REKLAMA

Logistyka a Jakość

Partner etransport.pl - Logistyka a Jakość

Logistyka a Jakość to dwumiesięcznik menedżerów łańcucha dostaw. W każdym wydaniu w Temacie numeru znajdziecie Państwo obszerną analizę konkretnego tematu bądź problemu związanego z zarządzaniem łańcuchem dostaw przygotowaną przy wsparciu ekspertów rynkowych i naukowych oraz praktyków. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian, bo naszym celem jest wybieganie w przyszłość i badanie, jakie czynniki będą rządzić logistyka za 5, 10, 20 lat. Dotyczy to zarówno poszczególnych obszarów rynku TSL, jak i rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i technicznych z zakresu produkcji, dystrybucji i magazynowania. Podpowiadamy także, jak rozwiązać bieżące problemy związane z obniżaniem kosztów w zarządzaniu łańcuchem dostaw, inwestycjami – zakupem wózków widłowych, floty ciężarowej, regałów magazynowych, budową hali produkcyjnej bądź magazynowej. W czasopiśmie jest także miejsce na zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem, ponieważ praca menedżera łańcucha dostaw to pole nieustającego rozwijania kompetencji – własnych i współpracowników.

Od 2000 r. na rynku wydawniczym – przez ten czas niezmiennie wsłuchujemy się puls polskiego rynku TSL i dobrze rozumiemy, jak się zmienia.

www.prenumerata.laj.pl

Artykuły partnera

Logistyka a Jakość - czasopismo menedżerów łańcucha dostaw
Logistyka a Jakość - czasopismo menedżerów łańcucha dostaw
2016-11-18
W bezpłatnym numerze m.in.:
czytana
2978 razy
100. wydanie dwumiesięcznika „Logistyka a Jakość” już na rynku!
100. wydanie dwumiesięcznika „Logistyka a Jakość” już na rynku!
2016-08-09
Dokładnie tyle numerów już za nami.
czytana
2774 razy
Sztuka załadunku
Sztuka załadunku
2015-04-02
Wizualizacja towaru w naczepie usprawnieniem w planowaniu transportu mebli i AGD.
czytana
3735 razy
Nowy numer dwumiesięcznika Logistyka a Jakość  już na rynku
Nowy numer dwumiesięcznika "Logistyka a Jakość" już na rynku
2015-04-02
Czy można osiągać założone cele, wdrażać usprawnienia i zwiększać wydajność procesów w dziale logistyki, zarządzając pracownikami bez narzucania im wizji rozwoju?
czytana
3359 razy
LogDays 2015: IV Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki i Transportu
LogDays 2015: IV Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki i Transportu
2015-03-23
20-21 maja br. – ten termin w swoim kalendarzu powinien zarezerwować ten, dla kogo zarządzanie łańcuchem dostaw to pasja i kto chce doskonalić swoje umiejętności w wąskim gronie profesjonalistów.
czytana
3704 razy