Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

Pracujwlogistyce.pl

Partner etransport.pl - Pracujwlogistyce.pl

Portal www.pracujwlogistyce.pl - to aktywny serwis o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi przeznaczony dla osób pracujących i pragnących rozwijać karierę w branży TSL. Celem jest dostarczanie na bieżąco wiadomości z rynku pracy w szeroko rozumianej logistyce, a także prezentowanie ofert pracy i praktyk oraz możliwość ogłaszania się przez szukających pracy. Źródłem informacji są zarówno firmy TSL jak i współpracujący z portalem dziennikarze, naukowcy, administracja państwowa. Stale rozbudowujemy grono partnerów, patronujemy konferencjom, szkoleniom, kampaniom społecznym, akcjom charytatywnym. Współpracujemy ze studenckimi kołami naukowymi w obszarze TSL. Redakcja portalu aktualizuje codziennie wiadomości, które są zbiorczo wydawane w postaci przeglądu tygodniowego Pracujwlogistyce.pdf i wysyłane do subskrybentów w postaci newslettera. Portal ma spełniać rolę platformy wymiany informacji pomiędzy pracodawcami a pracownikami oraz szukającymi pracy w logistyce. Długoletnie doświadczenie i obecność w branży TSL pozwoliło nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pracodawców. Promujemy również dobre pomysły, ciekawe inicjatywy wspierające aktywizację zawodową na logistycznym rynku pracy, a w szczególności promujemy inicjatywy młodych ludzi stawiających swoje pierwsze kroki w logistyce.

www.pracujwlogistyce.pl

Artykuły partnera

Logistyka dobrych praktyk
Logistyka dobrych praktyk
2023-06-07
Po raz pierwszy, Forum Kobiet w Logistyce wybrało „Mistrzów ESG w Logistyce 2023”. Celem wyróżnienia jest promowanie dobrych praktyk w obszarach związanych z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym oraz działalności zgodnie ze zrównoważonym rozwojem a przede wszystkim wyróżnienie firm, które wzorcowo wdrażają strategie w swoich organizacjach.
Laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2023”
Laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2023”
2023-06-05
Wyróżnienie to przyznawane jest od 11 lat przez Forum Kobiet w Logistyce, które skupia społeczność menedżerek pracujących zarówno po stronie dostawcy, jak i odbiorcy usług logistycznych. Jego celem jest promowanie różnorodności oraz zaangażowania kobiet w rozwój branży logistycznej, a przede wszystkim uhonorowanie ich sukcesów i działalności.
Prezes nie zgodził się na awans właśnie dlatego, że jestem kobietą...
Prezes nie zgodził się na awans właśnie dlatego, że jestem kobietą...
2022-12-09
Raport Forum Kobiet w Logistyce o barierach w awansie kobiet na stanowiska menedżerskie.
Pozazdrościć załogom tych firm...
Pozazdrościć załogom tych firm...
2022-11-14
Tegoroczny plebiscyt "Przyjazny Pracodawca TSL" został rozstrzygnięty. Tytuł i statuetkę zdobyli przedstawiciele trzech firm różnej wielkości.
Przywództwo ma wiele twarzy
Przywództwo ma wiele twarzy
2022-06-15
Poznajcie laureatki tytułu "Kobieta w Logistyce 2022"!
10. Forum Kobiet w Logistyce o przywództwie w nowej rzeczywistości
10. Forum Kobiet w Logistyce o przywództwie w nowej rzeczywistości
2022-04-27
Tegoroczne Forum Kobiet w Logistyce będzie wyjątkowe, gdyż w tym roku odbędzie się jego dziesiąta, jubileuszowa edycja. Forum będzie miało miejsce w Łodzi w dniach 6-7 czerwca 2022 r. a jego hasło to: „Przywództwo w logistyce”.
Women in leadership
Women in leadership
2022-03-28
Zapraszamy na bezpłatny, międzynarodowy webinar, zorganizowany przez Beatę Trochymiak, autorkę i organizatorkę Forum Kobiet w Logistyce, redaktor naczelną Pracujwlogistyce.pl, który odbędzie się 7 kwietnia br.
Trzeba zapewnić im godne życie i pracę!
Trzeba zapewnić im godne życie i pracę!
2022-03-06
Polacy masowo otworzyli swoje serca i pomagają Ukraińcom. Trzeba jednak myśleć długofalowo i pomóc im zakorzenić się na naszym rynku pracy, wykorzystać ich kompetencje. Jak to zrobić?
Komunikacja – bardzo ważna, ale zaniedbana
Komunikacja – bardzo ważna, ale zaniedbana
2021-12-02
Polskie Towarzystwo Logistyczne oraz portal Pracujwlogistyce.pl zapraszają na bezpłatny webinar pt. "Stawiamy na komunikację – czyli czego dowiedzieliśmy się w czasie pandemii". Temat ważny, bo 90% problemów w firmach wynika ze złej komunikacji. Webinar odbędzie się 9 grudnia br. w godz. 13.00-14.30.
Zostań Przyjaznym Pracodawcą TSL 2021
Zostań Przyjaznym Pracodawcą TSL 2021
2021-10-07
To już 6. edycja jedynego w Polsce wyróżnienia, które dedykowane jest wyłącznie pracodawcom związanym z branżą Transport – Spedycja - Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland oraz TransLogistica Jobs – Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL (3-5 listopada 2021, EXPO XXI Warszawa).
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2021”
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2021”
2021-09-27
Tytuł ten przyznawany jest od 10 lat podczas Forum Kobiet w Logistyce, konferencji dedykowanej menedżerkom, które pracują zarówno po stronie dostawcy, jak i odbiorcy usług logistycznych.
Porozmawiają o transformacji w biznesie logistycznym
Porozmawiają o transformacji w biznesie logistycznym
2021-08-10
Zmiany w digitalizacji, automatyzacji, robotyzacja, rozwój obsługi e-commerce i zmiany na rynku pracy. Co to wszystko oznacza dla biznesu logistycznego? Dyskutować o tym będą eksperci i uczestnicy 9. Forum Kobiet w Logistyce, które odbędzie się 20-21 września br. w Żninie. Trwa rejestracja uczestników!
Przyjazny Pracodawca TSL 2019
Przyjazny Pracodawca TSL 2019
2019-11-19
Zwycięzcy zostali wyłonieni przez organizatorów plebiscytu - portal Pracujwlogistyce.pl i organizatora Targów TransLogistica Poland - na podstawie punktacji uzyskanej w ocenie ankiet, które wypełniali przedsiębiorcy jako zgłoszenie do plebiscytu. Do konkursu zgłosiło się blisko 70 firm.
Jest praca – nie tylko w Polsce
Jest praca – nie tylko w Polsce
2019-10-14
W dniach 5-7 listopada 2019 r. w warszawskim Centrum Expo XXI odbędą się II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL "TransLogistica Jobs 2019". Pracodawcy z rynku transportu, spedycji i logistyki zaprezentują szerokie spectrum ofert pracy w kraju i poza jego granicami.
Może to ty zostaniesz Przyjaznym Pracodawcą TSL?
Może to ty zostaniesz Przyjaznym Pracodawcą TSL?
2019-09-30
Ruszyła rejestracja ankiet i przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL 2019”. To już 5 edycja jedynego konkursu w Polsce, który promuje firmy dbające o dobro i rozwój zawodowy swoich pracowników, zapewniające im godne warunki zatrudnienia.