Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ostrzegam przed pracownikami z Ukrainy.

ID: 183545


Prowadzę transport od 30 lat. Mam 90 zestawów, więc rotacja kierowców przy tej ilości się odbywa. Proszę nie poisać, że nie płacę czy że to marne pieniądze. Umawiam się z każdym w dniu zatrudnienia i 85% kierowców jest zadowolona. Zatrudniłem dwuch z UA i po dwóch kursach jednego auta poznać nie można taki syf a drugie po pół roku po prostu rozkradzione. Opony nie moje, lodówki nie ma, a tapicerka nie wiadomo jakiego była koloru. Nawet gdy bym miał sprzedać 10 zestawów to nigdy więcej UA.

~Marek
*.22.196.204.ipv4.supernova.orange.pl

Posty (939)

~Frak
123 ja chyba się tym zajmę, mam dużo czasu, ot co do dzieła.
~Jasiek
Widzimy jak się zachowują. A to co napisałem każdy może sobie " wygooglowac" i sprawdzic czy to jest kłamstwo czy prawda. Starczy poświęcic kilka minut. Wszystko jest w internecie czarno na białym. Polska nie jest krajem zamożnym. Naszego kraju zwyczajnie nie stać na utrzymywanie uchodźców i inne negatywne skutki związane z ich pobytem w Polsce. Podobno zwłaszcza w Niemczech i Kanadzie daja im dużo. Mieszkania w centrum miast, wysokie zasiłki, dobrą opiekę medyczną i wysokie wynagrodzenia. Dziś nawet znów odgrzewany po raz nie wiem który czytałem o tym artykule na głównej stronie Interii. Więc jestem jak najbardziej za tym by wyjechali i nigdy nie wrócili. Niech im będzie tam jak najlepiej. Mnie zupełnie nie przeszkadza to że oni tam w Niemczech i Kanadzie dadzą im te luksusy mieszkania i wysokie wynagrodzenia zasiłki. Bardzo dobrze. Jestem za.

1

~nowy
Prawdę powiedziawszy my rosjanie nie możemy się równać z Polakami. Ciesz się że siedzę w Polsce kraju który nie jest tak zacofany jak rosja. Ciszę się że nie mogą mnie powołac do wojska na specjalną operacje wojskowa. Że mogę zaznać nieco cywilizacji a nie siedzieć w jakieś zatęchłej ruskiej norze. Dziękuję Ci Polsko. rosja to straszny syf i zacofanie

1

~Sasiad
Pamiętajmy O Wołyniu...
~Jasiek
Dzisiaj przed przyjmuja tu w Polsce tego tam prezydenta ukrainy co to nazwał Polaków " terrorystami putina "przy pierwszej chyba okazji i to było chyba nawet forum międzynarodowym. Było trochę jęków ze strony ówczesnego obu władzy w Polsce i zaraz potem pojawily się zapewnienia i pomaganiu. Ja wszystko rozumiem. Zagrożenie rozumiem, ciężką pracę rozumiem, biedę odrzucenie i bycie zdanym tylko na siebie rozumiem bo wszystko to przeżyłem kiedyś. Ale takiego zachowania uważam że mimo wszystkich okoliczności nie nalezy tolerować. Wszystko ma swoje granice. Niektórzy przedstawiciele władz Ukrainy i nie tylko bo też na przykład uchodźcy jak choćby ta medalistka olimpijska Ukrainka vlada ktora żyjąc w polsce opublikowała swój wpis że nienawidzi polski i przede wszystkim wszystkich ludzi którzy żyją w tym kraju to jest przekroczeniem wszelkich granic.

1

~driver
A widzieli jakie balety robią w dyskotekach w Kjiowie?

1

~maly
i jeszcze na dodatek hyzy roj dal mu gwarancje bezpieczenstwa haha ciekawe na jakiej podstawie i jakie tam sa zapisy no chyba ze podpisywali in blanco

1

~Tak
Ukraińcy biorą zasiłki 800+ na każde dziecko, 12 tyś zł na dobry start z dzieckiem i wracają na Ukrainę dojąc nasze państwo. Nie mają polskiego obywatelstwa o które ciężko się ubiegać i trzeba dużo w to pracy włożyć. Nie mają zdanych egzaminów z języka polskiego, historii itd. Po prostu przyjeżdzają ktoś im pomaga wypełniać wszystko i po pierwszych wpłatach przepadają. Nikt tego nie weryfikuje i nie sprawdza. Doją nas bez żadnych skrupułów. Kolejna rzecz dziura w służbie zdrowia na 50 miliardów zł lub czarny scenariusz 120 miliardów także dzięki Ukrainie, która chętnie się bada na nasz koszt robią sobie wszystko od góry w dół badania za grube tysiące zł na NFZ. Pesele idą hurtowo dla Ukraińców.
~kiero
A wiecie, że w firmach się ostrzegają przed polskim miśćiem?
Wolą Ukraińca, miściom z 20 letnim starzem dziękują.
Miśćiowie wylatują z kabin, zwalnia się wiecznie niezadowolonych, a w ich miejsce przyjmuje ludzi którzy chcą pracować.
~Jasiek
Moim zdaniem wszelką pomoc dla Ukraińców którzy są w Polsce powinna być możliwie szybko zakończona raz na zawsze. Za co im pomagać.
~Jasiek
Jak czytam co wyprawia się w Warszawie bo przyjechał ten co to nazwał Polaków terrorystami Putina to nie wiem śmiać się czy płakać... . Gdy czytam że danych z kwietnia 2024 na przykład we Francji jest około 60 tysięcy uchodźców z ukrainy to czuję że sie jakis dziwnie... Mam podobne odczucia gdy porównuje procentowa ilość uchodźców względem stałych mieszkańców w tych krajach UE i strefy Schengen oraz innych krajach jak na przykład Turcja, Egipt itp o których raz po raz polskie media donoszą że zalewa fala uchodźcow to czuję że ktoś z kogoś chyba zartuje.
~pielęgniarz oddziałowy
srakczysynu z gęby ci jedzie onucą bandery wracaj do kijowa
~Jasiek
Przeczytałem właśnie teraz że Tusk proponuje jakoś tak podobnie żeby polskie elektrownie mogły spalać w Polsce polski węgiel i produkować prąd dla Ukrainy za ile i jaka forma płatności tego nie doczytalem. Nam chcą zakazać podobno palic w piecach węglem drewnem a nawet ponoc i gazem. Prąd drożeje w oczach u mnie w domu strach włączyć jakiekolwiek dodatkowe urządzenie na prąd.
~Grys
Darmowy prąd dla ukrainy, a dla nas podwyżki. Taki mamy rząd i prezydenta, z uśmiechem ściskają się z komikiem w dresach.
~Jasiek
Na pomoc należy sobie zasłużyć. Pomaganie takim jak oni to zawsze jest błąd. Nie powinno ich tu być.. Obejdzie się bez nich. Chętnych do pracy normalnych ludzi nie zabraknie.
~Jasiek
Tera aż czytam ukraińcy będą tworzyć w Polsce jakieś zbrojne oddziały. Co jeszcze. Proponuję żeby ci od pomagania i bratania się z ukraińcami przeprowadzi zbiórkę organów wśród Polaków na przeszczepy dla ukraincow. W tym celu może powinni też rozważyć utworzenie w Polsce sieciklinik transplantacyjnych i w związku z tym nałożyć także na Polaków nowy podatek. A co dla takich braci niczego żal
~xxxx
Jasiek nie ukraińcy tylko kało rudego sobie wymyśliło tworzenie legionu (a ile ludzi liczy legion?) Jest jeszcze lepszy pomysł zestrzeliwanie nad ukrainą ruskich rakiet lecących w stronę Polski.
~Jasiek
Jakos tak no nie pamiętam dokładnie jakos tak w tym czasie gdy był ten Majdan i Polacy tam jeździli tylko nie pamiętam przed czy po w polskiej prasie były zamieszczone zdjęcia wielkiego baneru. Umieszczony był na centralnym placu kijowa podczas obchodów jakiegos święta ukraińskiego. Wiecie co na nim pisało rezac lachov. Tylko nie jestem pewny czy to jest prawidłowa pisownia ale sens był dokładnie taki
~Jasiek
W ostatnim czasie przestaje czytać polskie serwisy informacyjny bo mam nie odparte wrażenie że dla tak zwanych polskich tak zwanych dziennikarze ważne są wiesci z ukrainy o ukaińcach i przedstawianie ukrainy ukraińców w pozytywnym kontekście. Gdzie są informacje tak podstawowe jak to ilu z nich tu w Polsce ma ogromną kasę i co z nią robią, ilu z nich nic nie robi i za nic nie płaci, ilu dokonali w Polsce zabójstw w tym wypadków śmiertelnych pod wpływem alkoholu i narkotyków, ile rozboi, ile pobić ile kradzieży ile włamań ile innych przestepstw. Ile kosztuje ich leczenie itd itd itd gdzie to jest to wszystko. Czy to jest nieważne dla naszego kraju? Gdzie są informacje o nielegalnych uchodźcach o których już wiemy że są rozmieszczani w Polsce. Ogarnia mnie coraz większy niepokój gdy patrzę na to wszystko.
~Frak
Jasiek ale ty się ruśki trollu musisz tutaj na produkować.. to aż na kilometr śmierdzi russkim trollstwem.
~Jasiek
