Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ewicenter  Sp. z o .o.  (ITD-PIP)

Likwidacja diet, 5700 brutto, Pakiet Mobilności – gdzie szukać rentowności?

Utworzona: 2021-11-16


To tematy jutrzejszego bezpłatnego webinaru zorganizowanego przez kancelarię transportową ITD-PIP, który rozpocznie się o godzinie 10:00.

Zmiany przepisów zaczynają być faktem. Pierwsze z nich, to Polski Ład – przegłosowanie ustaw podatkowych, zwiększenie kosztów prowadzenia działalności osób fizycznych – czas najwyższy rozpocząć działania optymalizacji podatkowej formy prowadzenia działalności gospodarczej.

Pozytywnym sygnałem jest prezentacja nowych pomysłów na zmiany w zakresie wynagrodzeń kierowców i pozostawienie możliwości rozliczania kosztów podróży służbowych kierowców.


Podczas webinaru eksperci kancelarii transportowej ITD-PIP wskażą dodatkowe płaszczyzny gdzie można poszukać oszczędności kosztów oraz znaleźć miejsca zwiększenia przychodu (wiedza spedytorów o tym jak wyłączyć zlecenia z Pakietu Mobilności).

Webinar potrwa około 2 godzin – po nim część z uczestników będzie mogła skorzystać z bezpłatnych konsultacji w temacie obniżania kosztów przedsiębiorstw, ale i umiejętności identyfikacji kosztów Pakietu Mobilności przy negocjowaniu stawek przez spedytorów, obniżenie kosztów administracyjnych poprzez automatyzację powtarzalnych procesów w firmie transportowej. Przekształcenia spółek oraz działalność na ryczałcie (sposób na Polski Ład), akcja informacyjna dla kierowców dot. zmian prawnych i zagrożeń wynagrodzeń.

Spiesz się z zapisem, bo liczba miejsc ograniczona.

Link do zapisów na webinar 📌

Źródło: Kancelaria transportowa ITD-PIP
Do ulubionych Ewicenter  Sp. z o .o.  (ITD-PIP)
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels