Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Katar 2022 Kibicujemy Naszym. . !!!

ID: 269813


Odstawiamy wszystko oprócz używek. . i Bawimy Się. . )

~Wścibski Jan Wolny Człek
*.dip0.t-ipconnect.de

Posty (191)

~Kuc
Polubimy się
Jak polubisz flagę LGBT ; )
~tago
Musimy się zrozumieć. Nie jestem uprzedzony do tych środowisk, ani ich łóżkowych praktyk. Jeśli tak muszą, to niech sobie wkładają, co chcą i gdzie chcą - w każdą dziurę, nawet w nos i uszy. Niemniej niech nie próbują mi wmówić, że jest to takie fajne i naturalne i ja muszę zaakceptować w przestrzeni ich zboczone zwyczaje. Niech łapska trzymają przede wszystkim precz od naszych dzieci i szerokim łukiem obchodzą wszelkie szkoły. Znam osobiście gejów, którzy nie identyfikują się z ruchem spod tęczowej szmaty i żyją z nami, zupełnie się nie każąc w sposób nadzwyczajny traktować. Ja nie będę w świetle tych faszystów jako hetero udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Sądzę, że się dobrze zrozumiemy.

1

~Kuc
Sorry
Ja nie pisałem o fladze Watykanu tylko LGBT
Byśmy się dobrze zrozumieli i pojednali
Przeciwko takiej ~Scanii
Na przykład.
~tago
Ok, wyciągnąłem rękę do pojednania. Mów mi tago. :)
~Kuc
Czyż byśmy mieli zostać pierwszą oficjalną parą internetową?
No cóż.
Wyższe cele na przyświecają.
Lubmy się odrobinę drocząc ale nie po chamsku; )
~Kuc
PIŁKA ZBLIŻA
Nas:)
~tago
Na tym Kuc polega kultura w pełnym tego słowa znaczeniu. Parę lat temu wspominałem, że będę próbował ucywilizować fora na ET, poprzez wyeliminowanie wszelkich wulgaryzmów i wzajemnych epitetów. Dlaczego my Polacy, nawet jeśli nie zgadzamy się ze wzajemnymi poglądami politycznymi, orientacjami, wyznaniami i diabli wiedzą, czym jeszcze - bo Polak ma w zwyczaju wymyślać problemy i wzajemne waśnie nie potrafimy się spierać i kłócić w sposób nieobraźliwy dla drugiej strony. Przez to, stajemy się łatwymi ofiarami szczujni obcych polskojęzycznych mediów.

1

~psycholog
tago, przecież Wojtyła był zagorzałym obrońcą pedryli i pedofili, więc gdzie tu jakaś gadka o znieważaniu? Zreszta jego niemiecki następca wcale nie był lepszy. O ile wiem Ratzinger był szefem jakiejś tam komisji kongregacji czy czegoś w tym stylu. Tak czy owak, obydwaj dawali pedofilom stanowiska i medale i przymykali oko na działalność lawendowej mafii. Nie pier dol więc o znieważaniu papieży bo tym syfem, który ich obciąża można obdzielić pół piekła gdyby istniało.
Zastanów się chłopcze zanim znowu rzygniesz jakąś bzdurą.

-1

~tago
Psycholog, chłopcem, to byłem jakieś 40 lat temu. Dla celów propagandowych zawsze można wyciągnąć jakiegoś trupa z szafy i ponownie nadmuchać go do olbrzymich rozmiarów, przeciwko każdemu na tej ziemi. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto jest bez winy !!! Co nie znaczy, że mamy sobie na każdym kroku skakać do gardeł i oczu. Jeśli ktoś zawinił, niech zajmą się nim organa ścigania i niezawisły sąd, a nie ty będziesz orzekał, kto i za co jest winien.

1

~Kuc
Chwiejesz naszą dozgonną miłością internetową zadając się w dyskusję z innymi. Do tego widzę w tobie cynika- no tego co unika realiów.
-Więc niech gonią się zwyrole spod tęczowej szmaty... "
Gdy ktoś napisał, że chronieni byli przez tych spod żółto-białej flagi toś dęba stanął pisząc o trupach wyciąganych. Złe świadectwo tym dajesz innym chłopcom.
~Ordynator jest tylko 1!
Znowu się zesrałem na mojej cieciowce
~Kuc
Nie musisz o tym wspominać.
To czuć już jak zamierzasz pisać.
~Jan z Minden
Kurdemol... Wyszliśmy z D/u/p/y Lewandowskiego, leniwego fjuta..
heheszki
Lewy gra tylko dobrze w reklamach.
Dziś był niewidoczny. Słabiutko.
~Remik
Antyfutbol z Francją 6:0 tak delikatnie
jacek-kuba
Heheszkowo gdzie miał grać ten lewy?. To napastnik i gra na połowie przeciwnika. A nasza drużyna była tam 2 razy po 15 sekund. Więc się tam pętał, zjadł kilka batonów, wykonał kilka połączeń tel, zmarzł i szychta przeleciała. Teraz poważnie-jestem Polakiem, kibicuję Polsce ale szczerze -trzeba mieć jakiś honor i siedzieć w domu, a środki przeznaczone na kadrę oddać do domów dziecka. Wstyd i hańba. Takiego dna nie było jeszcze na tych mistrzostwach.

-1

~Spasiony Knur
"Teraz poważnie-jestem Polakiem, kibicuję Polsce ale szczerze -trzeba mieć jakiś honor i siedzieć w domu, a środki przeznaczone na kadrę oddać do domów dziecka. Wstyd i hańba. "
A teraz jeszcze powazniej. Czesław Michniewicz jest czarnym koniem polskiej piłki kopanej. Założył sobie cel jakim byla 1/8 finałów i, pomimo tego ze strategicznie mówił inaczej to, celem meczu z argentyna bylo utrzymanie remisu ( ewentualnie jakiejś niskiej straty typu -1 ) , bo to dawało Polskiej ekipie
przejscie do 2giej tury. Działał ostrożnie bo stawka byla zbyt wielka pozatym, z takim kims jak Argentyna - nie ma żartów. Przekonał do swojej koncepcji piłkarzy, nawet Lewandowskiego ( ktory, podobno, początkowo dosyc ostro sie stawiał ) czyniąc z niego cos w rodzaju defensywnego-napastn ika tj. roli z jaka Lewandowski sie jeszcze w swojej karierze nie spotkał. Męczył sie z tym chłopak, co bylo widac jak na dłoni, podobnie tez męczyła sie cala reszta teamu grając tylko na własnej połowie, ale taka byla koncepcja, tak wydawalo sie bezpieczniej, moze nie bylo to specjalnie widowiskowe ale- cel uświęca srodki. Teraz, w meczu z Francja, to wszystko nie ma znaczenia, chłopaki rozwiną skrzydla bo mecz bedzie o wszystko albo o nic. Nalezy oczekiwac ustawienia w rodzaju 5 : 3 : 2, z pięcioma napastnikami, nawet Szczęsny przejdzie do ofensywy. To sie dopiero żabojady zdziwią. Prawdopodobny wynik
3 do 2 dla Polski

1

~Spasiony Knur
he he Messi próbował swoich zwodów, driblingu, z Roberto - i sie przekonał ze kogos takiego jak Lewandowski -sie nie przechodzi.
I tak ma szczęście ze jeszcze nie zaliczył kopa w ta swoja napuszona argentyńską *
~Spasiony Knur
pupe
~Kuc
Oby. Klarowna an/aliza.
-Lewandowskiego nie można porównywać z Benzemą. Francuz angażuje się, gra, przepycha... podczas gdy Polak nie jest taki. Nie mogą być porównywani. Jeden jest zawodowym graczem a drugi jest tylko egzekutorem- powiedział w programie Jorge d'Alessandro.
To tak propos.
Nawet przy egzekucji karnego coś naszemu nie pykło.
~Spasiony Knur
nie pykło. ?
Ktos kiedys mówił ze Lewandowski sie oszczędza bo ewent. kontuzja to strata kasy w klubie a tutaj, w meczu z Meksykiem sam jeden przepychal sie z dwoma, czy nawet trzema meksykami
Sam jeden. W takich zapasach gdzie paru chłopów z impetem wpada na siebie kosci bywaja łamane. Meksyk bramkarz mial farta bo rzucił sie akurat w ta część bramki gdzie byla pilka. To wszystko. Zdarza sie

1

~Spasiony Knur
zdarzylo sie Błaszczykowskiemu, Messi'emu
~Ordynator jest tylko 1!
Podobno Yacenty dzisiaj kibicuje swoim.
W końcu to Wermacht przemycił go w aktówce, przez granicę.
~Kuc
Sorry.
Jestem kibicem z doskoku jak się z żona pokłócę; )
~kierowawa
Niemcy zakończyli mistrzostwa, jadą do domu. Belgowie też.
~Kuc
Głupiemu szczęście sprzyja.
Powiedział Niemiec do Polaka; )
~Kuc
Najbardziej ciesząca się
Danuta Holecka TVPiS
~Kuc
Niemcy odpadają z mistrzostw świata. To większy sukces Polski niż awans Polski.
~kiero
~Kuc
2022-12-01 22:45:24 Najbardziej ciesząca się
Danuta Holecka TVPiS

Ale gauleiter na polski land Donald T. ogłosił żałobę.
~kierowawa
Donaldzie nic się nie stało.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.144.12.160

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels