Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KOIMEX inwestuje we flotę - 44 nowoczesne ciągniki Volvo

ID: 279171


Przewoźnik od lat stawia na sprawdzone rozwiązania i zaufanych partnerów biznesowych. Jednym z nich jest Volvo Polska Sp. z o. o., z którym firma właśnie podpisała kontrakt na dostawę 44 nowoczesnych ciągników siodłowych. Pierwsza transza 27 pojazdów trafi na początku maja, a kolejne dostawy będą realizowane w następnych miesiącach.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (17)

~123
Pracuje choć jeden Polak w tej firmie???.

1

~maly
chyba juz nie

1

~Xxx
Co już spłacili straty PKP IC kiedy to jeden od nich Asior na cyku wjechał na zamknięty przejazd kolejowy

1

~tylko premium
niech uważają na przejazdach kolejowych
~Transportowski
A szef nie Polak czasem? To wystarczy.
~Cebula
Sam wschód pracuje za miche ryżu, na tym się dorabia A w ogłoszeniu 12 tyś chyba za 2 miesiące pracy

1

~miMao
12 tysięcy na misiondz MAO!
~kiero
Wynagrodzenie: 90 EUR za dzień pracy + 20 EUR premii.
~Prezes,
Kiero prymitywne, a kupe pod naczepu walisz? To dam ci 120 dmiufki.
~Balon
Panowie co was obchodzi ile płaci i kogo zatrudnia Koimex, pracy za 450-500zł dniówki w tych okolicach w systemie tygodniowym full co daje przy 22 dniach pracy w miesiącu 10000- 11000zł czyli przy obecnym kursie euro 2400-2600 euro na miesiąc jak komuś mało to blisko do Niemca, trzecia opcja można kupić swój zestaw.
~Ja nie podumał
Balonie koxxndonie mnie obchodzi. Dlatego że dziady jęczą jak im źle i nie dobrze, że trzeba im fundować atrakcyjne benefity z budżetu państwa czyli z naszych podatków. A wszystko dlatego, że oni utrzymują miejsca pracy. Tylko w takim kołchozie dla kogo te miejsca pracy? Ukraińcom. Jak biznes nie idzie to klamoty pod płot, albo zwrot dla banku. A ukraińców wysłać na Ukrainę do okopów.
~Lutek
W okopię nie nada hlodzialnika niema i muszy kansaja a i ruski jak posmatri to striela bystro !
~Balon
Ja nie podumał, wymień jakie benefity dostają Przewoźnicy z budżetu państwa z twoich podatków?
~Ja nie podumał
Możesz wejść na stronę ZMPD i poczytać sobie jakie są postulaty.
Chęć zmiany naliczania składek ZUS kosztem pracownika, propozycja dopłat do wymiany tachografów, postulat zwrotu akcyzy za paliwo itp. I nie napisałem że coś dostają tylko że chcieliby dostawać bo biznes nie idzie. Czytaj ze zrozumieniem. Wszystko w obronie miejsc pracy, w większości ukraińskich miejsc pracy. A zrzeszeni są tam w większości kołchoźnicy, którzy nie zatrudniają ani jednego polskiego kierowcy typu Koimex.
jacek-kuba
Firmy ze wschodnim kapitałem w Polsce, płacą już ukraińcom 120E dniówka. Tylko dziad szuka muzułmanów za 300 zł. bo inaczej jest kwik. Ale tylko dziad dostaje zlecenia po 2, 60 zł /km/
~M!?
Ja nie podumal - ciekawe spostrzeżenia odnośnie tych miejsc pracy... Ręka wyciągnięta a nawet dwie... Daj! Kto będzie na to za/pierda/lal. . ? ?
~Balon
Jak narazie przewoźnicy nie dostali żadnych dotacji od państwa, a postulować to sobie można wszystko tylko pytanie czy ktoś to spełni. To tak samo jakbyś złożył postulat w firmie, że chcesz zarabiać 20000zł na miesiąc bo ci wzrosła rata kredytu za mieszkanie i przy obecnych zarobkach nie wyrabiasz finansowo przecież możesz to nieprzestępstwo ale czy ktoś go spełni to już inna sprawa.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.86.95

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels