Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pod Siedlcami

Utworzona: 2023-09-14


Nastąpiło oficjalne otwarcie drugiej, całkowicie nowej placówki TIRMET Sp. z o.o. zlokalizowanej w Gręzowie pod Siedlcami. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej DK 2 łączącej Warszawę z Terespolem.

W przestronnym obiekcie, prowadzona jest sprzedaż nowych modeli IVECO, reprezentujących rodziny pojazdów lekkiej i średniej ładowności. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich rodzajów pojazdów tej marki.

Budynek serwisu wraz z częścią magazynową dysponuje powierzchnią 1500 m2 i mieści 10 stanowisk naprawczych, do których dostęp zapewnia 5 bram przejazdowych. Dodatkowe, 11 stanowisko, ma formę ścieżki diagnostycznej i dysponuje oddzielnym kanałem rewizyjnym. Przestronna część biurowa oferuje ponad 1000 m2, na których oprócz pomieszczeń administracyjnych przygotowano także Biuro Obsługi Klienta oraz Strefę Klienta, w której w komfortowych warunkach można spędzić czas konieczny na wykonanie zleconych usług i odbiór pojazdu. Klienci placówki w Gręzowie mają do dyspozycji także wygodny parking zarówno dla pojazdów ciężarowych, jak i aut osobowych. O ich kompleksową obsługę dba wykwalifikowana kadra techniczna obsługująca serwis i magazyn części, a także zespół handlowców zajmujący się doradztwem oraz sprzedażą nowych pojazdów, zgodnie z posiadaną autoryzacją.

Źródło: IVECO Polska
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels