Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Presja płacowa kierowców wpłynęła na tolerancję przewoźników

ID: 276910


By zabezpieczyć własne transakcje firmy z branży TSL zaczęły sprawdzać wiarygodność płacową swoich kontrahentów przed realizacją usług, chcąc zmniejszyć ryzyko finansowe.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (13)

~Januszjanuszek
Przelewy powinno być max 7dni lub gotówka, karta jak w normalnym świecie to działa a nie inni robią kasę za pieniądze firm transportowych. Nie ma kasy to nie ma jazdy.
~nadaje spod premium
jakie jeszcze troski wprowadzi TSL
~Młody
Firmy transportowe powoli się rozkładają. A dobiję ich niemiecki maut co już się zaczeło oraz poluzowanie warunków zatrudnienia kierowców z trzecich krajów przez firmy z DE przez co polskie auta w większości wypadną z kursów kabotażowych. W lutym zobaczymy rzeź niewiniątek...
~sid
tylko gotowka bezposrednio po zdaniu towaru
~Janusz
"Jednak funkcjonowanie rynku TSL ograniczają wysokie wynagrodzenia kierowców, "

No kurna kierowca zarabia 3-5 tysięcy netto plus nadgodziny często wypłacane jako delegacja ryczałty itp.
Wysokie wynagrodzenie to jest gdy kierowca zarabia 7-8 tys za 8 godzin dziennie i 168 miesięcznie.

Przy 250-300 godzinach pracy i 400-700 godzinach delegacji to jest łaska i szczęście że znajdują dobrowolnych niewolników za trochę więcej niż miska ryżu.
~sid
wysokie wynagrodzenie to dostaje tusk z Berlina
~cdn
To wszystko wina tego chu-ja Tuska.
~Obudź się
Haha Dlaczego tym co mają mało ze wszystkich stron wmawiają, że zarabiają za dużo? Właśnie dlatego że biedniejszym łatwiej wyrwać, nie podnieść, oszukać. Jeśli nie jesteś bogaty to dla tego, że nie byłeś wystarczająco chciwy, egoistyczny i bezwzględny. To prawda Stara jak świat. A dlaczego nikt nie czepia się nieroba Belki który sam ma gigantyczna emeryturę, a najchętniej zabrałby biednym emerytom.
~Błuachachachacha
A dlaczego Tusk nie czekał do 67 lat i pobiera już od 65. roku życia swoją brukselską emeryturę? Głupi naród niech pracuje do 67 lat, a on już dwa lata pobiera judaszowe srebrniki.
~Obudź się
Co za buta żeby wypominać kierowcom "wysokie" zarobki i obwiniać tyrajacych tirowcow za marne wypłaty, bo za taką pracę to są marne, niskie, nieadekwatne. Ale znów ze wszystkich stron, zwłaszcza dziadów slychac, że to praca która może każdy wykonywać, nic prostszego pod słońcem ogólnie. No to proszę do roboty, jakoś chętnych nie widać.
~Obudź się
Sprawa jest arcybolesnie prosta jak nie potrafisz prowadzić firmy to idź na etat, a nie zwalaj wszystkiego na kierowcę. Milionerzy to de*ile i nieudaczniki.
~kiero
~Błuachachachacha
3 godzin temu A dlaczego Tusk nie czekał do 67 lat i pobiera już od 65. roku życia swoją brukselską emeryturę? Głupi naród niech pracuje do 67 lat, a on już dwa lata pobiera judaszowe srebrniki.

Nie żałuj Tuskowi, nie widzisz jaki biedny jest. W oświadczeniu majątkowym żadnej nieruchomości nie ma. Pewnie mieszka w kwaterunkowym, albo pod molo w Sopocie. Jego kumpel Radek swój pałac wycenił na 6 mln. zł ponad 10 lat temu. Dziś tyle samo wpisał w oświadczeniu majątkowym. Pewnie to już ruina?
~Komentariat
10 EUR za godzinę to nie presja. To minimum dla człowieka z kwalifikacjami za 2000 euro i doświadczeniem kilkuletnim. Sasza i Mohamed pojadą za mniej ale strat narobią i towaru nie dowiozą
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.77.92

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels