REKLAMA

Najnowsze wątki forum

 WątekAutorPostów 
szukam pracy jako kierowca na weekend b c+e
szukam pracy jako kierowca na weekend b c+e
~mariogoni1Zobacz
szukam pracy na weekend bc+e
Witam, poszukuje pracy na weekendy, posiadam bc+e
~mariogoni1Zobacz
praca w weekend
szukam pracy na weekend c+e
~mariogoni2Zobacz
Kierowca zawodowy i przewoźnik to frajer
Robią z wami co chcą, urzednik może firme transportową zamknąć szybciej niż lokalny burdel.
Urzednik decyduje ile kierowca pracuje, co ma robic, ile zarabiać nawet decyduje czy ma dostep do toalety czy nie.
Urzędnik reguluje jak firma ma funkcjonować, ile praconik ma pracować, ile jezdzić, może nałożyc kary i na jednego i na drugiego.

Dodatkowo żeby was dobić i poniżyć dorzucili Nowy Ład oraz Pakiet Mobilności.

Co jeszcze trzeba wam zrobić żebyście zrozumieli że jesteście najniżej łańcucha pokarmowego? to spedycja, klient i molochy maja perspektywy a wy dziady macie jedynie leasing a przy okazjii.. banki tez na was plują.

Wyrazy współczucia głownie dla przewozników - niebawem nawet ukraina nie bedzie jezdziła u dziada Polaka... co mu za różnica gdzie on pracuje? Niemczy czy Polska i tak po za domem - pojedzie do Niemiec to przynajmniej zarobi.

a Wy szofery macie chociaż ten komfort że możecie rzucić to gówno... głupek zostanie i bedzie kierowca już do końca aż w tej budzie padnie na zawał.

Współczuję i zastanówcie się... zastanówcie sie bo każdy wami pomiata jak chce... pozdrawiam były kierowca
~obibok5Zobacz
LASTEN-TAXI KALETY
IDZIMY SPAĆ Z PIETRKIM
~kierownik zestawu1Zobacz
Stefan Linke Schleiz
niemiecki szrociaż i druciaż. oszukuje na podatkach. rejstruje kierowców jako pracowników oddelegowanych i potem jest podatek do zapłacenia w polsce.
marian75 1Zobacz
Badanie wypadków
Dzień dobry, nazywam się Natalia Wiercioch i jestem studentką Neurobiopsychologii. Prowadzę badanie na temat wypadków. Wyniki posłużą mi jedynie w celach naukowych. Jeżeli brał (a) Pan (i) udział/był (a) sprawcą wypadku i ma ochotę wziąć udział w krótkim badaniu (około 17 minut), to serdecznie zapraszam. Zapewniam pełną anonimowość, a badanie jest w pełni dobrowolne.

s://forms. office. com/r/p1GtHwsNC7
~Natalia Wiercioch3Zobacz
Ustawa wprowadzająca z poprawkami
Sejm przystąpił do rozpatrywania senackich poprawek zgłoszonych do wdrażającej Pakiet Mobilności ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym, ustawy o czasie pracy kierowców oraz niektórych innych ustaw.
etransport.pl3Zobacz
Wstępna kontrola ➡zastrzeżenia ➡badanie
OSKP➡ transport wstrzymany

Wstępna kontrola stanu technicznego rumuńskiej ciężarówki wzbudziła zastrzeżenia kujawsko-pomorskich inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego.
etransport.pl6Zobacz
Skąd się wzięły dzisiejsze JELITY.
Wśród dzisiejszych elit i celebrytów są gwiazdy filmowe, politycy, dziennikarze, historycy i inni.
Wszyscy uważamy ich za ludzi godnych naśladowania, szacunku i robimy z nich autorytety, a oni odwdzięczają się nam tekstami pełnymi pogardy i nienawiści dla wszystkich odruchów patriotycznych.
Nigdy się nie zastanawialiście, dlaczego tak jest.
Dlaczego celebryci i gwiazdy wielkiego formatu naśladują w nazewnictwie towarzysza Józefa Stalina?
To Stalin jako pierwszy rzucił hasło, że Polacy którym się nie podoba nowa władza oraz wkroczenie (piękny eufemizm dla prawidłowego i zgodnego z prawdą określenia "bandycka napaść") do Polski bandy czerwonoarmistów, są zwolennikami nazizmu i faszystami.
Innym razem opiszę wam, dlaczego nowej władzy tak bardzo zależało na zohydzeniu AKOWCÓW, przed Polakami i przed społeczeństwem międzynarodowym.
Do tego stopnia, że schwytanych w lesie AKOWCÓW przebierano w niemieckie mundury i prowadzano przed tłumem, który nieświadomy, że to Polacy, pluł w nich i rzucał kamieniami. Oczywiście mogli tym ludziom krzyknąć i powiedzieć po polsku kim są, ale stalinowcy to przewidzieli i schwytanym żołnierzom zalewano buzie gorącym gipsem i zaklejano usta w środku. Raz, żeby nie powiedzieli kim są, a dwa żeby nie pokazywali ludziom, że mają powybijane zęby i poobcinane języki.
Zakopywano ich później w ukrytych zbiorowych mogiłach.
No ale tym razem nie o tym.
Czym była władza ludowa, każdy jakieś ogólne rozeznanie ma. To byli współpracownicy sowieckiego okupanta, lojalni i wierni okupantowi do tego stopnia, że likwidowali nie tylko patriotów, ale likwidowali siebie między sobą, traktując kolegów jak konkurencję do żłoba.
Przez 50 lat niszczony był każdy, kto choćby po pijaku napomknął, że mu się władza nie podoba, albo roił sobie o niepodległej Polsce. Taki ktoś był wrogiem ludu.
Za to chwalcy nowej władzy, byli awansowani, robiono z nich gwiazdy i obsypywano zaszczytami. I nagle po 50 lat tych wszystkich procedur, społeczeństwo jest zdziwione, że aktor donosił na aktora, historyk na historyka, a żołnierz na kolegę z wojska. Kto nie donosił i nie podpisał, mógł sobie w domowym zaciszu wydłubywać kit z okna, bo każdy musi z czegoś żyć.
I nie od dziś wiadomo, że najlepszy jest taki, na którego masz haka.
Jeśli w pracy awansujesz kogoś, kto jest uczciwy, czysty, sprawiedliwy i zawsze grzeczny, to co zrobisz, kiedy przestanie cie słuchać i zacznie buntować ludzi na ciebie?
Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.
A jeśli awansujesz kogoś, kogo przyłapałeś na kradzieży i masz go w garści? Złapałeś go w pracy na kradzieży, próbę kradzieży nagrałeś i masz go w garści. Jego obezność w firmie zależy od twojej życzliwości. Wtedy awansujesz go na swojego zastępce i masz lojalnego podwładnego.
Ba. Nawet jak sam coś ukradniesz i cie złapią, twój lojalny podwładny da ci alibi.
Ten mechanizm działał w samych sowietach i we wszystkich okupowanych przez tę bandę państwach.

Nagle nadchodzi rok 1989 i na każdego pada blady strach. Społeczeństwo ich rozliczy. Na szczęście kilkudziesięciu słabo poinformowanych się powiesiło. Szkoda że nie wszyscy. I co oni robią w nowym ustroju. Trzymają się razem. Raz, że jadą na jednym wózku, a dwa że nikt nie wie, kto ma na niego "kwity".
Komuniści wręcz szukali takich, którzy coś przeskrobią. Normą było podrzucanie dziewczynek zachodnim dyplomatom. Wysyłali im do pokoju po trzy, nieraz po cztery modelki i nagrywali z ukrycia. Później wystarczyło takie nagranie delikwentowi pokazać i już był ich.
Czytałem kiedyś wywiad z jednym oficerem służb, który powiedział że w całej jego karierze tylko jeden zachodni dyplomata nie dał się złamać. Wsadzili mu do hotelu cztery młodziutkie i zgrabne laseczki. On z nimi przez całą noc fikołki robił we wszystkich pozycjach świata i na wszystkie sposoby. Bawił się jak nigdy, a kiedy pokazali mu zdjęcia i zagrozili że wyślą do jego kraju, jego rodzinie, żonie, dzieciom i matce, ten się ucieszył. Poprosił na miejscu o kopie nagrania, bo jak się pochwali kolegom w biurze, to bez tych nagrań nikt mu nie uwierzy. On prosił naszych, żeby te filmy opublikowali gdzie się da, a w pracy będzie bohaterem i koledzy będą mu się w pół kłaniać. No i komuniści odpuścili. Szantaż się nie udał i nic nie zrobili. W szantażu nie chodzi o zemstę, tylko o uzyskanie celu, jakim było nawiązanie współpracy. Odmówił i był wolny.

Dlatego nie dziwcie się, że dzisiaj te wszystkie Jandy, Szczury, Olbrychtskie i inne świnie plotą takie brednie z telewizora. Oni muszą to robić.
Dodatkowo te wszystkie szuje mają dzieci i w myśl zasady, że ręka rękę myje, dla każdego musi się znaleźć jakaś synekurka.

Kiedy pierwszy raz przeczytałem, że tatuś Kubusia Powiatowego był komunistycznym prokuratorem, który apelował o wyroki śmierci dla polskich patriotów, pomyślałem sobie tak: "To nie Kubusia wina, że miał ojca świnie". Tak pomyśli każdy przyzwoity człowiek.
A druga myśl. Czy, gdyby Kubuś nie miał tak ważnego i wysoko postawionego tatusia, to by dzisiaj brylował w TV, czy raczej zmywał gary na zmywaku w UK?
Co mają myśleć ci, którzy chodzili z nim do szkoły i widzieli jak on już w szkole robił karierę w TV. Występował w latach 80tych, w programie 5 - 10 - 15. Ilu dzieciaków z jego szkoły miało taka szansę.
Czy on jest wykształcony? Zna języki? Jest wybitny? NIe. Kto słucha i ogląda wywiady z nim, ten się raz dwa pozna, jaki z niego prosty człowiek. Żeby nie powiedzieć, prostacki.
Wychowany w blichtrze, w poczuciu ważności i bezkarności, powiedział z telewizora że Polska, to taka stara schodzona jesionka w szafie europy, której nikt już nie założy, bo wstyd się w czymś takim pokazać. I wiecie co? On w to wierzy.
Oni, jak to kiedyś powiedział Jerzy Stuhr, za granicą wstydzą się rozmawiać po polsku. Oni będąc za granicą, nie chcą być brani za Polaków. Oni chcą być europejczykami.
Nasuwa się zatem pytanie. Dlaczego tu siedzą? Jeśli ich tak ta Polska mierzi i się jej tak wstydzą, to nic prostszego, jak wziąć i wyjechać gdziekolwiek. Granice są pootwierane. I tu pojawia się problem. W żadnym z krajów na zachodzie europy, nikt nie zrobi z nich celebrytów. Nie da im po kilkanaście tysięcy euro na miesiąc, tylko za to, że są synkami, wnukami, czy innymi pociotkami komunistycznych zbrodniarzy. Gdyby taki Kubuś pojechał do Anglii, co by tam robił.
Praca na budowie, w restauracji w roli kelnera, albo w hotelu jako pokojowy. Nawet za kierownice tira nikt by go nie wsadził, bo na to trzeba mieć jakieś podstawowe umiejętności i kwalifikacje. Angole nie uszanują nazwiska. Oni zapragną kwalifikacji.
To dlatego, mimo buńczucznych wypowiedzi w stylu : "Jeżeli PiS wygra wybory, to ja z córką wyjeżdżamy do Kanady", nikt i nigdzie nie wyjechał.

Niejaki Kraśko opowiadał, że dziadek był dobrym człowiekiem, bo brał go po pracy na kolana i kołysał w bujanym fotelu.
Dziadek w pracy zrywał paznokcie i wkładał ołówek w przyrodzenia polskich patriotów, a po pracy zmywał krew z rąk i kołysał wnusia. I wnusiu też zrobił karierę w TV.
Minęło ponad 30 lat, dorasta już kolejne pokolenie tych ubeków i sbeków, a oni ciągle trzymają się na stanowiskach i ciągle zapełniają je swoimi pomiotami.
A dzieci patriotów z AK, kolejne pokolenia prawdziwych solidarnościowców (nie tych z magdalenki ze środowiska agenta Bolka) i zwykli Polacy, nadal pracują fizycznie i nadal nie mają szans w konkurencji z resortowymi dziećmi. A to już trzecie pokolenie. W dodatku dzisiejsza młodzież nie chce słuchać o tamtych zbrodniarzach. Młodzież ogląda ich w TV, śledzi ich kanały na tiktoku i YT, a każdego, który chce powiedzieć prawdę, nazywają jak towarzysz Stalin, czyli FASZYSTĄ.
I tego trendu nie da się odwrócić.
~Cyprian Kleofas Kozłowicz111Zobacz
Teraz to już na pewno...
Teraz to juz na 100 procent dziady beda cienko pierrdzieć.
~Bonk11Zobacz
Czego przedsiębiorcy oczekują od firm, z którymi
współpracują?

Wysokiej jakości, terminowości, konkurencyjnych cen, ale przede wszystkim – rozwiązywania problemów. Nie inaczej jest na bardzo konkurencyjnym rynku logistycznym. Mnóstwo problemów z głów operatorów logistycznych „ściąga” usługa truckingu, czyli alternatywa dla samodzielnego prowadzenia przewozów.
etransport.pl1Zobacz
Szukam pracy
Szukam pracy w systemie 2-1 mogą być Niemcy pełne 7dni wolnego minimum 2500 euro na rękę dziękuję za propozycje nie znam niemieckiego
~Waldem4Zobacz
Niska zdawalność nie jest wyłącznie spowodowana słabą
jakością wyszkolenia kandydatów na kierowców

W ocenie Ministerstwa Infrastruktury konieczne jest wprowadzenie wyższych wymagań dla kandydatów na instruktora oraz egzaminatorów. Dlatego też MI rozpoczęło prace nad projektem ustawy zakładającym szereg zmian w przepisach ustawy o kierujących pojazdami.
etransport.pl4Zobacz
Wielka Brytania znosi obostrzenia
Jak informują tamtejsze media osoby przyjeżdżające do Anglii z zagranicy nie będą już musiały wykonywać testów na Covid, jeśli są w pełni zaszczepione.
etransport.pl1Zobacz
Pakiet mobilności a komornik
Witam, mam komornika, a raczej kilku. Posiadam kilka długów w różnych instytucjach. Nie są to alimenty.
Czy po wejściu pakietu mobilności dalej będę mógł " normalnie" żyć?
Do tej pory miałem podstawę 300zl wyższa niż najniższa krajowa i ta nadwyżka trafiała do komornika za pośrednictwem pracodawcy.

Czy po wejściu pakietu mobilności jest jakaś szansa żeby komornik nie zabrał mi np 6000 z 8000? Czy niestety będzie trzeba pożegnać się z tą pracą?
~ProfesorBezKaleson11Zobacz
130 milionów euro na rozbudowę fabryki
Parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i lokalnych oraz zarządu zakładu MAN Truck & Bus w Niepołomicach k. Krakowa wzięli udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w rozbudowę fabryki. Inwestycja kosztować będzie ok. 130 mln euro.
etransport.pl2Zobacz
Debiut elektrycznego Kenwortha T680E
Model zaprezentowano podczas tegorocznej edycji targów, które odbyły się w dniach 5-8 stycznia w Las Vegas.
etransport.pl5Zobacz
13 rannych po zderzeniu ciężarówki z busem- trwają
poszukiwania kierowcy pojazdu ciężarowego

Do wypadku doszło a drodze krajowej 82 na odcinku Łęczna - Lublin, w miejscowości Zofiówka (Lubelskie).
etransport.pl18Zobacz
Zostawił ciężarówkę na S17 i poszedł do domu- teraz odpowie
przed sądem

37 latek z gminy Żyrzyn, na drodze S17 zostawił zepsutą ciężarówkę i poszedł do domu. Nie oznaczył miejsca zdarzenia nawet trójkątem ostrzegawczym i spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla innych użytkowników drogi.
etransport.pl36Zobacz
Ulga dla klasy średniej - dla kogo, jak z niej skorzystać i
kiedy się opłaca?

Nowy Polski Ład podatkowy wprowadził tzw. ulgę dla klasy średniej. Polega ona na możliwości obniżenia sobie podstawy opodatkowania w podatku dochodowym przez pracowników i przedsiębiorców nieprzekraczających w danym roku określonych progów przychodowych.
etransport.pl5Zobacz
Zarobki kierowcy
Witam, interesuje mnie praca kierowcy, na początek chce zacząć od czegoś małego, mam ofertę pracy która na początek mnie interesuję a wygląda ona tak. Jest to praca na małych samochodach typu vw caddy, załadunek w polsce, i wywózka towaru po niemieckiej stronie do 10-15 punktów po skończeniu powrót do domu, dziennie robi się jakieś 550-500km typowe 8 godzin i do domu. Moje pytanie jak powinno wyglądać wynagrodznie, jest to jak w każdej innej pracy czy podchodzi już to do pracy jako kierowca i czy łapie się to w te nowe systemy które teraz od lutego wchodzą.
~simm14Zobacz
Frogg uniewinniony
Niech żyją wolne sądy.
~kiero53Zobacz
Szczepionka JJ w Niemczech tylko zalecana
Kod QR związany z jednodawkowa szczepionką J&J zwany przez swoich wielbicieli pieszczotliwe Oliweczka w Niemczech traci ważność. Powodem jest zbyt mała skuteczność. Jeśli chcesz pracować w Niemczech na stanowisku gdzie sprawdzane są kody QR musisz się zaszczepić innym preparatem Pfizera, lub Moderny.
~dobra dusza237Zobacz
Kobieta za kierownicą 25, 25-metrowego zestawu
W Skandynawii widok długiego na ponad 25 metrów zestawu ciężarowego nie dziwi. Teraz także Holandia może się nim pochwalić. Za kierownicą zestawu EcoCombi jeździ Bianca Weijers Tüss.
etransport.pl10Zobacz
Łukasz Klimek - Puławy
Mam pytanie czy ktoś kupował tam części nr. tel 733640400 kupiłem część ale przysłał złom - przestrzegam..
~BOLEK4Zobacz
Zgubiona, skradziona lub uszkodzona karta kierowcy
Co w takim razie powinien zrobić kierujący pojazdem? Jak się zachować? Czy może on kontynuować dalszą podróż bez takiej karty?
etransport.pl3Zobacz
Banino Cars Premium Oszukani
Zostałam oszukana przez komis Banino Cars Premium, piszcie czy Wy też.
PoszkodowanyBanino 3Zobacz
HCS Transport Szczecin nowa firma w szczecinie
Czy ktoś morze się wypowiedzieć na temat nowej firmy transportowej w Szczecinie HCS struga 15 ogłaszają się na okrągło
~HCS2Zobacz
Kiedy globalny konflikt?
a*alitycy stawiają tak.
35% szans na rok 2022.
60% szans na to, że wojna wybuchnie do 2027.
95% szans na to, że w ciągu najbliższych 10 lat.
Ja mam ochotę zapytać, gdzie są moje pieniądze, które zapłaciłem w podatkach i które w teorii miały byc przeznaczone na zbrojenia.
W naszej niezwyciężonej armi, posiadamy sprzęt, który ma średnio 35 lat. Pojazdy BWP-1 mają po 42 lata, mamy jeszcze w służbie samoloty MIG29 i śmigłowce MI 24.
Może jeszcze z muzeum powyciągamy.

Chore z nienawiści do Polaków lewactwo, przez ostatnie 30 lat bredziło, że jedynym sposobem na uniknięcie katastrofy wojny, jest państwo rozbroić i w razie czego przed nacierającymi czołgami, bronić się gołymi pięściami.
Ja bym teraz tych wszystkich niedorobionych pacyfistów wysłał na pierwszą linie ognia z gołą rzycią. Niech pokażą nam i dadzą przykład, jak obronić ojczyznę bez broni.

Japoński felietonista Fukujama, napisał kiedyś że dotarliśmy do końca historii i tak jak jest, będzie już zawsze. Teoretycznie wszystkim pasował światowy ład, zwany szumnie "PAX AMERICANA". Ba.. Funkcjonował od 1989 roku.
Jednak wystarczyło, żeby jedno państwo podrosło i zagroziło potędze stanów zjednoczonych, tym samym powodując odwrócenie uwagi USA, a już fałszywe robactwo wyszło spod kamienia i się panoszy. Jak zwykle na pierwszym miejscu sowiecka swołocz, zwana szumnie Rosją. Ta hołota już myśli o podbojach.
Pół wieku byli głodzeni i bici przez własnych przywódców, a kiedy tylko zniknął znad głowy bat, już się rozglądają za słabszymi. Wtóruje im IV RZESZA, która już myśli o podboju europy i o jednym państwie europejskim. Nie minęło jeszcze 100 lat, odkąd ich wybitny socjalistyczny przywódca zjednoczył europę pod symbolem złamanego krzyża na prawie 5 lat.
Wprawdzie miał złe metody zjednoczenia, bo większość europejczyków znienawidziła Niemcy, ale IV Rzesza ma na to lepszy pomysł i stosuje metody mniej radykalne, choć równie opłakane w skutkach.
A u nas jak zwykle pojawia się 5 kolumna zdrajców i zaprzańców, którzy na wyprzódki lecą służyć najeźdźcom, skądkolwiek ci by nie przyszli. Nie ważne czy z zachodu czy ze wschodu, ważne ze atakują Polaków, których ta polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza tak nienawidzi.

I co mamy zrobić.
Wszystkie siły na pokład i zabrać się do budowy umocnień, oraz ile się da, wzmocnić armię. Tylko że to wszystko nie będzie miało sensu, jeśli będzie istniał wewnętrzy wróg. W przededniu wojny, należy wziąć noże i zorganizować "NOC DŁUGICH NOŻY". Tak żeby wieczorem kłaśc się spać z opozycją w kraju, a obudzić się już bez niej. Zjednoczonych Polaków nie tak łatwo pokonać, dlatego zdrajców po cichu i po ciemku. Nożem po gardle i do jeziora.

Czego sobie i wszystkim Polakom życzę.
Chwała Wielkiej Polsce.
~Cyprian Kleofas Kozłowicz54Zobacz
Reset akumulatorów Volvo fh 2010 rok
Czy w volvo fh z 2010 roku można zresetować akumulatory komputerm pokładowym jeżeli tak to w jaki sposób?
~Niedoswiadczony6Zobacz
Pierwsze powołania do armii na Ukrainie
Już pierwsi Ukraińcy muszą wracać do swojego kraju, dostali powołania do wojska w trybie natychmiastowym, następne powołania to kwestia najbliższych dni
~transport, pl59Zobacz
S-WAY teraz z większymi zbiornikami CNG
Dzięki nowym zbiornikom zasięg modeli IVECO S-WAY zasilanych sprężonym gazem ziemnym zwiększa się o 15%.
etransport.pl2Zobacz
Jazda po alkoholu będzie więcej kosztować
Od tego roku w życie weszły nowe przepisy związane z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu. Osoby, które zasiądą za kierownicę ze stężeniem powyżej limitu będą musiały głębiej sięgnąć do portfela. Czy surowsze prawo pozwoli zmniejszyć liczbę pijanych kierowców?
etransport.pl8Zobacz
Opady śniegu oraz możliwe zawieje i zamiecie śnieżne
Jak informuje IMGW, wschodnia część Europy znajduje się w zasięgu rozległego niżu z ośrodkiem nad zachodnią Rosją.
etransport.pl5Zobacz
Zmiany w zgłoszeniach kierowców delegowanych
Od 2 lutego 2022 roku firmy transportowe czekają duże zmiany dotyczące delegowania kierowców. Przedsiębiorcy muszą wdrożyć się nie tylko w nowe przepisy, ale i zapoznać się z nowym sposobem dokonywania zgłoszeń.
etransport.pl36Zobacz
Praca Kierowcy Taryfikator Mandatów 2022 | Nowy Ład
Posłuchajcie co na temat najnowszych zmian myśli Adrian Trucker Paker.
etransport.pl1Zobacz
HDS
Przewoznik
~Grzegorz2Zobacz
Wkrótce ruszy fala powrotów polskich pracowników do polski
firm?

Jeżeli Pakiet Mobilności wyrówna pensje kierowców w Europie to rozważacie powrót do Polskiego przewoźnika? Czy przewoźnicy podziękują obcokrajowcom za współpracę? Czy pakiet mobilności wykończy zachodnie firmy wbrew planowi unijnych urzędników? Kto będzie wyjeżdżał do Anglii czy Norwegii skoro u Polaka będzie to samo?
~Komentariat113Zobacz
Emilia Klimek Puławy
Jeżeli kupujecie części używane od firmy Klimek Puławy nr. tel. 733640400-uważajcie cygani i sprzedaje to co się nadaje na złom
~WA-wa2Zobacz
Kierowca czeskiej i słoweńskiej ciężarówki pożegnali się z
prawej jazdy na trzy miesiące

Konsekwencje finansowe grożą także ich pracodawcom.
etransport.pl10Zobacz
Projekt Podstawy Inżynierii Ruchu
Witam, dostałem do zrobienia projekt na temat : Parkowanie, organizacja, środki i metody organizacji parkowania oraz zapłaty lecz za bardzo go nie rozumiem. Dlatego proszę kogoś żeby mi wyjaśnił co moge umieścić w takim projekcie. Pozdrawiam
Delmonic 4Zobacz
Ruch w kierunku granicy PL/LT wstrzymany. Kolejka ciężarówek
sięga obwodnicy Suwałk

Ma to związek z karambolem, do którego doszło po stronie litewskiej.
etransport.pl7Zobacz
Szukam przewoźnika /kontenerów hakowych na przewóz szlamu z
huty Warszawa-97-225 Ujazd

Szukam przewoźnika /kontenerów hakowych na przewóz szlamu z huty Warszawa-97-225 Ujazd. Odbiór raz w tygodniu.
~Adrianna5Zobacz
Xiaomi Mi 10T - GPS - pozycja skacze, cofa się, za wolno
pokazuje, "zamarza" podczas korzystania z

Witam.

Mam Xiaomi Mi 10T Pro - i pozycja GPS "zamarza" podczas korzystania z nawigacji.
Objawia się to tym, że podczas jazdy samochodem lub gdy idę pieszo to pozycja lokalizacji GPS po prostu jakby blokuje się. Sprawdzałem na GPStest i wygląda to tak, że pozycja GPS zamarza/blokuje się, satelity pokazuje aktywne (ale nie zmieniają się) do tego jak jadę np. 40km/h i zatrzymam się to dalej nawigacja pokazuje te 40km/h i godzina (sekundy) nie aktualizują się w GPS.

Samą pozycję GPS wykrywa bardzo dobrze, reset AGPS czy np. czyszczenie cache GoogleMaps nie pomaga. Czasami pomoże zrestartowanie telefonu, czasami sama pozycja się odblokuje. Mysłałem, że to może problem z mapami, ale wszystkie mapy wariują i na aplikacjach do testowania GPS też jest problem taki jaki opisałem.

W praktyce jadąc na dowolnej mapie np. GoogleMaps - pozycja wariuje, cofa się/skacze do przodu/ do tyłu, źle pokazuje lub reaguje z ogromnym opóźnieniem.

Zauważyłem, że jeżeli wyłączę "lokalizacja" w menu - to wtedy też wszystkie satelity/pozycja/god zina/prędkość blokuje się (czyli podobnie jak podczas tego problemu, że się sam blokuje GPS kiedy chce), ale w tym przypadku to ja wymuszam wyłączenie lokalizacji. To tak zauważyłem przez przypadek akurat.

Ktoś może ma podobny problem?
Pozdrawiam.
~fss1Zobacz
A1 Włocławek - Toruń zostanie poszerzona
Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk zatwierdził Program inwestycji zakładający poszerzenie autostrady A1 na odcinku od węzła Włocławek Północ do węzła Toruń Południe o dodatkowe pasy ruchu.
etransport.pl1Zobacz
Co roku przerabiają 500 ciężarówek
Wyzwania związane z transformacją ekologiczną i rosnące zainteresowanie klientów tym obszarem skłoniły firmę Renault Trucks do znacznych inwestycji w rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym w ciągu ostatnich czterech lat.
etransport.pl4Zobacz
Zablokowana A2 w kierunku Świecka
Jak informuje lubuska policja, na 42 km autostrady A2 (pow. sulęciński) ciężarówka wpadła w poślizg i zablokowała dwa pasy ruchu w kierunku Świecka.
etransport.pl18Zobacz
Karta kierowcy- koniec ważności
PWPW zachęca do składania wniosków online w celu odnowienia karty kierowcy. Forma ta ma ułatwiać i znacznie przyspieszać wydanie nowego dokumentu.
Żeby wniosek taki złożyć wymagany jest profil zaufany dzięki któremu jesteśmy identyfikowani przez system. Poza tym możliwość weryfikacji możliwa jest przy pomocy podpisu elektronicznego i e dowodu. Wiadomo że dwie ostatnie formy są mało popularne. Tak się składa że profil zaufany nie funkcjonuje. Infolinia powiadamia że nie ma wiedzy o terminie wznowienia działania profilu zaufanego. Państwo PIS wygląda tylko pięknie w TV Kurskiego podczas sylwestra marzeń z Marylą i Zenkiem.
~Kosmopolita4Zobacz
Zakładanie konta Amazonn
Do założenia konta wymagany jest numer USDOT I MC. Skąd mogę wziąć te numery?
mattrans78 4Zobacz