www.logeasy.pl