REKLAMA

Torsvik, Szwecja

Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Darmowy parking
Kraj: Szwecja
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: E4, Jonkoping kierunek Varnamo. Statoil...
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Sklep na miejscu
Dostęp do internetu: Jest, ale płatny
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Stacja Paliw na miejscu
Dodatkowe informacje: Duży parking idealny na pauze 24/45h w okresie letnim, możliwość wypoczynku nie tylko w ciasnej kabinie ale i nad ładnym jeziorkiem z czysta wodą, jest dostęp do ubikacji tylko że prysznic jest płatny...
Parking dodany przez   sojastm

Wasze opinie i oceny

spidiParking przy stacji CIRCLE dawniej STATOIL, a więc są 2, jeden przeznaczony dla aut z rozładunkiem w strefie przemysłowej TORSVIKS ten jest bezpłatny, drugi przy samej stacji ten jest płatny 125 koron Szweckich płatny na stacji. Za parking płatny w gratisie prysznic i jedna kawa.
gustavParking PŁATNY, policji nie widziałem, nawet wtedy gdy pocięli mi plandekę. Bardzo opryskliwa, niemiła obsługa, usiłowali wymusic opłatę za 45 minutowy postój. Kiedyś w restauracji serwowano smaczne, tanie obiady. Zdecydowanie odradzam!
Dziobatypołów RYB miało być oczywiście :)
Dziobatyjest spoko, częste wizyty Policji w godzinach rannych (przyjeżdżają na kawę:), poza tym można na stacji wykupić ticket (Fiskoort) na 24h połów rub w tutejszym jeziorze. UWAGA!!! chodzą i sprawdzają!!! dalej, za trochę grosza można sobie wynająć łódkę i łowić z łódki. A poza tym cisza i spokój.
Tru61No to smigam tam... zobaczymy jak jest... szkoda tylko, ze net platny...