Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane kursy:
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • angielskim
Informacje dodatkowe:

Oferta pracy - Kierowca ciężarówki
Kraj: Holandia
Praca: Kierowca ciężarówki
Minimaln e wynagrodzenie: 8364; 17, 01/h

Sezon kierowców ciężarówek w Holandii nigdy nie był bardziej ekscytujący! Aby wesprzeć naszych klientów w udanym sezonie w tym roku, poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych osób z doświadczeniem kierowcy ciężarówki!
Jesteś zainteresowany taką pracą? Czytaj dalej!

Opis stanowiska:

Jako kierowca w jednej z naszych firm, Ty i Twoi koledzy jesteście odpowiedzialni za zaopatrywanie naszych sklepów, głównie w Holandii lub krajach sąsiednich. Nasza nowoczesna flota składa się z w pełni wyposażonych ciężarówek.
Jako kierowca CE jesteś odpowiedzialny za dostarczenie prawidłowego zamówienia do klienta na czas. Załadunek i rozładunek palet z ciężarówki odbywa się za pomocą (elektrycznego) wózka z pompą. Ważne jest, aby pracować bezpiecznie i uważnie przyglądać się listom przewozowym w celu dostarczenia prawidłowego zamówienia.
Za pośrednictwem komputera pokładowego można uzyskać informacje o trasie w czasie rzeczywistym oraz przydatne dane dotyczące wszystkich naszych sklepów. Chociaż często podróżujesz sam, podobnie jak 65 000 naszych kolegów, jesteś częścią odnoszącego największe sukcesy dyskontu niespożywczego w Europie.
Pracujesz co najmniej 40 godzin tygodniowo, ale możesz też pracować bardziej regularnie. Podczas pracy należy nosić obuwie robocze.

Wymagania:

Mó wisz po angielsku
posiadani e ważnego prawa jazdy typu CE lub CE1
Posiadasz ważny kod 95 (ważny jeszcze przez co najmniej 1 rok).
Masz co najmniej roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki
Masz elastyczne podejście
Będziesz pracować przez dłuższy okres czasu
Jesteś wysportowany, dbasz o koszty, jesteś zorientowany na klienta, szanujesz innych, potrafisz pracować w zespole i jesteś zdyscyplinowany.

Warunki zatrudnienia

Wyso ko wyposażone magazyny logistyczne
Umowa o pracę z Charliem z możliwością przedłużenia
Dodate k urlopowy
Możliwość rozwoju
Zorganizowa ny dojazd do pracy

O naszych klientach

Współpr acujemy z partnerami z różnych firm z branży logistycznej i transportowej, aby zapewnić im wykwalifikowanych pracowników.
Dołącz do zespołu!

Kontakt:

Marta

CharlieWorks

Den Haag

telefon: +31621247807

email: m.mroczek@charlieworks.eu