Idź do siebie na ukrainę ten sobie pisz do ukraińców tam wasze miejsce albo w tych mieszkaniach w centrach miast o których pisze raz po raz piszą polskie media w Niemczech Kanadzie na wysokich zasiłkach I wynagrodzeniach oraz opiece medycznej na wysokim poziomie.
~Frak
Jestem Polakiem a żaden russki śmie. ć nie może nam POLAKOM nie ma prawa mówić co mamy robić. Ja na razie ciesz się że russkie zera takie jak ty są likwidowane przez Ukraińców. I jestem za tym by im materiałow do likwidowania nigdy nie brakło. A patologiczne sytuację przekazywania jakiś nienależnych zasiłkow nienależnych powinny być likwidowane. Ale od tego jest państwo Polskie a nie jakieś russkie zero takie jak ty. Bo rosjanie to wszy i smi. cie. I kogoś takiego się powinno likwidować.
~Jasiek
Podejrzewam że jesteś z ukrainy bo to jest typowe zachowanie dla ukraińców. Mówienie nie ja temat, obrażanie, groźby. Długo już żyje, dużo przeżyłem, dużo poznałem ludzi na całym świcie. Ciągle jeszcze mam się dobrze nie jestem jak to czasem bywa taki jak inni naiwni, rozmodleni, czasem rozsierdzeni staruszkowie. Nie zamierzam obrażać nikogo, naprawiac świata też nie zamierzam. Zawsze od dziecka miałem własne zdanie którego nie zamierzam nikomu narzucać choćby z tego powodu że zazwyczaj ludziom których znałem ono się nie podobało. Ludzie wg mnie zwykle wolą słuchać pochlebców krętaczy, ogolnie opowieści dziwnych treści.
Z doświadczenia wiem że jeśli nie chce robić sobie z kogoś wroga powinienem skłamać gdy ktoś prosi mnie żebym wyraził o nim opinie i żeby ona była prawdziwa. Bo ludzie lubią słuchać kłamstw a rzadko kiedy chcą usłyszeć prawdę. Wiec nie narzucam nikomu swego zdania tym bardziej że ciągle mam dość rozsądku by wiedzieć że to w ogóle nie ma sensu. Ale mam przekorny charakter i własne zdanie nie tylko w sprawie wojny i uchodźców. Podobnie uważam na przykład temat kryzysu klimatycznego. Otóż uważam że dużo się o tym mówi a nic nie robi żeby w jakiś sposób o ile to w ogóle możliwe wpłynąć na ten bieg wydarzeń. Robi się
wg mnie wszystko wręcz przeciwnie Powiem brutalnie nawołuje się ludzi do nadmiernego rozmnażania... przedłuża się można powiedzieć ludziom starość bo nadrzędnym celem jest tak zwany wzrost gospodarczy i konsumpcjonizm. Normalnie jak czegoś w naturze jest za dużo jakichś zwierząt, roślin itp itd nagromadzonych na jednym terenie to wiadomo że z tego powstają najrozmaitsze problemy Zwykle jedynym rozsądnym wyjściem jest redukcja liczby osobników, czasem nawet drastyczna. Robi to czasem sama natura... takie decyzje podejmują też i ludzie wobec natury. A zarazem ludzie zachowują się tak jakby uważali że ludzkość nie podlega prawom natury. Ja uważam że to jest bardzo naiwne i bledne myślenie... Może ktoś uważa że wojna w jakiś sposób rozwiąże ten problem, kto wie co się w ludzkich głowach roi.
~Frak
Ale ty jesteś z russji. Ja nie mam nic wspolnego z Ukrainą. Po prostu nie lubię russkich. Pamiętam jak tu byli w Polsce i nie chce tych sy. firzy więcej.
~Jasiek
Ukraińcy wg swiadkiw 1943 roku gdy w Polsce była wojna robili rzeczy bardzo źle i amtypolskie. Jak podają świadkowie Polacy którzy byli tam wtedy bezbronni szukali ratunku przed Ukraińcami nawet niemieckiego okupanta. Ukraińcy według świadków lubili się zabawić w ten sposób że wyprowadzali na przykład polskie dzieci do lasu i rąbali je siekierami. Wg świadków wycinali też na przykład nienarodzone dzieci na żywo nożami i przybijali je do ścian polskich domów. Dlatego między innymi obecność ukraińców w Polsce, jakąkolwiek tu pomoc dla nich dla, pomoc dla ich ich dzieci leczenie ich w Polsce i każdą formę pomocy dla nich tu w Polsce uważam za błąd.
~Grzegorz
Frak na Ukrainę jak jest taka dobra
~Złodziej
Tusk oddaje Polskę Ukrainie
~Złodziej
Śmieszni przewoźnicy strajkują? Na co wy liczycie? Już poszliście pod banderowska siekierę
~Złodziej
Ukraińców jak psów bezpańskich na drogach UA ciężarówki ile oni mi czasu jazdy zabrali i tym samym chleba
~Jasiek
Ludzie muszą widać wpierw dostać po tyłkach wtedy oczy im się otworzą, chyba tak już musi być. Skoro widzimy że w wyborach wpierw parlamentarnych a pozniej samorządowych i do tej brukselii ludzie zagłosowali na tych co to pomagają żyć tu tu w Polsce takim. jak ukraińcy i im podobnym. Dla mnie to jest coś absolutnie porażającego co nigdy nie powinno się zdarzyć. A jeżeli już to bruksela powinna zapłacić tak jak na przykład zapłaciła Turcji za pomoc uchodźcom. Turcja nawet o ile wiem nie rozliczyła się na co wydała te miliardy euro i ma to w głębokim poważaniu.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.172.230.21

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels