Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
  • Wielka Brytania i Irlandia

Poszukujemy KIEROWCÓW AUTOTRANSPORTERÓW (lohry) do międzynarodowego transportu nowych samochodów między Polską a Europą Zachodnią. Praca dla jednego z liderów branzy automotive z siedzibą w Kaliszu. Oferujemy zarobki w przedziale 7500zł 8211; 9500zł netto i wysoką podstawę naliczania składek i ubezpieczenia. Umowa o pracę, wypłata wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca.

UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

Zadania i cele:
-Transport nowych aut na trasach między Polską, Niemcami, Danią, Francją, Włochami, Słowenią i Węgrami;
-Praca w trybie dwutygodniowym lub tygodniowym.

Wymagania:
-Dwa lata doświadczenia w pracy kierowcy międzynarodowego C+E;
-Wspaniale, gdy doświadczenie w jeździe na autotransporterach;
-Karta kierowcy, kod 95 i czip karta;
-Mile widziane zamieszkanie w promieniu 100 km od bazy firmy w Kaliszu lub centrów logistycznych firmy pod Poznaniem i Gliwicami.

Warunki zatrudnienia:
-Syst em tygodniowy (weekend w domu) lub dwutygodniowy (co drugi weekend w domu) ;
-Stabilną i pewną pracę na podstawie umowy o pracę;
-Pomoc w dojeździe do i z miejsca postoju;
-Pracę na stałe, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.
WYNAGRODZENIE:

-Gwarantujemy zarobki w przedziale 7500 zł - 9 500 zł netto za miesiąc pracy z wysoką ozusowaną podstawą przy przejechaniu ponad 10 500 km;
-Niezależnie od ilości przejechanych km gwarantujemy wypłatę min. 6 500 zł na rękę 8211; opcja dla osób uczących się jazdy na lohrach;
-Płaca kierowcy składa się z płacy zasadniczej, godzin nadliczbowych, nagrody motywacyjnej, nagrody jakościowej oraz diet;
-Za weekend spędzony w trasie płacimy 300 zł netto.

Kontakt:

Maciej

Dobra Agencja

Zawiercie

telefon: 512340620

email: maciej@dobraagencja.com

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (377)
Dam pracę (474)