Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

Polski Instytut Transportu Drogowego

Partner etransport.pl - Polski Instytut Transportu Drogowego

Polski Instytut Transportu Drogowego został założony w 2017 roku. Naszą misją jest podnoszenie świadomości opinii publicznej w zakresie znaczenia dla całej gospodarki branży transportowej pracy kierowców zawodowych. Dążymy do tego by niwelować ograniczenia formalno-prawne i bariery, które mogą negatywnie wpływać na dalszy dynamiczny rozwój polskiej branży transportowej, będącej dziś numerem jeden w Unii Europejskiej. Poruszamy tematy trudne i staramy się by zostały zauważone przez innych. Na naszej stronie znajdziesz artykuły i raporty branżowe z zakresu transportu drogowego czy intermodalnego. Jeżeli tak jak my "Transport" traktujesz jak pasję, a nie codzienną pracę – skontaktuj się z nami, a razem stworzymy coś więcej.

https://pitd.org.pl/

Artykuły partnera

Konferencja Green Way in Logistics wystartowała
Konferencja Green Way in Logistics wystartowała
2022-06-02
Rozpoczęła się konferencja ,,Green Way in Logistics" organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.
Średnio 6310 zł na rękę – tyle zarabiają kierowcy ciężarówek
Średnio 6310 zł na rękę – tyle zarabiają kierowcy ciężarówek
2022-04-08
Z najnowszego raportu Polskiego Instytutu Transportu Drogowego wynika, że średnia kwota wynagrodzenia netto, uwzględniająca podstawę, diety, ryczałty i dodatki, otrzymywana przez kierowców samochodów ciężarowych wynosiła w 2021 roku 6310 zł i wzrosła w stosunku do roku poprzedniego o ok. 100 zł.
Polska logistycznym hubem Europy
Polska logistycznym hubem Europy
2021-09-27
Konferencja odbędzie się 30 września br. w godzinach 9:00-15:00, w Hotelu Marriott w Warszawie w ramach projektu pod tym samym tytułem, realizowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego. Będzie ona transmitowana na żywo na YouTube na kanale PITD.
Oczekiwania kierowców a bolączki właścicieli firm
Oczekiwania kierowców a bolączki właścicieli firm
2021-09-19
Jak zaznacza Kamil Zając z Polskiego Instytutu Transportu Drogowego, w dobie rynku pracownika i rosnącej koniunktury w branży TSL, coraz ciężej o dobrego pracownika. Doświadczony kierowca jest na wagę złota.