REKLAMA

Prędkość zabija. Miejcie się na baczności
ID: 247947

20 grudnia 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

Twardy72
2019-12-20 13:39:18
Nie prędkość zabija, tylko gwałtowne zatrzymanie
~Philip
2019-12-20 13:50:56
Gwałtowne wytrącenie prędkości również nie zabiją conajwyżej sprawia że skórką z pomidora sama z niego spada, a środek rozpływa się po wszystkim w około.
Zgon a więc śmierć diagnozowana jest na wiele różnych sposobów np. ustanie akcji serca (bo ciśnienie było za niskie bo krew wypłynęła), ustanie czynności oddechowych a więc delikwent się udusił np. we własnej krwi, ustanie czynności mózgowych bo głowę zmiażdżyło, urwało, zmieliło w wyniku wstrząsu przyczyn śmierci może być wiele jednak ryzykowne zachowania jak m. in. nadmierna prędkością wiążą się z większym jej ryzykiem. Najwięcej do powiedzenia o wytrącaniu prędkości mają zazwyczaj dzieci które w * były i gówno widziały.
Więc. . Twardy... skończ ta dziecinadę.
~Sancho Pancho
2019-12-20 13:51:56
Pewnie że zabija, widzę ile owadów mam na szybie jak szybko jadę.
Amen
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.94.109

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels