Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Skąd się wzięły dzisiejsze JELITY.
ID: 264228

Wśród dzisiejszych elit i celebrytów są gwiazdy filmowe, politycy, dziennikarze, historycy i inni.
Wszyscy uważamy ich za ludzi godnych naśladowania, szacunku i robimy z nich autorytety, a oni odwdzięczają się nam tekstami pełnymi pogardy i nienawiści dla wszystkich odruchów patriotycznych.
Nigdy się nie zastanawialiście, dlaczego tak jest.
Dlaczego celebryci i gwiazdy wielkiego formatu naśladują w nazewnictwie towarzysza Józefa Stalina?
To Stalin jako pierwszy rzucił hasło, że Polacy którym się nie podoba nowa władza oraz wkroczenie (piękny eufemizm dla prawidłowego i zgodnego z prawdą określenia "bandycka napaść") do Polski bandy czerwonoarmistów, są zwolennikami nazizmu i faszystami.
Innym razem opiszę wam, dlaczego nowej władzy tak bardzo zależało na zohydzeniu AKOWCÓW, przed Polakami i przed społeczeństwem międzynarodowym.
Do tego stopnia, że schwytanych w lesie AKOWCÓW przebierano w niemieckie mundury i prowadzano przed tłumem, który nieświadomy, że to Polacy, pluł w nich i rzucał kamieniami. Oczywiście mogli tym ludziom krzyknąć i powiedzieć po polsku kim są, ale stalinowcy to przewidzieli i schwytanym żołnierzom zalewano buzie gorącym gipsem i zaklejano usta w środku. Raz, żeby nie powiedzieli kim są, a dwa żeby nie pokazywali ludziom, że mają powybijane zęby i poobcinane języki.
Zakopywano ich później w ukrytych zbiorowych mogiłach.
No ale tym razem nie o tym.
Czym była władza ludowa, każdy jakieś ogólne rozeznanie ma. To byli współpracownicy sowieckiego okupanta, lojalni i wierni okupantowi do tego stopnia, że likwidowali nie tylko patriotów, ale likwidowali siebie między sobą, traktując kolegów jak konkurencję do żłoba.
Przez 50 lat niszczony był każdy, kto choćby po pijaku napomknął, że mu się władza nie podoba, albo roił sobie o niepodległej Polsce. Taki ktoś był wrogiem ludu.
Za to chwalcy nowej władzy, byli awansowani, robiono z nich gwiazdy i obsypywano zaszczytami. I nagle po 50 lat tych wszystkich procedur, społeczeństwo jest zdziwione, że aktor donosił na aktora, historyk na historyka, a żołnierz na kolegę z wojska. Kto nie donosił i nie podpisał, mógł sobie w domowym zaciszu wydłubywać kit z okna, bo każdy musi z czegoś żyć.
I nie od dziś wiadomo, że najlepszy jest taki, na którego masz haka.
Jeśli w pracy awansujesz kogoś, kto jest uczciwy, czysty, sprawiedliwy i zawsze grzeczny, to co zrobisz, kiedy przestanie cie słuchać i zacznie buntować ludzi na ciebie?
Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.
A jeśli awansujesz kogoś, kogo przyłapałeś na kradzieży i masz go w garści? Złapałeś go w pracy na kradzieży, próbę kradzieży nagrałeś i masz go w garści. Jego obezność w firmie zależy od twojej życzliwości. Wtedy awansujesz go na swojego zastępce i masz lojalnego podwładnego.
Ba. Nawet jak sam coś ukradniesz i cie złapią, twój lojalny podwładny da ci alibi.
Ten mechanizm działał w samych sowietach i we wszystkich okupowanych przez tę bandę państwach.

Nagle nadchodzi rok 1989 i na każdego pada blady strach. Społeczeństwo ich rozliczy. Na szczęście kilkudziesięciu słabo poinformowanych się powiesiło. Szkoda że nie wszyscy. I co oni robią w nowym ustroju. Trzymają się razem. Raz, że jadą na jednym wózku, a dwa że nikt nie wie, kto ma na niego "kwity".
Komuniści wręcz szukali takich, którzy coś przeskrobią. Normą było podrzucanie dziewczynek zachodnim dyplomatom. Wysyłali im do pokoju po trzy, nieraz po cztery modelki i nagrywali z ukrycia. Później wystarczyło takie nagranie delikwentowi pokazać i już był ich.
Czytałem kiedyś wywiad z jednym oficerem służb, który powiedział że w całej jego karierze tylko jeden zachodni dyplomata nie dał się złamać. Wsadzili mu do hotelu cztery młodziutkie i zgrabne laseczki. On z nimi przez całą noc fikołki robił we wszystkich pozycjach świata i na wszystkie sposoby. Bawił się jak nigdy, a kiedy pokazali mu zdjęcia i zagrozili że wyślą do jego kraju, jego rodzinie, żonie, dzieciom i matce, ten się ucieszył. Poprosił na miejscu o kopie nagrania, bo jak się pochwali kolegom w biurze, to bez tych nagrań nikt mu nie uwierzy. On prosił naszych, żeby te filmy opublikowali gdzie się da, a w pracy będzie bohaterem i koledzy będą mu się w pół kłaniać. No i komuniści odpuścili. Szantaż się nie udał i nic nie zrobili. W szantażu nie chodzi o zemstę, tylko o uzyskanie celu, jakim było nawiązanie współpracy. Odmówił i był wolny.

Dlatego nie dziwcie się, że dzisiaj te wszystkie Jandy, Szczury, Olbrychtskie i inne świnie plotą takie brednie z telewizora. Oni muszą to robić.
Dodatkowo te wszystkie szuje mają dzieci i w myśl zasady, że ręka rękę myje, dla każdego musi się znaleźć jakaś synekurka.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem, że tatuś Kubusia Powiatowego był komunistycznym prokuratorem, który apelował o wyroki śmierci dla polskich patriotów, pomyślałem sobie tak: "To nie Kubusia wina, że miał ojca świnie". Tak pomyśli każdy przyzwoity człowiek.
A druga myśl. Czy, gdyby Kubuś nie miał tak ważnego i wysoko postawionego tatusia, to by dzisiaj brylował w TV, czy raczej zmywał gary na zmywaku w UK?
Co mają myśleć ci, którzy chodzili z nim do szkoły i widzieli jak on już w szkole robił karierę w TV. Występował w latach 80tych, w programie 5 - 10 - 15. Ilu dzieciaków z jego szkoły miało taka szansę.
Czy on jest wykształcony? Zna języki? Jest wybitny? NIe. Kto słucha i ogląda wywiady z nim, ten się raz dwa pozna, jaki z niego prosty człowiek. Żeby nie powiedzieć, prostacki.
Wychowany w blichtrze, w poczuciu ważności i bezkarności, powiedział z telewizora że Polska, to taka stara schodzona jesionka w szafie europy, której nikt już nie założy, bo wstyd się w czymś takim pokazać. I wiecie co? On w to wierzy.
Oni, jak to kiedyś powiedział Jerzy Stuhr, za granicą wstydzą się rozmawiać po polsku. Oni będąc za granicą, nie chcą być brani za Polaków. Oni chcą być europejczykami.
Nasuwa się zatem pytanie. Dlaczego tu siedzą? Jeśli ich tak ta Polska mierzi i się jej tak wstydzą, to nic prostszego, jak wziąć i wyjechać gdziekolwiek. Granice są pootwierane. I tu pojawia się problem. W żadnym z krajów na zachodzie europy, nikt nie zrobi z nich celebrytów. Nie da im po kilkanaście tysięcy euro na miesiąc, tylko za to, że są synkami, wnukami, czy innymi pociotkami komunistycznych zbrodniarzy. Gdyby taki Kubuś pojechał do Anglii, co by tam robił.
Praca na budowie, w restauracji w roli kelnera, albo w hotelu jako pokojowy. Nawet za kierownice tira nikt by go nie wsadził, bo na to trzeba mieć jakieś podstawowe umiejętności i kwalifikacje. Angole nie uszanują nazwiska. Oni zapragną kwalifikacji.
To dlatego, mimo buńczucznych wypowiedzi w stylu : "Jeżeli PiS wygra wybory, to ja z córką wyjeżdżamy do Kanady", nikt i nigdzie nie wyjechał.

Niejaki Kraśko opowiadał, że dziadek był dobrym człowiekiem, bo brał go po pracy na kolana i kołysał w bujanym fotelu.
Dziadek w pracy zrywał paznokcie i wkładał ołówek w przyrodzenia polskich patriotów, a po pracy zmywał krew z rąk i kołysał wnusia. I wnusiu też zrobił karierę w TV.
Minęło ponad 30 lat, dorasta już kolejne pokolenie tych ubeków i sbeków, a oni ciągle trzymają się na stanowiskach i ciągle zapełniają je swoimi pomiotami.
A dzieci patriotów z AK, kolejne pokolenia prawdziwych solidarnościowców (nie tych z magdalenki ze środowiska agenta Bolka) i zwykli Polacy, nadal pracują fizycznie i nadal nie mają szans w konkurencji z resortowymi dziećmi. A to już trzecie pokolenie. W dodatku dzisiejsza młodzież nie chce słuchać o tamtych zbrodniarzach. Młodzież ogląda ich w TV, śledzi ich kanały na tiktoku i YT, a każdego, który chce powiedzieć prawdę, nazywają jak towarzysz Stalin, czyli FASZYSTĄ.
I tego trendu nie da się odwrócić.

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
*.151.39.102

REKLAMA

Posty (111)

~kumidan
2022-01-25 19:59:35
Panie'' wężyk i kropeczki''. Mam pytanko. Jak pan sądzi, czy dzisiejszym polskim narodowcom, to bliżej tak do Dmowskiego, czy do Józia Piłsudskiego??
Te dwa pany wspomniane wyżej, to walczyły sobie o istnienie narodu polskiego, tak w ogóle. Każdy z nich walczył z zaborcami, na sposób swój, jednakże jako narodowcy, walczyli o cele szczytne i fundamentalne dla każdego Polaka.
Dzisiejsze ''narodowce'', nie mylić z patriotami ubogacającymi ojczyznę pracą swą, to faszyzujące ścierwa z jadem hańby wyssanym z cyca albańskiej k., u., .. wy.
Pytasz pan, dlaczego irish zwie te ''narodowe'' kundy głupcami. No są głupcami, sadząc, że idea polskiej wolności narodowej, to wyłącznie ich kibolowe podwórko i trza naśladować ich czyny i sposób myślenia, chociaż słowo ''myślenie''w kontekście polskiego ''narodowego kibola'', to wielkie nadużycie.
Garstka ciuli, zadymiarzy, wspieranych przez zwichrowanych umysłowo kaczystów, drze ryje o wolności, Polska od morza do morza, Polska dla Polaków. Garstka szubrawców nie rozumie, że z neobolszwizmem i neożydostwem, z antypolskością, nie walczy się lejąc w ryja swego ziomala, czy zakładając straże w obronie grzybokościoła- a to prostytutki z łbami ogolonymi na gładko, bo tak kazał Adolf tatko.
Polskie ''narodowe kibole'', głupcami w wersji hard, pozostaną do swej ostatecznej utylizacji, sądząc do końca, że idee i dokonania takich jak Dmowski, Piłsudski, to ich dokonania i te dokonania i idee, to ''im się po prostu należą'', tak absolutnie, jak kurduplosowi pierdel.
~Narodowiec
2022-01-25 20:12:28
Irek, gdzie jesteś?Posłuchałem tego Pana Szostaka, ciekawe rzeczy opowiada o tym 'eldorado' kanadyjskim. Polacy, którzy są nie zaszczrni nie mogą do Polski wrócić. Zajefajny kraj. Nic tylko mieszkać. Karta praw człowieka nie obowiązuje, a najlepsze jest to, że tam panuje chiński socjalizm. Irek gdzie zatem kłamie Poseł Braun, bo sądzę, że nic innego nie mówił, ma tylko wieści od Szostaka. Znajac takich jak ty niedoszłych celebrytów entylegentow łzesz jak pies.
~Narodowiec
2022-01-25 20:17:57
Panie Kumidan. Niestety, ale bliżej im do tego, który przed Bitwa Warszawska uciekł na parę dni do swojej kochanicy. I to jest właśnie błąd, ale to moje zdanie.
~...
2022-01-25 20:20:00
Kumidan. Nie ma co komentować Twojego wpisu, ponieważ Ty masz wyrobione zdanie na ten temat. Masz w sobie wrodzony antypolonizm i słowo ciul, który użyłeś pochodzi z regionu Polski, gdzie ludzie nie czują się Polakami, wręcz uważają się za lepszych, co nie jest prawdą. Mogę Tobie doradzić poznać historię Polski, żebyś zrozumiał, gdzie mieszkasz i dlaczego jest tak, jak jest. Poszukaj wiedzy, gdzie podziała się elita Polski i co zrobił z narodem polskim naród Niemców. Mi wychodzi, że w Polsce nie może być inaczej, ale, czy jest źle polecam odwiedzić kraje sąsiednie, które miały podobne warunki rozwoju. Słowacja, Ukraina, Litwa, Białoruś i na początek wystarczy, żeby zrozumieć tą "naszą głupotę". Polecam obejrzeć parę filmików w języku angielskim o tytułach Christmas in Poland, Trip to Poland, Christmas Market in Cracow, czy Gdańsk, czy Wrocław. Posłuchaj, co mówią obcokrajowcy o naszym kraju i wyjdzie Tobie, że tym, kim nazwałeś narodowców jesteś Ty. Ja do Was nie mam szacunku, ponieważ słyszałem na własne uszy parokrotnie, co na Śląsku mówi się o Polakach, katolikach i rządzie z "Warszawki". Jedyne, co z tego zrozumiałem, to, że Polska jest wielokulturowa, jak była przed wojną i nie może być porozumienia pomiędzy nami Polakami i pomiotami zwierząt, które zniszczyły nasz kraj w 70-80% wyniszczając 6mln ludzi i reszcie psychikę na, co najmniej trzy pokolenia.
~Naczelny ordynator et!
2022-01-25 20:20:02
Co by nie napisać, ale na dzień dzisiejszy.
*****
***!
~Breaker Breaker
2022-01-25 20:25:09
Stuhr to żyd tylko zmienił nazwisko, Kornel Morawiecki to ubek który stworzył Bolka, Pinokia wykreowaly i prowadzą slużby
~Breaker Breaker
2022-01-25 20:29:08
Na każdego mają haka - pegasus, rząd ochrania Mossad, czyli co, nie ufają Polakom, a Auschwitz jest już terenem eksterytorialnym
~Breaker Breaker
2022-01-25 20:32:22
W polskim parlamencie jest tylko 4 pochodzenia polskiego, a i tak działają na szkodę narodu polskiego, szkoda gadać
~Naczelny ordynator et!
2022-01-25 20:34:47
Nooo, a największym szkodnikiem jest geyowy yarucha.
Tylko mąci i zatruwa gazami powietrze.
~Narodowiec
2022-01-25 20:37:00
Panie Kumidan, to może ja teraz skieruje pytanie do Ciebie.
Widziałeś pewnie Marsz Niepodległości w Warszawie setki tys. ludzi manifestujący swą Polskość. Jak uważasz, czy Oni to też kibole, którzy leja w ryj swojego ziomka?Te rodziny z dziećmi to też albańskie ku.. rwy?
~Breaker Breaker
2022-01-25 20:37:26
Żeby nie było nie mam nic przeciwko innym nacjom, ale jak ktoś dąży do zniszczenia polskiego narodu, to co innego
jacek-kuba
2022-01-25 20:51:12
YT, wirus, szczepionki, tvn, G5 wyprało ludziom całkowicie mózgi. Ale to wszystko jest jeszcze mało istotne. Natomiast jest jeden pewnik Polak z bolszewikiem nie ma prawa rozmawiać, przekonywać, tłumaczyć -należy stosować inne środki, bardziej drastyczne, walić prosto w czerwony ryj. Dobitniej nie mogę pisać.
~kumidan
2022-01-25 20:52:06
Panie Narodowiec-ten który uciekł do tej kochanicy, to mój pradziadek. Po pradziadku właśnie, jestem taki jurny.
Mój ojciec, po słowy mego dziadka, przekazał mnie wiedzę, na temat pradziadka. Pradziadek był bardzo zmartwiony, że miast strzelać do ruskiej swołoczy, wsiadł na kunia i galopem po., ru., chać mu było śpieszno.
Jak wrócił po Bitwie niestety, to strzelił sobie w łeb, ale co se podymał to jego. Ojciec mówi do mnie, że patrząc na dzisiejszych ''narodowców'', pradziadek ze sterczącą pałą (mówiłem, że jurny), w grobie się przewraca i z tego powodu, jest mnie bardzo smutno.
jacek-kuba
2022-01-25 20:57:38
narodowiec z kim ty gadasz i w jakim celu. Przecież to czołowy antyPolak -jego idole to np. urban -mam wkleić te teksty? Ten człowiek nie ma prawa mieszkać w tym kraju, ponieważ całe życie działa na szkodę Państwa Polskiego -na to w KK JEST PARAGRAF -również mam wkleić? kumidamowa, dk, pozdrawiam, gulden, xyz, kat i wielu innych to antyPolacy w najczystszym wydaniu. Apeluję o tępienie czerwono-lewackiej hołoty.
jacek-kuba
2022-01-25 21:03:24
Ja nie walczę z ludźmi o innych poglądach, Ktoś jest głupi, otumaniony, zmanipulowany i popiera np KOD PO czy SLD trudno. Ale jeżeli ktoś świadomie działa przeciwko ojczyźnie i robi to z wyrachowaniem, bo szczerze nienawidzi kraju w którym mieszka-powinien zostać ukarany a jego zwłoki powinny zostać wydalone. No znaczy po śmierci. kiedyś tam.
~Narodowiec
2022-01-25 21:03:24
Panie Kumidan, toż Ty teraz uważaj, żebyś na kiłe nie zmarł jak Twój pradziadek, który był pierwszym duocyngierem-uciekin ierem przed Bitwa Warszawska.
~Breaker Breaker
2022-01-25 21:03:52
Jeszcze ten pradziadek chwilę po odzyskaniu przez Polskę niepodległości oddał nowoutworzony bank grabskiego rothschildom, także wolnością nie cieszyliśmy się długo. Dziś wszystkie kraje na świecie są pod butem międzynarodowego funduszu walutowego. Caryca Katarzyna zawsze drwila z Polaków że zdrajcom stawiają pomniki, bo Piłsudski to był agent City of London Corrp.
Książki autorstwa Henryka Pająka
~Breaker Breaker
2022-01-25 21:07:01
Chabad Lubawicz otwarcie mówi o eksterminacji Słowian, akurat w tym przypadku miał na myśli ruskich
~Naczelny ordynator et!
2022-01-25 21:07:37
Jepać piss!
I wszystko w temacie.
~Breaker Breaker
2022-01-25 21:12:17
Zreszta zyt z Litwy, prawdziwe nazwisko Ginet Selman, vel Pilsudski
~Breaker Breaker
2022-01-25 21:16:09
Jacek specjalnie dla Ciebie
tegen. tv Jaśkowski
Są wszystkie odcinki
Totalnie zmienia paradygmaty myslowe
~Kolega Pozdrawiam
2022-01-25 21:23:57
Środowisko to to jest tak zgniłe, że nawet purpuraci zmuszeni byli z cechu odprawić pewnego kaznodzieje co święcił falangusom sztandary ciemnoty i wstydu. Typki z pod ciemnej gwiazdy !!
~obibok
2022-01-25 21:26:48
Cyprian.. napisz coś o dziad transach i innych półgówkach z parkingu... o tym trzeba mówić jak dajcie sie dymac i bolcować przez urzedników i ich narzedzia.
~kumidan
2022-01-25 21:42:40
Panie Narodowiec, nie sądzę abyś był tak naiwny i posądzał mnie o to, że mogę mieć jakiekolwiek uwagi, akurat do tych manifestujących swą polskość, często z dziećmi na rękach. To są normalni Polacy, normalni ludzie. Szczam na tych, co to właśnie taki sposób obchodzenia Święta narodowego, chcą wykorzystać do propagowania wszelakich podziałów, podziałów na słynne kacze sorty, a i również do propagowania faszyzmu i segregacji rasowej tak w ogóle.
Twoje zapytanie, to podchody. Doskonale wiesz, że jepany kibol narodowy, każde święto, nawet pierwszą komunię dziecka własnego, ponieważ jest pertolnięty oczywiście, przepoczwarzy w burdę z petardami i jeszcze z tego jest dumny-jak Pinokio wiadomy z tego, że kłamie.
jacek-kuba
2022-01-25 21:43:19
Breaker wszystko ale nie słucham youtuberów -nigdy, żadnych z dala od YT. TZN oglądam, samochody, psy czy wywiady, relacje z podróży. Ale od doktorów teoretyków trzymam się z dala. Czekam aż 5G JE. NIE. Wiesz, że cię lubię. Ale czasami teorie które głosisz mnie rozwalają. To tak na marginesie-nie chcę się przegadywać.
~kumidan
2022-01-25 21:51:19
Kupunio, ścierunio, neobolszewiku-dawaj, wklejaj te me teksty o Urbanie, ty pacanie, starowinko stetryczała, tak oślizła i zgorzkniała.
~kumidan
2022-01-25 21:59:32
PS-panie Breaker, naczelne ścierwo et. , czyli J Kupa, podnosi, że cię lubi.
Na twym miejscu spertalałbym jak najdalej. Po tym staruchu, można spodziewać się tylko ''ładowania od tyłu, pod GS-em''
Bądź czujny, konfidenci piSS są wszędzie, jak motocykle.
jacek-kuba
2022-01-25 22:58:45
ukraińska prostytutka vel tytanowe jelito, perfidny je ba niec wyznawca urbana. Taka śmierdząca cipa teraz się wypiera -co to za wrzód antyPolski. Takiego zera jeszcze w życiu nie spotkałem. Wyjątkowo ohydne ścierwo bolszewickie.
jacek-kuba
2022-01-25 23:02:28
Pochwal się kolegom jak cię policja pałowała za nadstawianie zadu we Wrocławskim ZOO NA DZIALE PAWIANY. Też nieprawda? a 3 miesiące nie byłaś na sankcji zdziro złodziejska? W gazetach pisali, nawet w dzienniku mówili-wtedy jakoś się nie produkowałaś. tfu co za ohyda czerwona.
~kumidan
2022-01-25 23:23:40
Kupcio, foczko ma ulubiena, nachlałeś się już-rozpoznaję po tym twoim ''tfu''
Jak zaintonujesz ihhhalililihaha, to znak, że jeszcze coś tam po klawiaturze klepiesz, ale jutro o tym bohaterskim wyczynie, pamiętać nie będziesz.
Śpij Kupcio spokojnie. Jadu ciebie wystarczy, jeszcze na następne 10 lat ''udzielanie'' się na forum et. Weź kaczkę pod wyrko, może zdążysz zanim w gacie, a o kaczorku swym ulubienym śnij-miernoto.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.172.111.47

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels