REKLAMA

Poszukiwany listem gończym z 3 promilami za kierownicą ciężarówki
ID: 252701

W poniedziałkowy poranek policjanci nowodworskiego wydziału prewencji na skrzyżowaniu ulic Żołnierzy Września i Thommee w Nowym Dworze Mazowieckim podjęli interwencję wobec kierującego pojazdem ciężarowym. Zachodziło bowiem podejrzenie, iż mężczyzna może być nietrzeźwy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (10)

laki81
2020-07-08 15:12:45
Co Ci ludzie mają w głowach?Brak rozumu, brak odpowiedzialności, głupota przez duże G. Nie mam litości do pijaków, narkomanów itp. co przez swoją głupotę odbierają innym zdrowie i życie na drodze.
~Ordynator już w kraju!
2020-07-08 15:26:52
Takiemu tylko dojepać, potem go do kotła i gotować powoli.
Przedtem można go "poćwiartkować" z posoleniem.
~he he he
2020-07-08 15:30:52
szoszon wie swoje.
PavelSPM
2020-07-08 16:57:41
~he he he (~he he he, ~jupi ja, ~moze bedem, ~zawsze bylem, ~Już będę, ~Niuch niuch, ~Szukaj szukaj, ~se latam, ~No ja piorkuje, ~Beka z glabow, ~Jasiu, ~kiero llu, ~gdzie ta normalnosc?)
2020-07-08 15:30:52
"szoszon wie swoje. "

Jako informacja dla edukacji.
Ludzi mieszkających na wschodzie poza Polską (a mianowicie obywateli Białorusi) nazywać SZOSZO lub SZOSZONAMI to, co najmniej, jest głupstwem. Oni nie SZO-kają, bo przeważnie powszednio posługują się językiem rosyjskim i rzadko białoruskim, w których nie ma takiego ("SZO... ? ", czyli po polsku "CO... ? ") brzmienia (wiem bo JESTEM OBYWATELEM BIAŁORUSI POLSKIEJ NARODOWOŚCI i od urodzenia mieszkam w Białorusi). Tak że nadaremne te twoje wypociny z tym wyzywaniem, tylko ośmieszasz sam siebie i hańbisz cały naród swojej narodowości. ; -)

Z powodu ba nalnego skąpstwa i nie wypłacalności niektórych niby to "przewoźników" co raz niżej i niżej pada jakość potrzebnych "kierowców" (alimenciarze, alkoholicy, narkomani, bez uprawnień, przestępcy... czyli kogo najłatwiej wdaje się poganiać i "skubać" z wypłat, płacąc z km, %, akordu, obrotu i t. d.
Patologia wciąż kwitnie i buja. ; -)

1

~Ordynator już w kraju!
2020-07-08 17:03:19
Kołchożnik ty w ogóle pracujesz, czy siedzisz na garnuszku u Aleksandra?
PavelSPM
2020-07-08 17:08:51
~Ordynator już w kraju! (Ordynator pod Paris. ~Ordynator w trasie!, ~Jego Kierowniczość Pan O!, ~Ordynator w trasie!!!, ~Ordynator zostań w domu!, ~Ordynator ku-ku i t. d.
2020-07-08 17:03:19
"Kołchożni k... "

Nie ci, wielotwarzowy śmieć forumowy ta jeszcze i idiota (przpreaszam ale inaczej cię nie nazwiesz bo nawet głupek po paru wyjaśnień choć trochę mądrzeje), kraj którego teraz znany jako walczący z martwymi, pomnikami i historią, z zarozumiałością wspominać o "kołchoźnikach". Tym zachowaniem tylko hańbisz siebie i cały naród swojej narodowości. ; -)
Pryzpomnę, jak ktoś nie zna czy zapomniał, te tak zwane "kolchozniki" (Słowianie i inne narody z wschodu) nie raz w historii dawali odpór niby to "szlachetnym" agresorom-kolonizato rom z zachodu (jak przykład, napoleonowców gnały aż do Paryża, hitlerowców do Berlina). Popamiętaj, jeśli trzeba będzie, to oni bez wahania jeszcze raz to powtórzą.
Co do konkretnie "kołchoźników" Białorusi to ten wielonarodowy naród jeden z dwóch (drugi to były jugosłowiański) który faktycznie sam wyzwolił od hitlerowców swój kraj przed przyjściem armii czerwiennej.
Gdyby nie te "kolchozniki" to przy hitlerowcach polski naród ukończył by pod postacią skóry na garbarskich fotelach lub popiołu jako nawóz albo w lepszym wypadku pachołkami-niewolnik ami. Wbij to sobie do pustej głowy i przekaż innym.

1

~Ordynator już w kraju!
2020-07-08 17:11:04
Idiota znowu swoje.
Kiedy w końcu kacapie zrozumiesz, że jesteś głupcem?
PavelSPM
2020-07-08 17:15:14
~Ordynator już w kraju! Ordynator pod Paris. ~Ordynator w trasie!, ~Jego Kierowniczość Pan O!, ~Ordynator w trasie!!!, ~Ordynator zostań w domu!, ~Ordynator ku-ku i t. d.
2020-07-08 17:11:04
"... kacapie... "

Nie bez przyczyn niektórych, niby to "panów / pań" (nędznych motłochów), w starej Europie i nie tylko traktują jako świń.
Te, które nie przyznają, nie szanują jak i przygnębiają i okradają nawet swoich rodaków (ludzi jednej norodowości) i krajanów, poprawnie zasługują stosunku i traktowania wszystkimi w całym świecie nie inaczej jak do świń.
I to są współczesne realia polskiej tolerancji wśród rodaków (ludzi jednej norodowości) i krajanów, o niby to "tolerancji" do ludzi innych narodowości (o szowinizmie i ksenofobii pod postacią antysemityzmu i rusofobii) nie ma sensu nawet i wspominać.
~Ngine
2020-07-08 17:30:48
Przecież to idealny kandydat na kierowcę wg. polskiej logiki transportowej. Zus od najniższej krajowej albo 'półetat' czy zlycyni bo ścigany za alimenty. Jeździć będzie cały czas i cały czas w kabinie, bo zjechać nie może bo go zawiną. A że się napił... Phi, też mi coś... Polscy janusze transportu takich kochają.

2

~XXX
2020-07-09 21:50:49
Szoszon to Szoszon, albo Amerykaniec...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.200.222.93

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels