Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Śmierć polskiego kierowcy w Niemczech

ID: 214166


W sobotę na niemieckiej A7 w pobliżu Kassel doszło do wypadku, w którym zginął polski kierowca. Najechał on na tył wolno jadącej ciężarówki.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (53)

~kierowca 61
Tak, Bułgarski kierowca jadący 30 km/h po autostradzie. Od tego jest pas awaryjny.
~kierowca 61
bitte, kucken !!!
s://www. hna. de/lokales/melsungen /guxhagen-ort82958/t oedlicher-unfall-gux hagen-autobahn-voll- gesperrt-7645056. html
~kiero
Weź kredę to namalujesz ten pas awaryjny. A ciekawe ile ładunku miał ten bus o dmc 3, 5t.

1

~Pan Kierowca
kierofca 61 pas awaryjny nie służy do jazdy!!! busem w ogóle nie hamował!!! gdyby był korek to co też wina stojącego na końcu??? d. e. b. i. l w busie przeładowany niewyspany i wjechał w kuper gościowi. selekcja naturalna pełną parą.
~kierowca
Jakby nie patrzył zginął człowiek, czyjś syn, mąż, ojciec, pracował jak każdy dla rodziny. Wyrazy współczucia dla najbliższych. A tak swoja drogą ciekaw jestem kiedy UE ureguluje transport do 3, 5t, czas pracy-by Ci ludzie też mogli spać.
RysiekS
Szkoda chłopa, ale tak kończy się jazda na wariata. Bo terminy, bo kasa.
~Pan Kierowca
żal mi tylko jego rodziny, nie jego. zginął z własnej głupoty niczyjej więcej!!!

-2

~kiero
Przecież transport do 3, 5 tony ma regulacje, powinny być wpisy w książce. Ale jak ktoś jeździ jak z tacho na magnesie. Tam pasa awaryjnego nie ma, to jest rozjazd. Ciekawe czy ten dużym miał czas jazdy ok?

1

~kierowca 61
Als Grund für seine langsame Fahrt gab der bulgarische Fahrer des Sattelzuges einen technischen Defekt an. Laut Polizei sagte der 52-Jährige aus, dass seine Motorkontrollleuchte aufgeleuchtet und sich seine Fahrt deshalb auf 20 km/h verlangsamt habe.
pan kierowca, znasz Niemiecki, to poczytaj sobie, albo się naucz !!!
20 km/h Motorschade. Powinien sofort standspur, ale po co bułgaria jechała dalej sobie !!!

-4

~kiero
Jechał żeby zjechać na parking, chyba proste, miał włączone awaryjne, powinien mieć jeszcze trójkąt zawieszony. W tym miejscu zaczyna się prawy pas do zjazdu z autostrady. Czy wezwany holownik szybciej by go ciągnął?
~kiero
Poza tym doczytaj, na busie urwała się z mocowań maszyna i rozbiła przegrodę kabiny. Niemcy sprawdzą sprawność hamulców i wagę ładunku.
~Pan Kierowca
cóż kierofca 61 nie rozumie że bułgar nie jechał takim tempem ponieważ lubi, miał awarię i ciągnął do parkingu aby bezpiecznie stanąć a d. e. b. i. l z busa zapier... dalał i tak to się kończy
~Pan Kierowca
faszyści przeszukają auto czy była wypełniona książka tacho. jedynym winnym jest kierowca busa-d. e. b. i. l
wesolek
"szkoda chłopa oraz rodziny. "

tak to jest, ćwoki busiarze, jak sie jezdzi za 20 groszy z kilosa.
nie wypoczęty, głodny, brudny, zły a wtedy o wypadek nie trudno. !!!

-3

wesolek
jaśnie Pan Szoferzyna.
sam jesteś de/bi/l i to do kwadrata.
~busiarz
racja, już nie tylko cena od dawna gra rolę w transporcie do 3. 5t ale czas dostawy z księżyca i z tego powodu wyszedłem z tego bagna, bo szanowałem swoich kierowców i nie pozwalałem im jeździć z oczami na zapałki
no i traciłem klientów lub nie dostawałem zleceń od nowych klientów
wesolek
busiarz
co racja, to racja.
~Rysiek777
zginął - no zginął i dobrze że tylko siebie zabił a nie niewinnych ludzi a jego śmierć jest efektem tego że był wypoczęty i skoncentrowany na drodze? pewnie nie wiec to okazja do przemyśleń dla tych nieśmiertelnych i wiecznie wypoczętych
wesolek
większość z biusiarzy, to erotumani na punkcie pochłaniania kilometrów oraz fanatycy szybkości.

-3

wesolek
czerwienie-tłumoku
większość, to nie wszyscy
umiesz ośle dardanelski bez szkoły czytać.
~ghrisdxneki
Gdy tak czytam wpisy to dochodzę do wniosku, że jedynym de*ilem jest tutaj tzw"pan kierowca". Który zapewne jeżdzi palcem po mapie lub wirtualnie w grze na kompie.

2

krzys61
brak slow
~Pan Kierowca
ghrisdxneki prawda w oczy kłuje? kierowca busa-d. e. b. i. l zap... ier... dal... ał i tak się stało jak się stało, nie będę pisał że mi go żal jak nie jest, po co mam kłamać? dobrze że najechał na naczepę a nie na auto osobowe gdzie mógłby zabić innych, a tak zabił siebie (wyeliminował potencjalnego mo*derce z drogi) może i jest to brutalne ale prawdziwe!

-2

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.201.97.224

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels