Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polacy. Jestem z Was dumny.

ID: 277085


Pogoniliśmy pisowską hołotę raz na zawsze. Teraz tylko żyć i radować się z całego serca. Wszystkiego dobrego Rodacy.

~Ryszard
*.centertel.pl

Posty (619)

~Don Kichot z La Manchy
Ostrzegałem i praktycznie wszystko przewidziałem, ale gdzie tam, okrzyknięty pisiorem nie mogłem mieć racji.
Przecież, to dopiero 100 dni tego nierządu, a syfu i strat już tyle narobione, że gdyby PiS już jutro miał wrócić do rządzenia, to niektórych spraw nie da się już przez kolejną kadencję wyprostować i unormować.
Wizerunkowych na arenie międzynarodowej nie odrobimy przez dwie dekady !
Tusk wam da...

1

~kiero
Nie było jeszcze w historii Polski rządu, który by tak naród zamęczył podwyżkami jak bandyci z pisu. Węgiel 1000% w górę, żywność około 500%, paliwo około 50 %. Nawet tak wybitnemu politykowi jak Tusk zajmie to że dwie kadencję, żeby wyprostować Polskę po tych partaczach.

-2

~Frey
Zmień dealera.

2

g-a
Nie było jeszcze w historii Polski rządu, który by tak naród zamęczył podwyżkami jak bandyci z pisu. Węgiel 1000% w górę, żywność około 500%, paliwo około 50 %. Nawet tak wybitnemu politykowi jak Tusk zajmie to że dwie kadencję, żeby wyprostować Polskę po tych partaczach.

Co tam jeszcze w TVNazi ciekawego wypierdzieli ostatnio?

1

~kiero
Matoł nawet nicku nie może sobie wymyślić tylko kopiuje. Parlament europejski przyjął przepisy o zero emisyjności budynków. Za 6 lat nie będzie można budować innych, a stare przymusowo dostosowywać. Kogo nie stać to kredyt i potem na bruk.
~Stop kradzieży
Kto zniszczył ten portal? Po co było używać kilkudziesięciu nicków i wbijać się w każdy temat? Po co było propagować ruski i pisowski fałsz? Nawet byli tu tacy co o sobie pisali że "brzydzą się fałszem". Nie dodali że z wyjątkiem fałszu pisowskiego.
Teraz dziwią się że padły popularne kiedyś wątki. Popatrzcie do lustra. Tam jest odpowiedź z czyjego działania jakiś wątek padł.
I nie pomoże np. podgrzewanie tematów przez wpisy tego samego osobnika, pod różnymi nickami. Sami sobie to zafundowaliscie.
~Śpiący Yarosław!
Ale pissiory kwiczą.
Bardziej jak nasze rodzime dziadygi!
Hahahahaf lahahahaflahaa!
~Don Kichot z La Manchy
Posłuchajcie onuce - wracajcie do siebie robić syf !
~Don KIchot z La Manchy
Nosz nie wytrzymiem iiiiihhhhhhhaa ha kurna!
~kiero
Przyszły prognozy za prąd. Od lipca 50% drożej. Tez jestem dumny.
~mimao
o ch cholercia.
~Stop kradzieży
Za drogi prąd należy podziękować PiS. Fundusze na przeksztalcenia energetyczne poszły gdzie indziej. "Tarcza" to tak naprawdę jest z naszych podatków. Była dana jako pisowska " kiełbasa wyborcza. Teraz każdy będzie płacił za siebie.
g-a
No to teraz płać z radością i nie stękaj.
~Stop kradzieży
G-a to pisowiec stęka. Nie chce pamiętać, że ta tarcza ochronna miała działać tak jak PiS zapisał w projekcie budżetu. To samo z VAT na żywność.
Nawet wyborca PiS powinien wiedzieć, że pierwszy rok po wyborach (obojętnie kto wygra) budżet jest przygotowany przez poprzednią władzę. A poprzednia władza tak ustawiła dochody budżetu. Zmiany jakie wprowadza wygrany, są kosmetyczne. Tak było przez wszystkie lata powyborcze.
A za dyletanctwo i złodziejstwo PiS będziemy płacić długo i wszyscy.
~!!!iiii
Jakby wybory były w lutym to zawsze można wprowadzić poprawki ale jak wybory na wiosnę i potem pseudo Dr. Andrzej - Senastian pozwala na kontynuację pseudo iluzorycznego rządu przez kolejne dwa tygodnie aby realna większość mogła utworzyć rząd w dwóch ostatnich tygodniach roku to jak oni mogą odpowiadać za finanse państwa. Taka to chora kolej władzy, że tak naprawdę efekty finansowe będą widoczne po dwóch pełnych latach podatkowych po przejęciu rządów. Opisuję fakt a nie kto teraz jest w rządzie.
~kiero
~Stop kradzieży
5 godzin temu Za drogi prąd należy podziękować PiS. Fundusze na przeksztalcenia energetyczne poszły gdzie indziej. "Tarcza" to tak naprawdę jest z naszych podatków. Była dana jako pisowska " kiełbasa wyborcza. Teraz każdy będzie płacił za siebie.

Czubku, a który prąd jest tani? Bo nie ten z wiatraków i fotowoltaiki. No który? Już piszą ze elektrowni nad morzem nie może być bo się Bałtyk zagotuje. A ile kosztuje kilowatogodzina w niemczech tego taniego wiatrakowego prądu?
~kiero
Matole oświecę ciebie ten tani prąd w Niemczech 35 eurocentów za kilowatogodzinę, a w Polsce średnio 1 zł.
~Claudia Klein
Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services.

Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i niezawodna firma pożyczkowa, oferująca wszelkiego rodzaju usługi finansowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem (spotcapglobalservic es@gmail. com | lub wysłać SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819) i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ my zapewniają doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska zdolność kredytowa lub z innych powodów

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować transakcje kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz

Świa dczymy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań/pytań? - Wyślij e-mail na adres ( spotcapglobalservice s@gmail. com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819) i natychmiast otrzymaj odpowiedź

Twoja rodzina, przyjaciele i współpracownicy nie muszą wiedzieć, że brakuje Ci gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!
tagoo
Jeśli to prawda, że Bałtyk zagotuje się od wiatraków na nim ustawionych, to proszę mnie uszczypnąć, bo mam chyba jakiś senny koszmar.

Skąd ci co piszą takie brednie i idiotyzmy biorą takie argumenty?
Czy naprawdę są ludzie wśród PO. jebusów, którzy w takie rzeczy wierzą? !

Ręce już nie mają mi gdzie opadać...
~kiero
Dzięki pisowi wiadomo ilu mamy zacofańców i ludzi otempiałych umysłowo. Co czwarty człowiek którego mijamy na chodniku to pisowskie ścierwo.
~kiero
Nie od wiatraków tylko zielone lewactwo twierdzi że od elektrowni atomowej. Ma być chłodzona woda z Bałtyku i morze się zagotuje. Żadnych inwestycji dla wyborców koalicji 13 grudnia nie będzie.
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Teraz będzie nowe prawo
xD
Niedługo będzie w Polsce dyrektywa

Mowa nienawiści

A. jak ktoś chce się dowiedzieć, co to jest.
Niech sobie poczyta xD
Jedna narracja
Komuna wrocila
~kiero
Maja wypuścić 20 tyś. więźniów przed czasem. Potrzebne miejsca dla przeciwników reżimu 13 grudnia.
~Salceson
Miejmy tylko nadzieję, że Donek drugi raz szansy nie zmarnuje. Miejmy nadzieję, że zrówna Pis z ziemią i już nigdy zło się nie odrodzi. Tak nam dopomóż Bóg.
~Zwykły Polak
Salceson ty ślepy i głupi.
Będziesz płakal przez Tuska jeszcze wiele razy.

1

g-a
Salceson, ty Boga nie wzywaj nadaremno.
~Kuc
Żyd pyta się Polaka, jaki ma stosunek do żydów. Polak odpowiada, że taki sam jak żydzi do Polaków. Żyd się w.ił, obraził i zwyzywał Polaka. "
~kiero
Bierzcie pisowczyki przykład z jacka-kuby. Zabrałem go na spotkanie z Donaldem Tuskiem w Katowicach. Posłuchał poklaskał i przeprosił mnie, że taki był zmanipulowany przez pisowską propagandę. Okazało się, że całkiem spoko gość z tego Jacka. Wszyscy prędzej czy później będziecie dziękować Panu Tuskowi za obalenie reżimu Kaczyńskiego.
~Bhahaha
Stalkowanie obywateli pegazusem ich telefonu i kompa wkracza do akcji
~Bhahaha
Rudy tusk gebels znalazł frajerów co zagłosowali
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.174.191

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels