Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Aresztowanie za naruszenia transportowe
ID: 213758

Podczas kontroli kierowca odmówił przyjęcia mandatu i długo opierał się przed holowaniem pojazdu. Odmówił też oddania kluczyków i tym samym utrudniał czynności kontrolne i holowanie pojazdu. Inspektorzy uprzedzili kierującego o możliwości użycia środków przymusu bezpośredniego, przedstawili konsekwencje prawne dalszego postępowania.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Ngine
2017-03-07 09:27:19
Za komuny było jednak więcej wolności. Było mniej wszystkiego, ale wolności było więcej. To jest tragedia, żeby człowiekowi coraz to bardzie ograniczać wolność pod byle głupim "prawem" lub pretekstem. Jedni drugim weszli już na głowy i s rają po nich, tylko dlatego że mają do tego "prawo". Jesteśmy niewolnikami. Nie ma żadnych pracodawców czy pracowników. Wszyscy jesteśmy niewolnikami tego systemu opartego na zachłanności, bucie, aroganci i głupocie. By drugiemu tylko było gorzej... Jak dobrze że nie muszę tu żyć na zawsze. Jak dobrze że człowiek musi kiedyś umrzeć. To będzie chyba najpiękniejszy dzień w życiu. To nie mój świat.

1

Bound_For_Glory
2017-03-07 10:05:04
Dokładnie, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeden na drugiego jest podpuszczany i szczuty, niczym w masońskiej piramidzie.
~Marek
2017-03-07 10:08:53
Poj. usow nie brakuje za brak waznej legalizacji tachografu... szkoda gadac polska to jest porababy kraj. Litwini zapier. aja. Przez polske na magnesie I do niemca jak go zlapia 2000 so I dalej jedzie
Ambrozy
2017-03-07 10:18:56
Jak nie była ważna legalizacja, to po co sczytywali tacho, dane nie ważne jak urządzenie bez legalizacji. Złapali jakiegoś chłopka roztropka i poszli po całości.

-1

~Boss
2017-03-07 10:44:35
Bardzo dobrze ITD zrobił. Takie jest prawo i koniec. Przewoził ładunek a nie mógł. Jazde bez karty? a co to rosja zeby tak jezdzic??? Brawo ITD.

2

~Kamaz
2017-03-07 17:58:52
Teraz Romany na kaliningradzie beda musialy wiecej placic transportnej inspekci za poczynania naszego idt
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.232.31.206

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels