REKLAMA

S6 do Kołobrzegu
ID: 246281

Tym samym trasa łącząca Szczecin z Koszalinem powiększyła się o kolejne 39 km. Udostępniony odcinek pomiędzy Kiełpinem a Kołobrzegiem skróci dojazd ze Szczecina do miasta nad Parsętą o około 11 km, znacznie poprawiając skomunikowanie pasa nadmorskiego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~Kierownik
2019-10-05 18:16:27
Wszystko pieknie tylko jak zwykle zapomniano o wiekszej liczbie parkingów
~Prawdziwy Szofer
2019-10-05 19:04:22
dokładnie parkingów jak na lekarstwo a jak są to za małe, jak na A1 ostatnia pompa w stronę Gdańka to jakaś porażka - kto to w ogóle projektuje? Co za idioci? Ostatni MOP w stronę Gdańska TEŻ WIECZNIE PRZEPEŁNIONY tam powinien być 2 x taki MOP
FAN-MAGNUM
2019-10-05 19:48:34
do tej pory myślałem, że na wschód od Gdyni jest TYLKO MORZE :-) , a tu minister z inicjałami Anonimowego Alkoholika jeszcze S6 wkomponował :-) brawissimo ; -)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.200.21

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels