Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

BOGACI DOŚWIADCZENIEM, STAWIAMY
NA JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ USŁUG

LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek to firma rodzinna działająca na rynku transportu drogowego od roku 1999 - w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 25-lecia. Specjalnością firmy, której siedziba znajduje się w miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, jest transport międzynarodowy towarów sypkich, spaletyzowanych oraz maszyn i ładunków wielkogabarytowych z wykorzystaniem naczep typu wywrotka, ruchoma podłoga oraz niskopodwoziowych. Firmowa flota liczy 25 zestawów składających się z ciągników siodłowych DAF, Scania i Mercedes-Benz (wszystkie spełniają normę emisji spalin euro 6), które są sprzęgane z naczepami marek Kempf, Benalu i Stas.

Zestawy z naczepami samowyładowczymi o kubaturze do 60 m3 i maksymalnej ładowności 25 ton są wykorzystywane głównie do transportu materiałów sypkich. W naczepach z ruchomą podłogą o pojemności przestrzeni ładunkowej do 92 m3 i maks. ładowności 25 t przewożone są zwykle materiały sypkie, ale także towary spaletyzowane, których załadunek/rozładunek odbywa się przez tylne drzwi. W skład taboru wchodzi również zestaw z naczepą niskopodwoziową typu tiefbett z obniżonym pokładem i ładowności 24 t, która służy to transportu maszyn, pojazdów oraz towarów wielkogabarytowych.

Firma realizuje transporty eksportowo-importowe do odbiorców w krajach Europy Zachodniej i w relacjach powrotnych do miejsc rozładunku w woj. kujawsko-pomorskim. Stawiamy na jakość i terminowość świadczonych usług. Dokładamy starań, aby towary były do odbioru w dogodnych dla klientów terminach. W harmonogramie transportów uwzględniamy tygodniowe lub dwutygodniowe wyjazdy kierowców

LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek
PL-86-230 Lisewo, ul. Chełmińska 59
NIP: 875-133-95-07
TC-Id: 279043
Tranporeon ID: 357469

Strona firmowa:
Ilość odsłon: 5994
Wróć do listy wizytówek