REKLAMA

A jakbym to ja była na pasach?
ID: 248744

To nie tylko apel pieszych skierowany do kierowców, ale także komunikat od kierujących do niechronionych uczestników ruchu drogowego, by przed każdym przekroczeniem jezdni zachowali wszelkie środki ostrożności, czujnie obserwując tych, którzy właśnie dojeżdżają do przejść.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~Jurek
2020-01-25 22:36:02
Tak Panowie z kierowcy i tych dużych i małych - A JAK BY TO TWOJE DZIECKO BYŁO NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH!!! GADANIE PRZEZ TEL. WYMYSZENIA JAKIE KOLWIEK I PRZEKROCZENIE DOZWOLONEJ PRĘDKOŚCI BO COŚ TAM ZALOSNI JESTESCIE

2

~Forest glemp
2020-01-25 22:45:34
No szczegolnie ciezko mają glupki wlaźące wprost pod auto, z łbem w smartfonie...
~Fake Pizza
2020-01-25 22:52:03
~Forest glemp masz jechac w terenie zabudowanym z taką predkocią aby możiwie się zatrzymać jak ci dzieciak, pies, chora psychicznie osoba, pijak wyleci na jezdnię. Przewidywać.
Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 75.101.220.230

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels