Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Dam pracę 600 szukam pracy 130 ogłoszeń

ID: 268740


i jest git...

~Karooollll
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Posty (23450)

~sid
- to przykryj opony szmatami, by ci od slonca nie poparcialy
jacek-kuba
Miska ryżu, przepraszam -ale nie podałeś zarobku na dzisiaj, a wszyscy się niecierpliwimy. 15, 30 już. Co z tobą?

-4

~Tomek
Miska ryżu. Jacek bieze tira w lising. To jemu So potrzebni kierowcy. Jacek daj do siebie namiary? To bedo dzwonić do ciebie.
~Tomek
Miska nie Muszisz im płacić ostatenije wypłaty. Jacek płaci przed ruszeniem w trasę.
~Cwaniak. Z kubła.
Jacek się juz schował do kubła. przestal cwaniakowac. I mondrosci wygłaszać.
~Remik
Ja tak proponuję delikatny fpiertol za brak ostatniej wypłaty :)
Szybciej dziada się rozpozna!
~kumidan
2023-03-30 13:33:26 Przekaz na dzisiejszy, piękny poranek !!!

Przypominam wszystkim forumowiczom, że jacek -kuba Kupa, to ku., r. wie., ńcie forumowe monstrualne, pissbolszwickie, antypolskie. Kopać ino w zada bankruta wrednego, faryzeusza, a i czasami tak centralnie w ten komuszy, starczy ryj !!
KONSTYTUCJA, PRECZ KUPIA PROSTYTUCJA, ZAJEP., AĆ PISSSZUJNIĘ KARTĄ WYBORCZĄ -AMEN !!

Śmieciu jacku Kupo, pissćwoku, szkoda dla ciebie tworzyć wpis o nowej treści. Ten powyżej, będzie aktualny do dni twych ostatnich. KONSTYTUCJA, PRECZ Z KUPAMI, ANTYPOLSKIM ŚCIERWEM, CZAJKA CZEKA, TO KUPO TWOJA META, DLA ŚCIERWOCZŁOWIEKA !!

-1

~Tomek
Remik jeśli ten kryzys się nie skończy szybko? To każdy kiero nauczy się Kleczec przy wypłacie. Lub przysyłać swoje żony lub dziewczyny po wypłatę.
~kumidan
Rafał Trzaskowski
4

Fo t. Roman Bosiacki / Agencja Wyborcza. pl

Otwórz galerię Na Gazeta. pl
REKLAMA

Rafał Trzaskowski opublikował na Facebooku maila ze szczegółami akcji "9 Trzasków", która miała pogrążyć go w wyborach w 2020 r. Z korespondencji wynika, że politycy z obozu rządzącego przygotowali szczegółowy scenariusz atakowania i ośmieszania prezydenta stolicy.
REKLAMA

"Pamięt acie Państwo, że cały 2020 rok był rokiem niezwykle trudnym. Głównym tematem, który zajmował wówczas Polki i Polaków była oczywiście pandemia. Wszechobecna niepewność. Ogromne problemy gospodarcze. (... ) Wszyscy pamiętamy tragiczne statystyki zachorowań i zgonów (... ) W tym samym 2020 roku nasi rządzący mieli jednak inne priorytety. Wszak były wybory. A jak wiadomo - dla polityków PiS i przybudówek nie ma niczego ważniejszego. I kiedy idzie o utrzymanie władzy, nie ma dla nich żadnych zasad. Nie po raz pierwszy co nieco na ten temat dowiadujemy się z niesławnych maili. W najświeższej porcji zapisków z knucia na szczytach władzy czytamy o serii "Trzasków", którymi planowano we mnie uderzyć. Bo akurat miałem nieszczęście - jako kandydat na prezydenta RP - być konkurentem dla kandydata rządzącej opcji" - pisze prezydent Warszawy w mediach społecznościowych.

Serwis poufnarozmowa. top udostępnił kolejne wiadomości w ramach tzw. afery mailowej. W korespondencji widnieją: Paweł Szrot, Beata Szydło, Joachim Brudziński, Adam Bielan, Patryk Jaki i PR-owiec Piotr Agatowski.

"Oto szereg byłych i obecnych wysokich urzędników państwowych, reprezentujących formację rządzącą krajem, w dobie bezprecedensowego kryzysu, jakim była pandemia COVID-19 oraz w momencie, gdy jej konsekwencje w sposób dramatyczny uderzały w bezpieczeństwo milionów Polek i Polaków, zajmowali się planowaniem infantylnej akcji naparzania w politycznego konkurenta" - komentuje Trzaskowski.
Kampania "9 Trzasków". Czego dotyczyła?

Jak czytamy, "Trzask" pierwszy miał dotyczyć Czajki. Po konferencji, w której mieli wziąć udział posłowie Zjednoczonej Prawicy: Rafał Bochenek, Janusz Kowalski, Kamil Bortniczuk i Sebastian Kaleta, jedna z osób "łapie atrapę rury i mówi: trzask - jak jest w Warszawie, będzie w całej Polsce. Nie daj się nabrać".

"Po każdej konferencji do naszych mediów wrzucanie grafiki z uzupełnieniem kolejnego 'Trzaska'" - czytamy w mailach. Wśród kolejnych "Trzasków" na polityka Platformy znalazły się sprawa lubrykantów rozdawanych w szkole na Ursynowie przez społeczność LGBT, sprawa martwych kóz znad Wisły, "strefa palet" na pl. Bankowym, wycinka drzew na Gocławiu i Białołęce i kwestia reprywatyzacji kamienicy przy Nabielaka 9, gdzie mieszkała śp. Jolanta Brzeska.

"Decyzję reprywatyzacyjną ws. tej nieruchomości, i to na rzecz znanego handlarza roszczeń, wydał Mirosław Kochalski, ówczesny komisarz wyznaczony przez rząd PiS, członek waszej partii. A potem m. in. także wiceprezes Orlenu z waszego nadania. Ładnie go nagrodziliście za zasługi" - zwraca uwagę Trzaskowski w swoim wpisie.

"A już chyba szczytem bezczelności jest podejmowanie akurat przez tę władzę tematu wycinek drzew. Naprawdę jako ekipa, która przeforsowała niesławne #lexSzyszko skutkujące milionami wyciętych drzew w całej Polsce chcieliście komukolwiek cokolwiek w tej sprawie zarzucić?! To jest już spektakularna kpina z jakiejkolwiek logiki i przyzwoitości - nawet jak na wasze mocno wyśrubowane w tym zakresie standardy" - grzmi Trzaskowski.

Mateusz Morawiecki i Michał Dworczyk (zdjęcie ilustracyjne) Afera mailowa. "Ktoś od nas powinien popracować z TVP i Polskim Radiem"

"Ekipa, która niestety rządzi Polską już od prawie 8 lat (tak, tak! Osiem lat! Osiem lat!) konsekwentnie oswaja nas z tym, że władza może nie mieć elementarnego poczucia wstydu, może być do szpiku przeżarta kłamstwem, że może być pozbawiona jakichkolwiek zasad czy skrupułów. I aż trudno uwierzyć, że kuchnia tej władzy, którą poznajemy z niesławnych maili, jest jeszcze bardziej odrażająca niż to, co na co dzień widać publicznie. Czas z tym skończyć. Oby już tej jesieni" - podsumował.
REKLAMA

Osobą odpowiedzialną za akcję miał być Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski.
Afera mailowa. Rząd nie komentuje maili i mówi o cybernetycznych atakach

Od czerwca zeszłego roku w mediach społecznościowych regularnie publikowane były maile, które miały pochodzić ze skrzynki elektronicznej szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka.

-1

~Remik
Tomek
2023-03-30 16:06:37
Remik jeśli ten kryzys się nie skończy szybko? To każdy kiero nauczy się Kleczec przy wypłacie. Lub przysyłać swoje żony lub dziewczyny po wypłatę.



Dobrze, że za marzenia nie karają :)
~Remik
Jak kiero wypłaty nie dostanie to raczej "te wasze" będą musiały w naturze oddawać :)
~jarek ogarek
przepraszam nie podałem dzisiejszego zarobku
300 e zagranica - zaptem 3 zlecenia i kraj kilka zlecen 1400zł zarobek ale na kraju troche szarpania
~Remik
Jakby mi jakiś ci ul nie zapłacił bo inaczej złodzieja nazwać nie można to pierwsze co dostałby w ryj, a to że jwoja trociniak się puszcza to wcale się nie dziwię mając takiego de bila u boku.
~Remik
To przyjedź
~Remik
Wyjepane mam na sądy!
Już jeden wyrok się przedawnił za oklep to drugi nieszkodliwy :)
~Remik
I kto znowu zaczął?!
Poczytaj sobie czy któryś kierowca pisze jako pierwszy o kogoś żonie czy rodzinie!
Więc spier dalać 3 uje w bok od kogoś rodziny!
~LOGIC
niby ciul i złodziej ten kto nie płaci, ale jakoś tak dziwnie, planowane są ograniczenia... dziś czytalem, że wprowadzono prawo TRANSPARENTNOŚCI wynagrodzeń. Czyli każden jeden ma prawo się dowiedziec ile zarabia drugi... a nawet wystąpić do sądu o wsteczne wyrównanie... do tego dołóżmy przymuszenie do podawania (fałszywych z natury) dochodów dziada i rozkmińmy czemu dziad ma dużo a pracownik mało...
jacek-kuba
Trociniak co ty z tą zdolnością kredytową? Gotówkę ciulu trzeba mieć. Ty biznesy chcesz robić bez grosza? Tobie się wydaje tumanie, że idziesz do sklepiku, kupujesz autka, inni tym jeżdżą, a ty zarabiasz? Bo jesteś paździerzem bez szkoły? To twój pomysł na życie? Kredytów nabrać? Prosiłem cię już kiedyś wyp... aj jełopie ormowski.


Co za wesz wkleja tu cokolwiek o dupiarzach? Jest jeszcze ktoś, kto odda głos na bolszewię i lewaków? ?? Nie wierzę, że jeszcze takie tumaństwo się wałęsa po kraju. tfu -to już temat dla wybitnych jełopów. Do wyborów opozycji już nie będzie, przecież to prymitywni bandyci -nie politycy. Nie wyobrażam sobie, że ktoś to popiera -może jakiś były ubek i potomni. W każdym razie antyPolacy. z moskwy i berlina. Swołocz jednym słowy.

-3

~Remik
Jak dla mnie to mogą być wynagrodzenia podawane.
Dlaczego ten który się opierała ma zarabiać tyle co pracownik dający powiedzmy 100% z siebie.
~kumidan
Aha... ?
Iiiiiihhhhaa ha
~Robin
trociniak, jestes tumanem. Swiadczy o tym wpis 17. 12. 18. dobitnie. Wystepujesz jak ci sie wydaje prosty chwascie z pozycji sily. Ludzi sie szanuje I to sie przeklada na ich prace. Jest wiele sposobow na motywacje I lepsza wydajnosc. Buc I trocina prosta pospolita. Swiadectwo we wpisach. Co mi mozesz zrobic jak ci nie zaplace? Zasniesz z tym prostaku? Moze ktos na wazne sprawy kasy potrzebuje? Prymityw I choccoj. Prosty taboret tartaczny.

1

~Robin
Myslalem, ze standards jest wyzszy. Czlowiek zaczyna sie wstydzic, ze prowadzi transport.
~Spocony Knur,
Jacku widzę wylazles z tego kubla, denaturat puścił? Podobno nowy biznes otwierasz prawda to? Patryka i remika jako kierowców zatrudniasz? A jeśli mogę spytać jako spedycje wybrałeś dla siebie?
~scan cargo
Matko i znow to samo chwila spokoju i znow ZSZ daje po garach, a teraz ciekawostka na FB wiekszośc osób posiadajacych średnie lub wyższe ma wpisane gdzie sie uczyło, na forum praca CE bez dziadtransów zrobiłem taki test że sprawdziłem 20 kierowców i w zakładce wykształcenie brak szkół do wyświetlenia, czyżby nasi doktoranci wstydzili sie swoich osiągniec naukowych?
~scan cargo
chyba boją sie o zwolnienie jako overqualified, i pewnie dlatego nie ujawniaja że kończyli najlepsze uczelnie a prace manadzera ds utrzymania ruchu dyliżansu wykonują dla przekory
~Spocony Knur,
Nasza elita pokończyła szkoły zacznie. Czyli za kasę. Mamy takie osoby w bankowości. Spedycji i w zycjiu codzienym. Taka elita nas prezentuje.
~Spocony Knur,
Jacek to chociaż liznol niemieckiego. Do tej pory ma co nieco do powiedzia jak było. Strasznie pluje na stre tffutasy.
~Spocony Knur,
Jacku przestałeś wrescie pracować u tych zbereznych Niemców?
~Robin
scan cargo, nie podaja bo albo nie maja co napisac albo przez wiele, wiele lat nikt nie pytal I tak sie utarlo, ze nikt nie pisze.
~Spocony Knur,
Jacek dokonał dobrego wyboru, w Polsce komornik go ścigał za długi. Tak Wyglonda szofer busa na swojm. Pojechał do Niemca się odkuć. A Niemiec nie jest głupi rozkmini gada moment. I tak się rozpoczęła nienawiść jacka do Niemców.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.191.146.8

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels