Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane kursy:
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • rosyjskim

Oferujemy pracę w logistyce, dynamicznie rozwijającej się branży z bardzo dobrymi warunkami rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś gotowy, aby sprostać nowym wyzwaniom, chcesz rozwijać się w międzynarodowej, aktywnie rozwijającej się firmie, zgłoś się do nas!

OPIS STANOWISKA:

8226; transport drogowy towarów po Europie;
8226; najnowsze ciągniki siodłowe MB, VOLVO, DAF;
8226; naczepy typu chłodnie;
8226; wyjazdy w pojedynczej lub podwójnej obsadzie

WYMAGANIA DLA KANDYDATA:

8226; prawo jazdy kategorii CE;
8226; kod 95;
8226; karta kierowcy do tachografu cyfrowego;
8226; doświadczenie w międzynarodowych przewozach towarów;
8226; chęć do pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

8226; wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo;
8226; doskonałe warunki pracy;
8226; współpraca z wykwalifikowanym zespołem dyspozytorów
8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez teoretyczne i praktyczne kursy uzupełniające i
kwalifikacyjne.

Kontakt:

Izabela

GIRTEKA

62-052 Komorniki, ul. Św. Rocha 3

telefon: 798652652

email: driver.poland@girteka.eu

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (377)
Dam pracę (474)