Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Jak szukać oszczędności w transporcie?
ID: 275500

Stale rozwijająca się technologia wywiera bardzo duży wpływ na niemalże każdą branżę, również transportową. Dla właścicieli flot, korzystających z rozwiązań telematycznych, pojawiają się coraz większe możliwości. Automatyzacja kluczowych procesów może pomóc w poprawie wydajności, która może bezpośrednio wpłynąć na pokaźne oszczędności firmy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

szatan
Jedynym promowanym i praktykowanym obecnie na masową skalę sposobem oszczędności w transporcie jest biadolenie że brakuje kierowców, aby zatrudniać jak najwięcej imigrantów ekonomicznych z całego świata.
~cdn
Poszły zamówienia na małpy z ZOO. Będzie taniej, banany w hurtowni niewiele kosztują i w końcu to taka prosta praca. Małpy wreszcie będą na siebie zarabiać, a w weekendy posiedzą w klatce, odpoczną sobie i ZOO swoje też zarobi.
~sid
tu nie oszczedzac a zarabiac i dac zarobic trza,
~cdn
Tylko świnie oglądają film Holland w kinie !
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels