REKLAMA

Install

Partner etransport.pl - Install

Install to doradca regionalny grupy VIAON (INELO, OCRK, GBOX) na terenie Polski Północnej. Jako dystrybutor najwyżej jakości oprogramowania do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców 4Trans, urządzeń do pobierania danych z tachografów oraz zaawansowanego systemu telematyki i monitoringu GBOX Assist, oferuje Klientom tylko te rozwiązania, które rzeczywiście usprawnią pracę oraz przekładają się na oszczędności w firmie. Ponadto wspierając firmy transportowe, przeprowadza szkolenia z obsługi systemu 4Trans - zdalne lub stacjonarne w siedzibie firmy Klienta.

http://www.install.pl

Artykuły partnera

Sprawdź czy wiesz jak rozliczać delegacje kierowców?
Sprawdź czy wiesz jak rozliczać delegacje kierowców?
2020-11-04
Rozliczanie delegacji kierowców różni się od rozliczania delegacji innych grup pracowniczych przede wszystkim dlatego, że to czy dane zadanie kwalifikujemy jako podróż służbową zależy w dużej mierze od określenia miejsca pracy kierowców.
czytana
923 razy
Nocne godziny kierowcy - czy ich skontrolowanie jest możliwe?
Nocne godziny kierowcy - czy ich skontrolowanie jest możliwe?
2020-09-19
Kodeks pracy obowiązuje również zawodowych kierowców. Razem z ustawą o czasie pracy kierowców i ustawą o transporcie drogowym stanowią podstawę do rozliczania godzin pracy oraz naliczania wynagrodzenia za wykonane zadania. A co mówią o pracy w porze nocnej przepisy polskiego prawa i czy ich łamanie jest karane?
czytana
4849 razy
Nie ma już złudzeń. Branżę transportową czekają pierwsze zmiany!
Nie ma już złudzeń. Branżę transportową czekają pierwsze zmiany!
2020-08-24
31 lipca 2020 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszony został Pakiet Mobilności, który już od 20 sierpnia wprowadza nowe zmiany w zasadach dotyczących czasu jazdy i odpoczynku. Jesteś na nie przygotowany? Zapraszamy na webinar ekspertów INSTALL, który odbędzie się 26 sierpnia br. o godzinie 19:00.
czytana
2923 razy
Akademia czasu pracy kierowców -  kurs online dla firm transportowych
Akademia czasu pracy kierowców - kurs online dla firm transportowych
2020-06-29
Prowadzenie biznesu w branży transportowej to nie łatwy kawałek chleba, a obecna sytuacja spowodowana koronawirusem przysporzyła firmom transportowym dodatkowych problemów. Zapytaliśmy pracowników i właścicieli firm transportowych „Co jest Twoim największym wyzwaniem związanym z czasem pracy kierowców?”
czytana
1329 razy
Co zaliczamy a czego nie zaliczamy do czasu pracy kierowców?
Co zaliczamy a czego nie zaliczamy do czasu pracy kierowców?
2020-06-25
Nie ma jednej, neutralnej definicji czasu pracy kierowców. W zależności od poszczególnych aktów prawnych definicje czasu pracy kierowców różnią się od siebie, a przedsiębiorca musi brać pod uwagę wszystkie obowiązujące przepisy i ich interpretacje.
czytana
2986 razy