AKADEMOS

ANGIELSKI
DLA KIEROWCÓW

Znajomość języków obcych należy niewątpliwie do umiejętności poszukiwanych i cenionych przez pracodawców. Wymóg znajomości języka angielskiego jako międzynarodowego środka komunikacji dotyczy w szczególności kierowców obsługujących trasy międzynarodowe. Korzyści wynikające ze znajomości języka obcego nie ograniczają się oczywiście wyłącznie do środowiska pracy. Wraz z nauką języka otwieramy się na inne kultury i wartości, słowem wzbogacamy własną osobowość. Nie bez przyczyny już Napoleon twierdził że: "Człowiek, który zna dwa języki jest wart dwóch ludzi."

Naprzeciw oczekiwaniom kierowców międzynarodowych wyszło Centrum Językowe Akademos ze swoją propozycją kursu języka angielskiego dla kierowców. Poza podstawowymi zwrotami, książka zawiera ogromny zasób słownictwa, przydatnego w pracy kierowcy. Do zestawu dołączonych jest 5 płyt lub pendrive z nagranymi dialogami i wymową słówek.

Kurs został stworzony z myślą o kierowcach "w trasie" i do nich jest skierowany. Materiał można odsłuchiwać w trakcie jazdy, jednocześnie ćwicząc wymowę - umiejętność, która jest podstawą w rozmowach między kierowcami, a przejrzysta książka - z krótkimi dialogami i dodatkiem gramatycznym - porządkuje wiedzę. Co istotne, na płytkach/pendrive'ie zawarte są też zagadnienia gramatyczne, a zatem prawie wszystkiego można się uczyć poprzez słuchanie. Zestaw "Angielski dla kierowców" może się okazać nieocenioną pomocą w nauce języka obcego, ze względu na klarownie wyjaśnione podstawy języka oraz specjalistyczne słownictwo, którego nie zawierają żadne inne podręczniki. Dodatkowo, książka wyposażona jest w tablice znaków drogowych z wyjaśnieniem ich znaczenia.

Przesłuchaj fragment kursu

Podręcznik został opracowany we współpracy ze specjalistami z firmy transportowej. Materiały były konsultowane z kierowcami współpracownikami dużej firmy logistycznej pod kątem formy i treści. Na stronie Centrum Językowego Akademos - www.akademos.edu.pl - można zobaczyć podręcznik, spis najważniejszych tematów oraz posłuchać fragmentów lekcji z nagrań i zamówić kurs nie wychodząc z domu.

Dodatkowo, osobom, które kupią podręcznik, podajemy kod dostępu do specjalnej zakładki z ćwiczeniami i kluczem do wszystkich lekcji podręcznika. To duża pomoc w zrozumieniu i ugruntowaniu słownictwa i gramatyki. Warto tam zajrzeć!

Od początku roku 2015 w sprzedaży dostępne jest już kolejne, rozszerzone wydanie, w którym znajduje się "Przewodnik" po kursie, komentarz gramatyczny i lista czasowników nieregularnych! Wszystkie dodane materiały dydaktyczne zostały zawarte w podręczniku. Rozszerzenie służy podniesieniu skuteczności nauki własnej.

Zamów kurs

Centrum Językowe Akademos
akademos.edu.pl

Sprzedaż: tel. 22 622 55 26
adk@akademos.edu.pl

Strona firmowa: www.akademos.edu.pl
Ilość odsłon: 3806
Wróć do listy wizytówek