REKLAMA

Nie daj się zamknąć w czarnym worku
ID: 247618

Każdego roku w okresie jesienno-zimowym dochodzi do największej liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Oni, jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, w starciu z pojazdem mają minimalne szanse na przeżycie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (2)

~Paweł
2019-12-05 09:43:05
Popieram w 100 % takie kampanie. Nawet jeżeli taki pieszy, który idzie poboczem nieoświetlony i przez zapomnienie nie wziął odblasku lub nie przewidział, że będzie wracał po zmroku to w dzisiejszych czasach 90% społeczeństwa nosi telefony komórkowe, które też można wykorzystać jako potencjalne źródło światło. Przy wykorzystaniu telefony taki pieszy na pewno był by widoczny ze znacznej odległości.

1

~xthx
2019-12-05 12:16:56
Guma i Lewatywa - znajdź sobie zajęcie i nie pisz codziennie głupot

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.228.10.17

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels