REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, zawierający także łyk historii motoryzacji prezentowany w kartce z kalendarza. Program prowadzi znany i lubiany aktor Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku i od tamtej pory tradycyjnym dniem premiery kolejnych odcinków jest sobota. Audycję można oglądać w telewizjach; Motowizja, Tele5, NTL i Adventure HD, dostępnych na platformach cyfrowych i w wiodących sieciach kablowych. Wszystkie godziny nadań premierowych i licznych powtórek znajdują się na stronie internetowej programu.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

„Na Osi” w maju na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w maju na antenach Motowizji i Tele5
2019-05-02
Maj w programie „Na osi” upłynie pod znakiem wielu ważnych wydarzeń branżowych. Będzie kilka relacji z targów Motor Show w Poznaniu, pojawią się zawodnicy, startujący w konkursie Scanii i zawodach o Mistrzostwo Polski. Jak zawsze znajdzie się miejsce na ciekawe pojazdy i bieżące bolączki, wystartuje też mini cykl o przewozach ponadgabarytowych.
czytana
398 razy
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
Stań się częścią Master Truck Show i pochwal się swoją maszyną
2019-04-11
Jeżeli jesteś właścicielem tuningowanej ciężarówki, oldtimera lub innego ciekawego, nietypowego pojazdu i chcesz wziąć udział w 15. zlocie Master Truck, który odbędzie się od 19 do 21 lipca br., wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
czytana
720 razy
„Na Osi” w kwietniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w kwietniu na antenach Motowizji i Tele5
2019-03-22
W kwietniu program „Na osi” wypełnią nowinki, wskazujące najbliższą przyszłość transportu drogowego we wszelkich jego odmianach: kontynentalnej, miejskiej, pasażerskiej, a nawet w zastosowaniach specjalistycznych. Nie zabraknie też ciężarówek tuningowanych, no i znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
596 razy
„Na Osi” w marcu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w marcu na antenach Motowizji i Tele5
2019-02-18
Marcowe odcinki „Na osi” przyniosą nieco sportowych emocji, pozwolą też zerknąć w przyszłość, a także łyknąć nieco historii. Będą też piękne ciężarówki no i oczywiście znajdzie się miejsce na bieżące sprawy branżowe.
czytana
624 razy
„Na Osi” w lutym  na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w lutym na antenach Motowizji i Tele5
2019-01-24
Luty w programie „Na osi” będzie upływał pod znakiem mniejszych i większych ciężarówek, pojazdów jutra i już dobrze trącących myszką, oraz aut nie tylko w fabrycznym wydaniu.
czytana
915 razy
„Na Osi” w grudniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w grudniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-26
Grudzień w programie „Na osi” przebiegnie pod znakiem rozwiązań, jakie na najbliższe lata szykują producenci ciężarówek, pojawią się także zagadnienia alternatywnych źródeł zasilania, oraz nowoczesnych systemów wspierających branżę TSL.
czytana
919 razy
„Na Osi” w listopadzie na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w listopadzie na antenach Motowizji i Tele5
2018-11-07
W listopadzie w programie „Na osi” znajdzie się kilka ciekawych ciężarówek o różnych gabarytach, będzie dostojny jubilat, bieżące bolączki przewoźników i ich rosnące obawy, związane z brexitem. Sporo miejsca zajmą relacje z Hanoweru, poświęcane kolejnym producentom pojazdów, ale i nie zabraknie zlotów i tuningu.
czytana
1061 razy
„Na Osi” w październiku na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” w październiku na antenach Motowizji i Tele5
2018-10-05
W październiku program „Na osi” pokaże testy kilku ciekawych ciężarówek i odsłoni kolejne karty z historii cięższej motoryzacji. Nie zabraknie też relacji z ważnych wystaw branżowych, no i znajdzie się sporo miejsca dla aut nietuzinkowych, które zjawiły się na zlocie „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.
czytana
1332 razy
„Na Osi” we wrześniu na antenach  Motowizji i Tele5
„Na Osi” we wrześniu na antenach Motowizji i Tele5
2018-08-20
Wrzesień w programie zdominowany będzie przez piękne ciężarówki, które przez trzy dni władały lotniskiem w Polskiej Nowej Wsi koło Opola, gdzie zjechały na 14. zlot „Master Truck”. Ale nie zabraknie też miejsca na bieżące sprawy transportowców i na kilka barwnych opowieści z dziejów różnych modeli aut.
czytana
1391 razy
Czas zacząć odliczać godziny do Master Trucka. Zobacz szczegółowy plan imprezy
Czas zacząć odliczać godziny do Master Trucka. Zobacz szczegółowy plan imprezy
2018-07-19
Międzynarodowy zlot ciężarowych pojazdów tuningowanych odbywać się będzie od 20 do 22 lipca br. na Autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Poniżej plan.
czytana
2475 razy
Gentlemani nie trąbią!
Gentlemani nie trąbią!
2018-07-18
Nie jesteś Louisem Armstrongiem, nie masz talentu do instrumentów dętych – nie trąb! Czyli jak co roku, uprzejmie przypominamy o Waszym ulubionym zakazie obowiązującym na terenie Master Truck Show podczas trwania zlotu.
czytana
1669 razy
Master Truck of Light - ocena świateł
Master Truck of Light - ocena świateł
2018-07-12
Dla bardzo dużej części odwiedzających, jak i samych uczestników, Master Truck of Light jest ulubionym punktem programu! Zgodnie z tradycją i w tym roku oficjalny pokaz świateł odbędzie się w sobotę po zmroku.
czytana
2685 razy
Zbadamy Wasze wydechy
Zbadamy Wasze wydechy
2018-07-03
Jesteście gotowi na coś nowego? Nadchodzi Master Truck of The Loud Pipe.
czytana
2502 razy
HLA 4 TRANSPLANT skradną Wasze serca
HLA 4 TRANSPLANT skradną Wasze serca
2018-06-30
Master Truck Show to nie tylko ciężarówki, ale też dużo dobrej, zróżnicowanej gatunkowo muzyki.
czytana
1338 razy
Modelarze mile widziani
Modelarze mile widziani
2018-06-28
Do 14. Master Truck Show pozostało niewiele ponad miesiąc. Tradycyjnie już ciężarówkom w rzeczywistych rozmiarach towarzyszyć będą nie mniej efektowne ich miniatury.
czytana
1414 razy