Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pierwsza na świecie komercyjna dostawa bezzałogową ciężarówką
ID: 207674

Otto dostarczył pięćdziesiąt tysięcy puszek piwa Budweiser. Ładunek transportowany z Fort Collins (Stany Zjednoczone, Colorado) do Colorado Springs, przebył dystans około dwustu kilometrów. Koordynowaniem dostawy piwa zajęła się firma Uber, która latem tego roku kupiła Otto za 680 milionów dolarów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (15)

~Wielki Szu
Nazywajmy sprawy po imieniu. To juz łabędzi śpiew dziadtransów.
~Tołdi
"która latem tego roku kupiła ciężarówkę za 680 milionów dolarów" - redaktorku, to żelazo to nawet 68 ani 6, 8 melona nie jest warte. Co najwyżej 680 tys. baksów!
Romka_etransport.pl
Tołdi jedna rada... najpierw wiedza, potem zwracanie uwagi! Ciężarówka kosztowała 680 milionów dolarów, czyli dokładnie tyle ile napisał nasz "redaktorek "! A tak swoją drogą trochę szacunku do czyjejś pracy jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
hultaj1
No to transport stanie się opłacalny w końcu. Kierowcom nie trzeba będzie płacić, żadnych pauz, żadnych kabin sypialnych a tym samym ryczałtów, a i przestrzeń ładunkowa się powiększy o wielkość kabiny. Nic tylko brać się za transport.
~Rysiu777
Jak nie będzie potrzeba kierowców to i bez dziadów się obejda bo są potrzebni tylko do szukania glupszych od siebie
g-a
I co teraz będzie z hotelami, milogiem i ryczałtami?
~dob. y
hotele "zburzom"a miloga i inne wynalazki zlikwidują bo nie przyniosą korzyści-:) -:)
g-a
I jak żyć teraz, jak żyć?
~dob. y
Miejmy nadzieję że tego forum nie zlikwidują -, to siofery będą miały zajęcie (nie mylić z kierowcami) -:) -:)

2

MarcinSE
Romka_etransport... Zalecam przyłożenie się do tłumaczenia :) Podpowiadam UBER - OTTO... kto kogo za ile a kwota 680 mln dolarów aktualna lecz nie za ciężarówkę... Po sprawdzeniu proszę o korektę w tekście... Ewentualnie mogę pomóc :)

1

MarcinSE
W czołówce poprawione w artykule po staremu... :)
Romka_etransport.pl
Dobra Panowie zwracam honor, błąd naprawiony ; ) MarcinSE teraz już chyba ok? :)

1

MarcinSE
Romka - są różne informacje i odnośniki, sam wczoraj czytałem taki zbitek informacji, że nie wiadomo czy chodzi o projekt czy o kasę! To, że UBER kupił OTTO jest wiadomo od dawna, to jest trasakcja większościowa lecz UBER w kwestiach technicznych i rozwojowych zostawił pełnię decyzji OTTO!Zresztą polecam bloga OTTO, ja ich śledzę od dawna- blog. ot. to - świetne rzeczy chłopaki robią, jest opisane wszystko pięknie. Swoja drogą na chacie można zobaczyć różnice myśleniową-w zeszłym tyg na forum wyskoczyli jacyś żartownisie z czujnikami zejścia paliwa za 99zl i było zainteresowanie... A na blogu otto można poczytać jak przedsiębiorca chce oddać swe 3nowe ciężarówki do testów i sam się zgłasza... Romka Szacunek i Pozdrawiam :)
Romka_etransport.pl
MarcinSE dziękuję za ciekawy temat :) zajrzę z pewnością!
~greg
MAM NADZIEJĘ, ŻE GŁUPICH REDAKTORKÓW SZYBKO ZASTĄPIĄ MASZYNY, ŻEBY NIE PISALI BZDUR. WIĘKSZOŚĆ TYCH IMBECYLI NADAJE SIĘ GŁÓWNIE DO ŁOPATY.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.20.240

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels