Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Transpolisa.pl

FIRMOWY SPOTLIGHT

OC ZA 3300zł NA CIĄGNIK SIODŁOWY W PZU!

Witam,
Prowadzę agencje ubezpieczeniową PZU i oferuję ubezpieczenie OC na ciągniki siodłowe za 3300zł!

Ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego jest obowiązkowym elementem każdego posiadacza takiego pojazdu. Z pewnością jest to wydatek, który chcielibyśmy, aby był jak najniższy oraz obejmował ochroną nasz samochód w jak największym zakresie. Bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy znaleźć korzystne finansowo i dopasowane AC i OC na samochody ciężarowe jest skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń. Jest prosta w obsłudze i co najważniejsze pozwala skorzystać z oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Czym zatem jest taka porównywarka i dlaczego warto z niej skorzystać? Odpowiedzi poniżej.

Ubezpieczenie AC w bardzo korzystnych cenach,
a także ubezpieczenia majątkowe, OCP, OC spedytora, FLOTY
Czym jest porównywarka ubezpieczeń?

Porównywarka ubezpieczeń to narzędzie, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób wybrać najlepsze ubezpieczenie ciągnika siodłowego. Zestawia propozycję z dopasowanym do klienta zakresem ubezpieczenia od różnych ubezpieczycieli oraz na podstawie wprowadzonych danych sugeruje najkorzystniejsze rozwiązanie. Na stronie można porównać propozycje ubezpieczenia dla kilku rodzajów pojazdów, naczep i przyczep.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki?

Skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń dla samochodów ciężarowych jest niezwykle korzystne pod wieloma względami. Pierwszym plusem jest ubezpieczenie samochodu ciężarowego na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Koszty ubezpieczenia są jednym z głównych elementów, które decydują o wyborze danego ubezpieczyciela. OC na ciągnik siodłowy może różnić się w zależności od firmy ubezpieczającej nawet o kilkadziesiąt procent lub więcej. Porównywarka zestawia ze sobą wszystkie oferty oraz jest aktualizowana na bieżąco. Wyszukując zatem OC samochodu ciężarowego w takiej porównywarce, możemy zaoszczędzić często bardzo duże sumy pieniędzy. Ubezpieczenie ciągnika siodłowego będzie zatem najtańsze, jak jest to tylko możliwe w danej chwili. Poprzez to mamy pewność, że dokonaliśmy poprawnego wyboru. Dążymy do tego by każdy klient wyszukując np. OC/AC ciągnika i naczep, które są leasingowane mógł dzięki nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Drugim plusem korzystania z porównywarki ubezpieczeń ciągników siodłowych i naczep jest bardzo duży wybór oraz elastyczne podejście ubezpieczeniowe. Poprzez porównywarkę możemy wykupić kompleksowe ubezpieczenie ciągnika siodłowego, OC na solówkę, AC na naczepę czy ubezpieczenia w innych konfiguracjach. Oznacza to, że możemy nabyć np. OC dla ciągnika DAF XF bez konieczności wykupywania ubezpieczeń na wszystkie pojazdy we flocie. Ubezpieczenie naczepy czy ubezpieczenie ciężarówki pozwala zatem dowolnie rozdysponować budżet jaki posiadamy w danym momencie i skorzystać z ubezpieczenia samego ciągnika siodłowego lub wykupić jedynie OC naczepy.

Korzystanie z porównywarki OC i AC na ciągniki siodłowe jest również bardzo proste. Możemy taką porównywarkę obsługiwać samodzielnie a proces porównywania nie jest trudny (opisujemy poniżej). Zajmuje on jedynie kilka chwil i jest niezwykle intuicyjny. Dużym plusem jest komfort wyszukiwania ubezpieczenia. Chcąc wykupić ubezpieczenie tira czy OC/AC na naczepę nie musimy wychodzić z domu i samodzielnie wyszukiwać wszystkich ofert na rynku, co zajęłoby z pewnością nieporównywalnie więcej czasu.

Dużym plusem jest również fakt, iż jesteśmy profesjonalną porównywarką ubezpieczeń i działamy od 2015 roku. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz oferować najlepsze warunki ubezpieczeń. Dopuszczamy też możliwość negocjowania stawek ubezpieczeń, a każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Każdy klient może również liczyć na szybką, profesjonalną i komfortową pomoc w załatwieniu sprawy naszych konsultantów, którzy zawsze chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jak korzystać z porównywarki ubezpieczeń?

Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń jest bardzo proste. Wystarczy przejść do sekcji danego typu samochodu na naszej stronie internetowej i rozpocząć cały proces. Chcąc wykupić OC dla ciągnika Volvo fh lub każdego innego należy przejść do zakładki Ciągnik Siodłowy i analogicznie postąpić z innymi typami pojazdów. Drugim krokiem jest wpisanie wszystkich potrzebnych danych o pojazdach do formularza porównywarki. Są to dane takie jak marka, typ samochodu, rok produkcji i inne typowe informacje o pojeździe. Następnie wystarczy wysłać zapytanie. W odpowiedzi na wysłanie formularza otrzymamy najkorzystniej obliczony pakiet ubezpieczenia. Po akceptacji parametrów ubezpieczenia wystarczy skontaktować się z konsultantami, którzy pomogą dokonać zakupu ubezpieczenia. Cały proces porównywania oraz wykupienia ubezpieczenia trwa tylko kilka minut i jest niezwykle komfortowy.

Porównywarka ubezpieczeń wykorzystuje zaawansowane algorytmy, aby dostosować i zaoferować najlepsze ubezpieczenie ciągnika siodłowego czy AC na ciężarówkę. Posiada ona oferty wiodących ubezpieczycieli, dzięki czemu oferty są reprezentatywne i kompleksowe. Samo korzystanie z serwisu jest również w pełni bezpieczne. Dzięki szyfrowaniu SSL nie musimy obawiać się o dane naszego pojazdu, a serwis spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Mając wątpliwości przed lub w trakcie porównywania ubezpieczenia można również skontaktować się z doradcami naszej marki, którzy wyjaśnią każde zagadnienie i odpowiedzą na wszystkie możliwe pytania.

Porada: Przed rozpoczęciem porównania ubezpieczeń warto przygotować oraz zapoznać się ze wszystkimi dokumentami dotyczącymi pojazdów. Pomoże to jeszcze szybciej i bardziej komfortowo przebrnąć cały proces i wykupić ubezpieczenie na tira czy OC/AC na samochód ciężarowy.

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia AC na naczepę i AC na ciężarówkę?

Wykupując OC samochodu ciężarowego, zdecydowanie warto rozważyć również wybór ubezpieczenia AC na samochód ciężarowy lub AC na naczepę. Choć jest to ubezpieczenie dodatkowe i nieobowiązkowe, w przypadku samochodów ciężarowych bardzo korzystne. Pojazdy tego typu są poddawane częstej i intensywnej eksploatacji. Podstawowe OC na tira czy OC naczepy chroni nasze mienie w podstawowym stopniu np. tylko przed odpowiedzialnością cywilną itd. W razie wypadków losowych (które zdarzają się dosyć często) dzięki ubezpieczeniu AC nie będziemy musieli ponosić kosztów konsekwencji nieprzewidzianych zdarzeń. Wykupując ubezpieczenie AC wraz z OC, nie będziemy musieli też ponownie przechodzić procesu wyboru oferty, a w pakiecie cena będzie znacznie niższa. AC na ciągnik siodłowy może być też korzystnym rozwiązaniem pod względem finansowym jako ogólne i kompleksowe ubezpieczenie pojazdu.

Dla kogo jest przeznaczona porównywarka?

Porównywarka ubezpieczeń ciągników siodłowych i naczep jest przeznaczona dla wszystkich osób prowadzących działalność transportową. Niezależnie czy szukamy AC na ciężarówkę, OC na ciągnik siodłowy czy ubezpieczenie na konkretny model np. OC Mercedes Actros czy OC MAN TGA możemy po prostu skorzystać z porównywarki. Serwis przeznaczony jest zarówno dla właścicieli pojazdów oraz osób, które leasingują samochody ciężarowe. Poprzez wyszukiwarkę można zatem wyszukiwać ubezpieczenie ciągnika w leasingu czy ubezpieczenie naczepy w leasingu. Porównywarka ubezpieczeń to nie tylko OC/AC ciągnika w leasingu, ale także ubezpieczenia na samochody ciężarowe do 3,5t, naczepy, przyczepy czy samochody osobowe. Rozumiejąc specyfikę rynku spedycji i transportu oferujemy naszym użytkownikom możliwość ubezpieczenia całych flot pojazdów. Porównywarka ubezpieczeń OC/AC na ciężarówki i ciągniki siodłowe skierowana jest zarówno do właścicieli pojedynczych pojazdów, małych przedsiębiorców, jak i dużych firm. Jej konstrukcja skupia się bowiem na dostarczeniu jak najlepszych i najkorzystniejszych ubezpieczeń dla każdego pojedynczego pojazdu.

Istnieje możliwość rozłożenia każdej polisy na 11 rat
i kosztuje to 10% wartości polisy!!!
Wróć do listy