Diera
Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, działającą na rynku TSL od 2006 roku. Zaczynaliśmy od dwóch działów: spedycji drogowej i lotniczej w Warszawie. Dziś DIERA to spedycja drogowa krajowa i międzynarodowa, lotnicza, morska oraz KOLEJOWA, pełna obsługa magazynowa, agencja celna - pełen zakres usług w jednym miejscu. Profesjonalizm, wysoka jakość. Zespół zaangażowanych fachowców Diara - Rzetelna Firma indy- widualnie podchodzących do każdego zlecenia. W szczególności jesteśmy znani z "szytych na miarę" projektów spedycyjnych.
Europa
Od wielu lat współpracujemy z wieloma partnerami w całej Europie. Dzięki temu rozwinęliśmy regularne linie drobnicowe m.in. z Włoch, Holandii i Francji, ale także organizujemy transporty drobnicowe do Maroka i Tunezji, Izraela i na wyspy Morza Śródziemnego.
Kontakt:
Magdalena Spoczyńska
tel. 48 515 225 529
WACO
Jesteśmy wyłącznym partnerem w Polsce WACO System. WACO to globalna sieć spedytorów lotniczych i morskich obejmująca ponad 50 krajów na całym świecie.
Dział morski
Kontakt:
Maciej Miernecki
tel. 48 507 00 44 70
Dział lotniczy
Kontakt:
Waldemar Kończyk
tel. 48 507 004 482
Polska
Nasze oddziały spedycji drogowej mieszczą się w Białymstoku, Bielsku-Białej, Błoniu, Krakowie, Rzeszowie oraz w Warszawie i w Priborze k/Ostrawy w Czechach. W Błoniu prowadzimy również logistykę kontraktową na blisko 4000 m kw. oraz agencję celną i skład celny. W Warszawie działa spedycja lotnicza i morska i KOLEJOWA, a także agencja celna i magazyn celny.
UWAGA PRZEWOŹNICY
Dla przewoźników, którzy zdecydują się
na współpracę z nami w formule "na wyłączność",
gwarantujemy zlecenia przez cały rok.
Wybór tras dopasowujemy do indywidualnych preferencji przewoźnika. Klarowne warunki współpracy i dedykowana każdemu przewoźnikowi osoba prowadząca zapewniają wysoką jakość i partnerskie relacje.

Usługa jest dostępna zarówno w naszych polskich jak i czeskich lokalizacjach.
Czechy
Kontakt:
Tomasz Majchrak
tel.+420 605 447 423
Polska
Kontakt:
Magdalena Przybysz
tel. +48 515 22 55 10
Kontakt
DIERA sp. zo.o.
Ul. Mińska 63A
03-828 Warszawa
Tel. 22 670 69 20
info@diera.pl
Szczegółowe dane kontaktowe
znajdziecie Państwo na naszej stronie:
www.diera.pl
Strona firmowa: www.diera.pl
Ilość odsłon: 4044
Wróć do listy wizytówek